Ranking TOP 10: Najlepszy robot planetarny – 2024

W dzisiejszych czasach robotów mamy coraz więcej. Maszyny ułatwiają nam życie, pokazując nawigację, podwożą w różne miejsca lub odkurzają nasze mieszkania. Technologia wciąż idzie do przodu, ułatwiając zadanie, każdemu miłośnikowi domowej kuchni.

Roboty planetarne coraz częściej goszczą we wszystkich kuchniach. Każdy, kto zajmuje się kuchnią i gotowaniem, z pewnością potwierdzi, jak bardzo takie urządzenie potrafi ułatwić życie. Jedynym dylematem w tej kwestii, jest to jaki robot planetarny albo jaki mikser planetarny wybrać do swojego domu? Który wybrać i na co zwrócić uwagę? Przed zakupem warto dowiedzieć się co nieco o tych urządzeniach, zrobić porównanie robotów i dopiero później podjąć decyzję, gdyż jest to urządzenie, które z pewnością posłuży Ci przez długi czas. Urządzenia te są niesamowite, oprócz standardowych opcji, w rankingu możesz znaleźć nawet roboty planetarne z funkcją gotowania.

Robot planetarny — co to jest?

Nazwa tego produktu zawiera w sobie słowo planetarny, dlatego mylnie może kojarzyć nam się z bezkresnym kosmosem. W rzeczywistości nazwa pochodzi od sposobu ruchu mieszadeł, które obracają się nie tylko wokół własnej osi, ale także wirują spiralnie dookoła misy. Oprócz tego istnieją modele, które mają dodatkową funkcję, która pozwala na zbliżanie się i oddalanie mieszadeł od środka. 

Obecnie urządzenia te są uważane za jedne z najbardziej wydajnych, funkcjonalnych i nowoczesnych maszyn kuchennych. Moc robota planetarnego potrafi być naprawdę duża a ilość dodatkowych akcesoriów i wiele funkcji pozwala na znaczną redukcję czasu przygotowywanych potraw. W rankingu znajdziesz najlepsze roboty planetarne, stworzone na podstawie opinii użytkowników z forum, funkcjonalności i ceny kuchennego urządzenia. Zazwyczaj roboty kuchenne składają się z podstawowych części, którymi są:

 • misa do robota planetarnego (szklana misa, misa plastikowa lub misa metalowa, w zależności od rodzaju robota)
 • metalowa przekładnia
 • mieszadła dostosowane do przygotowywani różnych potraw
 • podstawa ramienia

Najlepszy robot planetarny do 600 zł – ranking luty 2024

1. ROBOT PLANETARNY MIKSER – Kerch – MyCHEF

ROBOT PLANETARNY MIKSER - Kerch - MyCHEF
ROBOT PLANETARNY MIKSER – Kerch – MyCHEF

Profesjonalny robot planetarny dzięki metalowym przekładniom, cechuje się wysoką skutecznością i wytrzymałością. Misa z uchwytem w całości wykonana z jest ze stali nierdzewnej. Maksymalna moc urządzenia to nawet 2200 W. Praca ciągła może być wykonywana z mocą podaną poniżej. Gumowe nakładki na mieszadle zapewniają dokładne zbieranie masy ze ścian misy.

 • Moc nominalna 1500W
 • Pojemność misy: 6,2 Litra

Sprawdź cenę i dostępność wybranego koloru:

2. ROBOT KUCHENNY – PLANETARNY – Koliber – ROBOMAX

ROBOT KUCHENNY - PLANETARNY - Koliber - ROBOMAX
ROBOT KUCHENNY – PLANETARNY – Koliber – ROBOMAX

Robot kuchenne doskonale nadaje się do zagniatania, mieszania oraz ubijania różnego rodzaju ciasta. Robot planetarny napędzany jest metalowymi przekładniami, co pozwala w szczytowej mocy używać nawet 2200W. Miksować i mieszać produkty można wykorzystując 6 poziomów prędkości.

 • Moc nominalna 1400W
 • Pojemność misy: 6,2 Litra

Sprawdź cenę i dostępność wybranego koloru:

3. ROBOT KUCHENNY – PLANETARNY – MIKSER – Kerch – ROTARY

ROBOT KUCHENNY - PLANETARNY - MIKSER - Kerch - ROTARY
ROBOT KUCHENNY – PLANETARNY – MIKSER – Kerch – ROTARY

Profesjonalny robot kuchenny, doskonale poza mieszaniem ciasta radzi sobie z blendowaniem w szklanym mikserze kielichowym przetworów. Zaletą robota planetarnego jest dodatkowa nakładka do mielenia oraz nakładka masarska. Mikser osiąga 2200 W szczytowej mocy. Nominalna moc podana jest niżej.

 • Moc nominalna 1500W
 • Pojemność misy: 6,2 Litra

Sprawdź cenę i dostępność wybranego koloru:

4. ROBOT KUCHENNY – PLANETARNY – MIKSER – Kerch – FERRO

ROBOT KUCHENNY - PLANETARNY - MIKSER - Kerch - FERRO
ROBOT KUCHENNY – PLANETARNY – Koliber – ROBOMAX

Robot planetarny ma 8 poziomów prędkości oraz metalowy system napędu. Cechuje się niskim zużyciem energii elektrycznej oraz podświetleniem LED. Specjalny kształt mieszadła wraz z silikonowymi ściągaczami, zapewniają dokładne zbieranie masy ze ścianek naczynia.

 • Moc nominalna 1000W
 • Pojemność misy: 4,5 Litra

Sprawdź cenę i dostępność wybranego koloru:

5. Robot planetarny polskiej marki Ravanson RP1800B

Robot planetarny polskiej marki Ravanson RP1800B
Robot planetarny polskiej marki Ravanson RP1800B

Polski robot planetarny ma 6 stopni regulacji prędkości oraz podświetlenie LED. Dodatkowo został wyposażony w tryb PULSE, który wspomaga pracę z zamrożonymi produktami. Robot wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa oraz stali.

 • Moc nominalna 1500W
 • Pojemność misy: 5,5 Litra

6. ROBOT PLANETARNY GERLACH – GL 4219

ROBOT PLANETARNY GERLACH - GL 4219
ROBOT PLANETARNY GERLACH – GL 4219

Robot planetarny ma podświetlane 6-cio stopniowe pokrętło prędkości oraz przyssawki zabezpieczające urządzenie przed ślizganiem się po blacie. Robot może krótkotrwale pracować z maksymalną mocą, która wynosi 1800 W, moc ciągła jest podana poniżej.

 • Moc nominalna 1000W
 • Pojemność misy: 5 Litrów

7. ROBOT PLANETARNY MIKSER – Kerch – BAKER

ROBOT PLANETARNY MIKSER - Kerch - BAKER
ROBOT PLANETARNY MIKSER – Kerch – BAKER

Mikser planetarny ma wysokiej jakości silnik, osiągający moc maksymalną 2700W, pozwala to na pracę robota w 5 różnych trybach prędkości, z wykorzystaniem metalowych przekładni. Mikser doskonale ściąga ciasto ze ścianek misy, dzięki czemu nie trzeba urządzenia zatrzymywać podczas pracy.

 • Moc nominalna 1500W
 • Pojemność misy: 7 Litrów

8. ROBOT KUCHENNY – PLANETARNY – MOZANO – Kitchen Assistent

ROBOT KUCHENNY - PLANETARNY - MOZANO - Kitchen Assistent
ROBOT KUCHENNY – PLANETARNY – MOZANO – Kitchen Assistent

Robot planetarny ma dużą misę z osłoną przeciw bryzgową, która ułatwia dodawanie składników podczas pracy urządzenia. Moc szczytowa robota sięga 2200W, mieszadło dobrze ściąga ciasto z brzegów miski dzięki silikonowym nakładkom.

 • Moc nominalna 1400W
 • Pojemność misy: 6,2 Litra

Sprawdź cenę i dostępność wybranego koloru:

9. ROBOT PLANETARNY – Lehmann – KULINATOR 3000W

ROBOT PLANETARNY - Lehmann - KULINATOR 3000W
ROBOT PLANETARNY – Lehmann – KULINATOR 3000W

Cechą charakterystyczną robota jest jego moc szczytowa 3000W, mikser jednak może pracować w trybie ciągłej pracy wykorzystując 1300W. Mikser ma 10 trybów prędkości i płynnie przechodzi z jednego poziomu do kolejnego. W zestawie szklany blender i maszynka do mielenia.

 • Moc nominalna 1300W
 • Pojemność misy: 5 Litrów

10. ROBOT KUCHENNY PLANETARNY – TRANSA – RedChef

ROBOT KUCHENNY PLANETARNY - TRANSA - RedChef
ROBOT KUCHENNY PLANETARNY – TRANSA – RedChef

Robot może pracować z maksymalną mocą 2200W w 6-poziomach prędkości. Misa ma 6 litrów pojemności, a gumki na mieszadle pozwalają na dokładne zbieranie masy ze ścianek naczynia. Duża moc przenoszona jest za pośrednictwem w pełni metalowej przekładni.

 • Moc nominalna 1600W
 • Pojemność misy: 6 Litrów

Porządny robot do wyrabiania ciasta

Co można przygotować w robocie planetarnym

O ile z przygotowywaniem podstawowych dań powinien poradzić sobie niemal każdy model nawet tani robot planetarny, tak z wyrabianiem ciasta w robocie planetarnym, mogą być już większe problemy, jeśli nie sprawdzisz dokładnie jednej funkcji. Skoro planujesz używać w tym celu sprzętu, przy zakupie powinieneś zwrócić uwagę przede wszystkim na moc danego urządzenia. Powinna ona wynosić powyżej 900 W.

Upewnij się także, że w zestawie znajdziesz odpowiedni hak, jest to specjalne mieszadło zaprojektowane właśnie w celu radzenia sobie z mieszaniem ciasta. Przy użyciu dobrego robota planetarnego, będziesz w stanie nie tylko przygotować zwyczajne ciasta, które nie wymagają specjalnych umiejętności, warto wiedzieć, że ciasto kruche w robocie planetarnym wychodzi wspaniale, tylko trzeba dobrać końcówkę do ciasta kruchego podobnie jak w przypadku ciasta drożdżowego. Każdy, kto interesuje się kuchnią, wie, że nie jest to wcale takie proste, jak się na pierwszy rzut oka może wydawać. Ciasto potrafi płatać figle i po prostu nie wyjść nawet wg przepisu. Warto wiedzieć, że ciasto na pizzę w robocie planetarnym, będzie idealne. Mikser planetarny gastronomiczny potrafi zdziałać naprawdę wiele i przygotować niesamowite cuda w dziedzinie wypieków, ręce czasami opadają z siły a maszyna nie. Raz w roku w Polsce obchodzi się święto-Tłusty Czwartek, w wielu domach smaży się pyszne faworki, ale przygotowywanie do nich ciasta, jest po prostu udręką, faworki z robota kuchennego wybranego z rankingu nie dość, że wyjdą idealne, to jeszcze ich przygotowanie nie sprawi większego kłopotu.

Robot planetarny KENWOOD
Najlepiej oceniany robot kuchenny do 3000 zł

Robot planetarny KENWOOD

 • Moc: 1200 W
 • Pojemność misy: 5,7 litra
 • Bogate wyposażenie
Sprawdź

Jaką moc powinien mieć najlepszy robot planetarny?

Wiele osób zastanawia się, co świadczy o jakości danego urządzenia, w tym przypadku można brać pod uwagę wile opcji na przykład czy jest to rankingowy robot planetarny bez dodatków, czy jest to robot z przystawką do makaronu, czy jest to robot planetarny z dwoma misami, czy ubija ciasto, uciera ziemniaki, czy jest to robot planetarny z szatkownicą, czy jest to mikser planetarny z maszynką do mięsa. Jednak chyba to na co najbardziej należy zwrócić uwagę, to moc, bo nawet te z największą ilością różnych dodatków, jeśli nie mają wystarczającej ilości mocy, mogą zwyczajnie nie poradzić sobie z przygotowaniem części potraw. Oczywiście warto zwrócić uwagę na to, czy jest to mikser planetarny wielofunkcyjny, ale przyjmuje się, że dobry profesjonalny robot planetarny powinien mieć co najmniej 600 W. Na rynku można jednak znaleźć modele zarówno o mniejszej, jak i dużo większej mocy. Warto dobrać moc urządzenia do swoich indywidualnych potrzeb i budżetu na inwestycję, gdyż mocniejszy sprzęt zwykle kosztuje więcej.

Jeżeli zamierzasz używać urządzenia do najmniej wymagających czynności, takich jak ubijanie białek z jajek, siekanie twardych warzyw bądź ucieranie ciasta, najprawdopodobniej w zupełności wystarczy Ci sprzęt, który ma 600 W. Roboty sporo mocniejsze, czyli takie, które mają koło 900 W, przydadzą się, gdy jak już zostało wyżej wspomniane, zmierzasz wyrabiać nimi ciasta.

Robot planetarny z wagą

Gdy już znajdziesz odpowiedź na to, ile mocy oczekujesz od danego robota, musisz sobie odpowiedzieć na pytanie, jakie dodatkowe funkcje oraz jakie akcesoria powinien mieć Twój wymarzony robot kuchenny.

Dobry pomysłem będzie zakup urządzenia, które ma wbudowaną wagę. Dzięki temu znacznie zaoszczędzisz sobie czasu i pracy. Zwykle wagi kuchenne mają dodatkowe pojemniki, że dobrze odmierzyć ilość produktów potrzebnych do stworzenia konkretnego dania, musisz go użyć, odmierzyć produkty na wadze a dopiero później wsypywać/wlewać do misy, w której robot wszystko połączy. 

Robot planetarny z blenderem 

Wiele osób zastanawia się, czy taka funkcja w tym urządzeniu jest w ogóle potrzebna. Odpowiedź jest niezwykle prosta, oczywiście, że tak. Na początku warto zaznaczyć, że rankingowy robot planetarny z blenderem, jest niewiele droższy od tego, który tej funkcji nie posiada. Dzięki zainwestowaniu w takie wielofunkcyjne urządzenie nie będzie trzeba kupować innych kuchennych przyrządów, które nie tylko zajmują miejsce w Twoich szafkach, ale także sumarycznie będzie kosztować to więcej.

Koszt ten może nie będzie powalający, ale zdecydowanie odczuwalny, taniej jest zainwestować w robot planetarny z blenderem niż kupować robot i blender oddzielnie. A miejsce w szafkach, które oszczędzisz, możesz zapełnić innymi akcesoriami potrzebnymi w kuchni. Oczywiście możesz zupełnie zrezygnować z zakupu blendera, ale może się w przyszłości okazać, że takie urządzenie byłoby przydatne.

W końcu robot planetarny z blenderem pozwala przygotować zupy krem, pokruszyć lód czy przygotować przepyszną granitę lub koktajl, które są tak szczególnie uwielbiane przez najmłodszych członków rodziny, a i dorośli nie odmówią, któregoś z tych ochładzających napojów w letni upalny dzień.

Najlepszy robot do wyrabiania ciasta na chleb

Niewiele osób wie, że roboty kuchenne z topowych miejsc w rankingu oprócz przygotowania ciasta na słodkie domowe pyszności, potrafią także zagnieść ciasto na świeży domowy chleb. Chyba nikt kto próbował jeszcze ciepłego chleba wyjętego prosto z piekarnika lub pieca połączonego z pysznym prawdziwym masłem, nie powie, że jest to nieopłacalny zakup. Wiele osób pobiegnie do sklepu dokonać zakupu tylko po to, by jeszcze raz poczuć ten niezwykły smak i zapach. Koniecznie musisz wiedzieć, że nie każdy sprzęt poradzi sobie z tak trudnym zadaniem.

Urządzenie do zagniatania ciasta na chleb powinno mieć przynajmniej 1000 W. Robot planetarny o takiej sile należy już do wysokiej jakości profesjonalnych urządzeń, które nie należą do najtańszych, ale prawdę mówiąc, zdecydowanie się to opłaci, bo tego typu sprzęt, bez obawy poradzi sobie niemal ze wszystkim.

Robot planetarny z malakserem 

Malaksery to urządzenia, które często są mylone z robotami kuchennymi lub mikserami. Jest to tak naprawdę przezroczysty pojemnik, w którego wnętrzu znajduje się metalowy bolec, na który nakłada się nóż, który zostaje wprawiony w ruch przy pomocy silnika. Dzięki temu jest w stanie jednocześnie pokroić i wymieszać produkty. Dobrze jest mieć go w robocie kuchennym z rankingu także z powodu oszczędności pieniędzy oraz miejsca. Za pomocą tego urządzenia można kroić, szatkować oraz siekać warzywa i owoce, znacznie sprawniej niż, gdybyś do tego zadania używał własnych dłoni. Warto mieć go pod ręką, aby usprawnić pracę.

Robot planetarny z sokowirówką

Jeszcze do niedawna sokowirówka w domu była uważana za produkt luksusowy, niewiele osób ją miało, dzisiaj można ją kupić dołączoną do robota kuchennego. Urządzenie to jest perfekcyjnie radzi sobie zarówno z owocami, jak i z warzywami, bez względu na to, jak są twarde. Zarówno dzieci, jak i dorośli chętnie piją świeżo wyciśnięte soki, które swoją drogą bardzo pozytywnie wpływają na nasze zdrowie. Dzięki temu rozwiązaniu możesz mieć świeży sok za każdym razem, kiedy masz na to ochotę.

Robot planetarny z maszynką do mięsa

Maszynka do mięsa jest urządzeniem niezbędnym w każdej kuchni. Trudno się bez niej obejść, Polacy kochają kotlety, klopsy, szaszłyki, dewolaje z różnego rodzaju mięsa, jednym z nich jest kotlet mielony, który nieziemsko smakuje w połączeniu z młodymi ziemniaczkami posypanymi koperkiem i zasmażanymi buraczkami.

Trudno będzie je przygotować bez maszynki do mięsa, która umożliwi jego zmielenie. Warto zainwestować w robota, który może rozdrobnić wybrane przez Ciebie mięso. O wiele korzystniej będzie kupić robot kuchenny z rankingu, który taką maszynkę posiada w zestawie, niż inwestować w inny zapewne znacznie droższy sprzęt. Mimo swojej nazwy, która jednoznacznie wskazuje na to, do czego służy to urządzenie, gospodynie i gospodarze domowi używają ich także w innych celach. Maszynka do mięsa świetnie nada się do przekręcenia sera, którego później używa się do pieczenia sernika lub do zrobienia pierogów ruskich. 

Robot planetarny z maszynką do makaronu

Kto przede wszystkim ze starszego pokolenia nie pamięta smaku domowego makaronu. Wielu czytelników, właśnie wraca myślami do dzieciństwa i obserwuje swoją mamę lub babcię, które przygotowują domowej roboty makaron. Nie wspominając nawet o zaletach jedzenia zdrowych, domowych wykonanych samemu produktów z sentymentu w aż łezka się kręci. Kiedyś, gdy produkty były mniej dostępne zazwyczaj kobiety, były zmuszone do radzenia sobie w inny sposób, produkowały same makaron. Wtedy była to norma i nikogo nie dziwił taki widok, dzisiaj rzadko można spotkać człowieka, który zamiast kupować, robi makaron własnoręcznie, a jednak do tej pory istnieją miłośnicy tradycyjnej kuchni, którzy wolą poświęcić trochę więcej pracy i jeść zdrowiej, niż kupować w sklepie. 

Robot planetarny z funkcją tarcia ziemniaków

Kolejnym jednym z ulubionych dań Polaków, które nie jednemu śnią się po nocach, są placki ziemniaczane. Niestety przygotowanie ich własnymi rękoma często wiąże się z dosyć dużym wysiłkiem oraz zdartymi skórkami na palcach. Obiad ten często króluje w Polskich domach, przeważnie jednak okupiony jest zdenerwowaniem. Osoba, która została oddelegowana do ścierania ziemniaków, ma bardzo trudne zdanie. Nawet najostrzejsze tarki wymagają od tego, kto ich używa sporo siły, jest to wyjątkowo męczące zadanie. Dlatego warto wybrać rankingowy robot planetarny z tarką do ziemniaków. Może sprzęty te nie należą do najtańszych, jednak gdy już planujemy taki zakup, warto pomyśleć o tym, żeby urządzenie takie było jak najbardziej funkcjonalne i pomagało w jak największej ilości prac kuchennych.

Robot planetarny a robot kuchenny

Roboty kuchenne są to wszelkie urządzenia automatyczne, które pomagają nam w kuchni, do nich zalicza się również roboty planetarne. Robot planetarny różni się tym, że jest to bardzo masywne urządzenie, zazwyczaj roboty dostępne na rynku a w szczególności te obsługiwane ręcznie można łatwo złożyć i schować do spiżarni lub szafki, nie dotyczy to jednak robotów planetarnych. Sprzęty te są wyjątkowo masywne i ciężkie, trudno by było je ciągle rozmontowywać i zamontowywać, są przeznaczone raczej do ciągłego stania na blacie. Powinny mieć swoje miejsce jak mikrofalówka czy ekspres do kawy. Dlatego są one dedykowane dla osób, które pasjonują się gotowaniem lub pieczeniem i robią to codziennie dla rodziny, lub często przyjmują znaczną liczbę gości. Jeżeli gotujesz jedynie sporadycznie, częściej zdarza Ci się jadać na mieście, prawdopodobnie lepszym rozwiązaniem dla Ciebie, będzie inwestycja w sprzęty przenośne, te, które łatwiej jest schować do szafki.

Co można przygotować w dobrym robocie planetarnym? – przykłady

Możliwości jest tak wiele, że trudno spośród nich wybrać kilka tych najbardziej zasługujących na uwagę przepisów, jednak gdy myślimy o najlepszym robocie planetarnym z rankingu, pierwszym daniem, na które warto zwrócić uwagę, są oczywiście bezy. Trudno jest przejść wobec nich obojętnie, ten wspaniały smakołyk jest uwielbiany przez większość osób. Na samą myśl o torciku bezowym z malinami lub innymi równie pysznymi owocami aż ślinka leci. Mimo iż sam przepis jest dosyć jasny oraz łatwy, trzeba się strasznie namęczyć, żeby go wykonać. Używając tradycyjnej trzepaczki do jajek, niekiedy zajmuje to całe godziny. Oczywiście sprawa się na pierwszy rzut oka nieco upraszcza, gdy użyjemy cukru pudru, jednak każdy, kto kiedykolwiek robił sam bezy, wie, że lepiej nada się do tego zwykły cukier. Niestety, aby całkowicie rozpuścić cukier w pianie potrzeba czasu i mnóstwo siły do ubijania.

Włączając robot planetarny, sprawa rozwiązuje się przy pomocy jednego przycisku. Oprócz bez w tym robocie można przygotować:

 • dressing do sałatki
 • domowe lody
 • pasztet
 • majonez 
 • koktajl 
 • dip do przekąsek
 • ciasto na naleśniki, pizzę albo chleb
 • biszkopt lub inne ciasto, nawet drożdżowe (które wymaga ubijania i napowietrzania)
 • pianę z jajka itp.

To tylko kilka propozycji, które można wykonać, tym niezwykłym urządzeniem. Używając różnych końcówek oraz różnych dodatków, które można zakupić w zestawie, będziesz w stanie przygotować o wiele więcej wspaniałych dań, które zachwycą zarówno domowników, jak i wszystkich Twoich gości. Ponadto robot planetarny oszczędza sporo wysiłku i czasu, a także potrafi poradzić sobie, nawet z największymi trudnościami, takimi jak wyrobienie ciasta na chleb. Z pewnością jest niezbędny w kuchni. Jeżeli nie chcesz kupować wielkiego sprzętu, zawsze możesz zainwestować w mały robot kuchenny retro. Podstawowe sprzęty, które mają za zadanie jedynie wspomóc Cię od czasu do czasu, nie kosztują dużo, wówczas robot planetarny do 600 zł powinien spełnić Twoje wymagania. Robot planetarny to także doskonały sposób na prezent dla osoby, która spędza sporo czasu w kuchni, z pewnością, wielozadaniowy robot wspomoże prace gastronomiczne.

Wyróżnione i polecane roboty planetarne 2024

Najczęściej zadawane pytania na temat robotów planetarnych:

Mieszadła w dobrym robocie planetarnym

Jaki robot planetarny do chleba?

Aby przygotować ciasto na chleb w robocie planetarnym, potrzebne są dwa kluczowe elementy: Hak – mieszadło do gęstego ciasta oraz odpowiednia moc silnika, która nie powinna być mniejsza niż 1000 W.

Robot planetarny co to znaczy?

Roboty planetarne charakteryzują się specyficznym ruchem mieszadeł wokół dwóch osi, co pozwala zbierać niewymieszane ciasto lub krem z brzegów i dna misy.

Jaki robot planetarny wybrać?

Rynek, jak i nasz ranking pełen jest różnych konfiguracji robotów planetarnych, z pewnością znajdziesz coś w topowych pozycjach z listy najlepszych modeli.

- to Cię zainteresuje!

Aktualizacja: luty 2024

13 opinie
 1. Uważam że roboty kuchenne to świetne urządzenia, bardzo pomagają w domu sama również posiadam takiego. Otrzymałam na prezent ślubny robota cobbo tp6 i na co dzień gotuje dania w nim przez co nie musze tak naprawdę wyciągać innych przyrządów z szafek 🙂 Mniej bałaganu i szybsza praca.

 2. Sama używam i stwierdzam ze każda dobra kuchnia powinna mieć robot planetarny, to urządzenie zajmuje mniej miejsca jest wielozadaniowe i doskonale nadaje się na prezent dla zony aby odciążyć ją od niektórych ciężkich prac w kuchni. Poza tym dzięki takiemu zakupowi moja zona częściej piecze ciasta, gdyż jest to wygodniejsze, mało tego zmywania nie am za dużo bo większość trafia do zmywarki. Dobry robot planetarny powinien być obecny w każdej kuchni moim zdaniem podobnie jak lodówka czy szafki.

 3. W zeszłym roku dostałem od męża Kena i to był jeden z lepszych prezentów na święta, całe szczęście dostałam go nieco wcześniej i samo przygotowanie potraw wigilijnych stało się o wiele mniej wyczerpujące, przy okazji testów sprzętu powstało wiele smacznych potraw, a na dodatek paznokcie nie ucierpiały jak zwykle.

 4. Od rodziców dostaliśmy Robot kuchenny planetarny ARIETE Classica 1588/07 2400W Robot świetnie sprawdza się w kuchni. Doskonale radzi sobie z ubijaniem, mieszaniem i ugniataniem ciasta. Dla osób, które zaczynają swoją przygodę z tego typu urządzeniem serdecznie polecam

 5. Ja w prezencie na święta dostałąm Ariete Vintage 1588 i zdążyłam go już dobrze przetestować. Dlatego mogę napisać kilka zdań o nim. Urządzenie ogólnie bardzo starannie wykonane o ładnym nowoczesnym wyglądzie . Duża misa jest funkcjonalna do przyrządzania ciast . Praca z tym urządzeniem jest łatwa i przyjemna , zmniejsza wkład mojej pracy w przygotowaniu wypieków gdyż robot robi to za mnie . Jestem bardzo zadowolona z tego urządzenia. Na prawdę polecam !

  • Kupiliśