Elektryczna golarka męska – Ranking 2023

Do niedawna większość mężczyzn korzystało z ręcznych maszynek do golenia, jednak rozwój technologii stworzył dla nich rozwiązanie, które jest na miarę 2023 roku, szybsze i dokładniejsze. Producenci oferują dobre golarki męskie, które nie mają wygórowanej ceny, dlatego o wiele łatwiej znaleźć model, który idealnie wpisuje się w posiadane potrzeby. Co więcej, golarka męska na prezent nadaje się idealnie. Przedstawiamy jaka jest najlepsza golarka męska, a także czym sugerować się podczas zakupu. Dodatkowo dołączamy ranking golarek męskich na 2023, który przedstawia modele polecane nawet przez najbardziej wymagające osoby i wskazuje jaka najlepsza golarka męska do skóry wrażliwej. 

Golarka elektryczna męska – co to jest?

Golarka elektryczna jest urządzeniem, które umożliwia golenie włosów za pomocą wbudowanego systemu ostrzy. Są one napędzane za pomocą silniczka elektrycznego lub elektromagnesu. Pierwsza golarka elektryczna została opatentowana w 1928 roku. Od tego czasu te urządzenia zostały zmodernizowane. 

Nowoczesna golarka męska znacząco minimalizuje ryzyko ewentualnych zacięć z uwagi na posiadane zabezpieczenia ostrzy w przeciwieństwie do tradycyjnych, ręcznych maszynek. Z kolei golarka męska z wymiennymi ostrzami wiąże się z konieczność kontrolowania posiadanych końcówek. Nawet przeciętna elektryczna golarka męska, opinie zyskuje dobre, ponieważ umożliwia szybkie usunięcie zarostu, a także posiada możliwość dotarcia w trudno dostępne miejsca. Należy pamiętać, że golarka męska z ruchomą głowicą umiejętnie dopasowuje się do kształtu twarzy dlatego skraca to czas golenia, a jednocześnie jest ono proste i bezbolesne. 

Z uwagi na fakt, że są to urządzenia stosowane niekiedy każdego dnia, należy dobierać je odpowiednio do posiadanych potrzeb, ale także warto szukać rozwiązań, które są praktyczne w użytkowaniu. Przedstawiony Ranking golarek męskich na 2023 wskazuje na kwestię wodoodporności. Golarka męska wodoszczelna umożliwia pracę zarówno na sucho jak i na mokro, co sprawia, że łatwiej jest zgolić zarost bez większego dyskomfortu. Dodatkowo, golarka męska z pojemnikiem na włosy jest dobrym posunięciem, ponieważ ułatwia zachowania nieskazitelnej czystości w łazience w odróżnieniu od klasycznych maszynek do golenia.

Najlepsza golarka męska ranking wrzesień 2023

 

Jakiej marki wybrać golarkę elektryczną do włosów?

Przy wyborze golarki męskiej elektrycznej ogromne znaczenie posiada producent, który jest swoistym wyznacznikiem jakości, funkcjonalności i żywotności. Choć często marka kosztuje więcej niż renoma nieznanego producenta, to nie warto oszczędzać w dłuższej perspektywie. Niezmniejszająca się skuteczność sprawia, że szybko okazuje się, że zakup był udany. Znani producenci dbają o dobro swojej marki, dlatego często przychylają się do składanych reklamacji i dokonują napraw w ramach gwarancji, co w przypadku awarii sprzętu pozwala uniknąć konieczności nagłego zakupu nowego urządzenia służącego do golenia. 

Golarka męska Philips

Philips od wielu lat pracuje na zaufanie klientów i nieustannie podwyższa standardy, aby grupa zadowolonych osób ulegała poszerzeniu. Produkowane przez nich golarki męskie są nadzwyczaj funkcjonalne, a przy tym łatwe w obsłudze. Ich zaletą jest krótki czas ładowania i długa żywotność baterii. 

Golarka męska Braun

Golarki marki Braun nieustannie zyskują nowych klientów. Urządzenia spełniają potrzeby i wymogi współczesnych mężczyzn, dlatego golić się można nimi zarówno na sucho jak i mokro. 

Golarka męska Remington

Marka Remington jako pierwsza wprowadziła na rynek golarki elektryczne. Współcześnie oferowane modele radzą sobie z najbardziej opornym zarostem, a także są komfortowe w użytkowaniu. 

Golarka męska Xiaomi

Chiński potentat technologiczny w swojej ofercie posiada również golarki męskie, które należą do grupy top 10 golarek męskich. Te urządzenia charakteryzuje konkurencyjna cena połączona z zaawansowanymi rozwiązaniami, co sprzyja uzyskiwaniu pozytywnych recenzji od użytkowników. 

Golarka męska Panasonic

Japoński producent wielu sprzętów swoją ofertę poszerzył także o golarki męskie, które są doceniane przez panów i obiektywnych krytyków, dlatego często golarka męska na sucho i mokro współtworzy ranking. Sprzęt wysoko podnosi poprzeczkę konkurencji ze względu na trwałość, jakość, skuteczność i funkcjonalność. 

Golarka męska Blaupunkt

Firma Blaupunkt tworzy urządzenia, które mają konkurencyjną cenę a jednocześnie posiadają funkcjonalność na optymalnym poziomie. Stanowią kompromis pomiędzy jakością a ceną, dlatego jest to dobra i tania golarka męska. 

Rodzaje golarek męskich

Załączony ranking golarek męskich na 2023, przedstawia najlepsze modele, które cieszą się największym powodzeniem wśród klientów. Należy jednak wiedzieć, że męskie golarki elektryczne występują na rynku w trzech rodzajach. W rezultacie osoby, które zastanawiają się jaką golarkę męską kupić mogą wybrać pomiędzy: golarkami foliowymi, golarkami rotacyjnymi jak i również golarkami hybrydowymi. 

Golarki foliowe charakteryzują się posiadaniem kształtu zbliżonego do jednorazowych golarek klasycznych. Posiadają głowice, a ich ostrza są podłużne i wąskie. Znajduje się na ich specjalna siateczka z wyciętymi otworami. Z kolei męska golarka rotacyjna posiada system złożony z kilku pierścieni poruszających się w sposób niezależny od siebie. Natomiast hybrydowe golarki męskie do zarostu stanowią połączenie konwencjonalnych i innowacyjnych akcesoriów służących do zachowania higieny osobistej. Są one lekkie i proste, dlatego nie zajmują dużo miejsca, ale są bardzo skuteczne. Mogą ścinać zarówno krótki jak i dłuższy zarost. 

Golarka męska do brody

Modele prezentowane przez ranking golarek męskich na 2023 przedstawiają, że polecane modele nie są zaliczane do tych najtańszych, jednak nie są również najdroższe. Stanowią kompromis, dlatego w stworzonym rankingu, Top 10 golarek męskich znajdują się modele dobre, ale niemalże na każdą kieszeń. Dobra golarka męska jest swoistą inwestycją w swój wygląd, a jednocześnie pozwala zaoszczędzić czas i umożliwia uniknięcie nieestetycznych zacięć na twarzy. Przykładowo, golarka męska do 150 zł będzie pełniła swoją funkcję, jednak delikatne zwiększenie budżetu pozwoli na zakup urządzenia dobrej jakości o dłuższej żywotności. 

Podążając za współczesnymi trendami dobrym wyborem będzie golarka męska z regulacją długości zarostu, która daje możliwość manewrowania wyglądem. Bardziej zaawansowana jest golarka laserowa męska, która jest o wiele droższa i przeznaczona wyłącznie dla posiadaczy ciemnych włosów. 

Golarka męska do ciała

Golarki elektryczne męskie ranking tworzą w oparciu o funkcjonalność i jakość użytkowania. Większość przedstawionych modeli ma jednak szersze zastosowanie niż golenie zarostu. Dotyczy to w szczególności urządzeń wielofunkcyjnych, które posiadają wymienne końcówki, dlatego można bez większych obaw powiedzieć, że jest to golarka męska do ciała. Ze względu na posiadanie odpowiedniej końcówki mogą być stosowane jako golarki męskie do miejsc intymnych, co pozwala na zachowanie higieny w każdej sytuacji. Golarka męska do depilacji umożliwia skrócenie włosów za pomocą trymera, a następnie specjalna końcówka umożliwia ich dokładne zgolenie. Przedstawione golarki elektryczne męskie ranking tworzą w oparciu o dostosowanie się do krzywizn ciała, co w kwestii golenia owłosienia na różnych partiach ciała posiada niebagatelne znaczenie. 

Golarka męska bezprzewodowa

Żaden Ranking golarek męskich na 2023 nie może powstać bez uwzględnienia kwestii bezprzewodowości urządzenia. Jest to cecha, która posiada przełożenie zarówno na funkcjonalność jak i jakość użytkowania. Nie dotyczy to wyłącznie mężczyzn, którzy spędzają dużo czasu w podróży, dodatkowe przewody przeszkadzają niemalże każdemu i obniżają jakość użytkowania golarki.

Dobra akumulatorowa golarka męska umożliwia pracę sprzętu bez konieczności stałego dostępu do prądu. Długość pracy akumulatora jest w pełni uzależniona od jego pojemności. Ich czas pracy jest dłuższy niż ten, który posiadają golarki męskie sieciowo akumulatorowe. Należy również pamiętać, że ranking golarek elektrycznych męskich tworzą modele posiadające zasilanie sieciowo akumulatorowe, co umożliwia zgolenie zarostu nawet przy rozładowanym, a podłączonym do prądu urządzeniu. 

Golarka męska do twardego zarostu

Bezdyskusyjnie posiadacze twardego i szorstkiego zarostu muszą włożyć o wiele więcej wysiłku w uzyskanie gładkiej skóry, dlatego wybór musi paść na najlepszą golarkę męską. Tradycyjne modele pochłaniają zbyt dużą ilość czasu i w znacznym stopniu zwiększają stopień wystąpienia zapalenia wokół włoska, dlatego lepszym posunięciem jest golarka elektryczna. Najlepsza golarka elektryczna to maszynka rotacyjna, która posiada możliwość podnoszenia włosków. Modele prezentowane przez ranking golarek męskich na 2023 posiadają szybko obracające się blaszki, które potrafią szybko usunąć twardy zarost. 

Należy pamiętać, że kluczowe jest odpowiednie przygotowanie zarostu. Bardzo twardy zarost należy golić na mokro. Polecana przez nas golarka męska na sucho i mokro ranking współtworzy razem z pozostałymi modelami do wymagającego zarostu. 

Top 10 golarek męskich do twardego zarostu ranking 2023

 

Poniższe modele uwzględniają golenie na sucho i mokro, aby w odróżnieniu do klasycznych maszynek do golenia, zminimalizować ilość podrażnień mieszków włosowych, które prowadzi zwykle do widocznego zapalenia wokół włosów.

Golarka męska foliowa

Foliowa golarka elektryczna męska do brody charakteryzuje się posiadaniem folii, która pokrywa ostrza. W rezultacie podczas golenia skóra nie posiada bezpośredniego kontaktu z żyletkami, co znacząco redukuje możliwość podrażnień skóry. Jest to najlepsza golarka męska dla osób, które posiadają wrażliwą skórę. Na rynku występują te golarki z różną ilością folii, począwszy od jednej aż do trzech. Przy czym wzrost liczby oznacza większą skuteczność, czyli dobra golarka męska to ta posiadająca trzy folie. Jest to dobra golarka męska, jednak należy pamiętać, iż głównie sprawdza się u mężczyzn z delikatnym zarostem. 

Golarka męska rotacyjna

Rotacyjne modele to polecane golarki męskie, które posiadają okrągłe i ruchome głowice, co umożliwia dopasowanie urządzenia do kształtu twarzy. Urządzenia do golenia mogą posiadać od jednej do aż pięciu części obrotowych. Każda dodatkowa rzutuje na większą precyzję. Rotacyjna golarka męska do brody posiada szybszy tryb pracy niż foliowa, dlatego dedykowana jest dla osób, które nie dysponują dużą ilością czasu, ale zależy im na zadbanym wyglądzie. Dla mężczyzn posiadających długi i twardy zarost najlepszą golarką męską będzie rotacyjna, ponieważ foliowa nie ma aż tak dużej skuteczności. 

Wielofunkcyjna golarka męska

Z pewnością nie istnieje najlepsza golarka męska, która idealnie wpisywałaby się w potrzeby każdego mężczyzny. Stąd też warto zminimalizować ilość akcesoriów do golenia w łazience i wybrać wielofunkcyjne urządzenie. Wymienione top golarki męskie mogą być zarówno maszynką do strzyżenia, ale sprawdzają się także jako trymer do zarostu jak i również maszynka do golenia. Golarka męska do wszystkiego wyposażona jest w bazę z napędem, w którym znajdują się kluczowe końcówki odpowiedzialne za daną funkcję. Takie golarki męskie do włosów użytkowane są przez całą rodzinę, a przy tym nie posiadają wygórowanej ceny. Urządzenie pozwala na realne oszczędności. Zmniejsza lub redukuje do zera ilość wizyt u fryzjera, ponieważ strzyżenie męskie golarką zajmuje chwilę i jest bardzo łatwe. 

Golarka męska do golenia na zero również może być wykorzystana. Golarka elektryczna męska z trymerem to doskonały pomysł na prezent dla męża, taty, teścia. Często pojawiają się pytania „golarka męska jaką wybrać?” lub też „golarka męska jaka najlepsza„. Nie ma na nie jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ urządzenie musi odpowiednio zostać dopasowane do zarostu i potrzeb mężczyzny. Licznie występujące na rynku golarki elektryczne męskie ranking przetasowują niemalże każdego roku. Także na tej płaszczyźnie pojawiają się innowacje technologiczne, które sprawiają, że w tych sprzętach poszerzana jest liczba funkcjonalności, a jednocześnie są one bardziej skuteczne i skracają czas golenia.

Równolegle należy pamiętać, że dobrej jakości sprzęt może być z powodzeniem użytkowany przez bardzo długie lata. W konsekwencji pozwala to na ochronę środowiska przed wieloma, plastikowymi maszynkami do golenia. Sprzęty elektroniczne są z powodzeniem recyklingowane, co zmniejsza ich szkodliwy wpływ na środowisko. Dodatkowo w ich przypadku nie zachodzi konieczność stosowania pianki go golenia zmiękczającej zarost, dlatego zakup bardzo szybko zaczyna się zwracać. 

Wyróżnione i polecane golarki męskie do zarostu 2023

- to Cię zainteresuje!

Aktualizacja: wrzesień 2023

ZOSTAW OPINIE

Zostaw opinie
Proszę podać swoje imię tutaj

spis treści:

Zobacz również:

Domowa maszyna do pączków, czy klasyczny garnek z olejem? Ranking 2023

Jeśli interesuje Cie maszyna do pieczenia pączków, to w pierwszej kolejności należy wziąć pod uwagę, kilka ważnych, opisanych w poradniku czynników. Przede wszystkim musisz...

Najlepsza podkładka pod myszkę – Ranking 2023

Większość osób nie zwraca uwagi na to, aby do swojej myszki komputerowej dobrać odpowiednią podkładkę. Wielu użytkowników nadal uważa je za zbędny dodatek, który nie...

Ekonomiczna drukarka laserowa do biura – Ranking 2023

Niezależnie od tego, czy masz swoje własne biuro, czy zatrudniasz w nim kilku lub kilkunastu pracowników, w końcu staniesz przed decyzją: jaką drukarkę laserową ze...

Najlepsza domowa drukarka laserowa – Ranking 2023

Coraz większa liczba osób korzysta z drukarki. Staje się ona nieodłącznym elementem wyposażenia już nie tylko biura, ale także domu. Korzystają z niej tak...

Nie daj się zaskoczyć – ranking odmrażaczy do szyb samochodowych 2023

Mroźne wieczory mogą przysporzyć kierowcy sporo utrudnień o poranku, szczególnie kiedy jesteśmy już spóźnieni. Warto przygotować się na każdą ewentualność. Do najczęstszych a zarazem...

Prostownik z rozruchem do akumulatora – Ranking 2023

Każdy z nas z pewnością nie raz słyszał lub na własnej skórze spotkał się z sytuacją, kiedy po przekręceniu kluczyka w stacyjce samochodu, silnik...

Polecane wpisy: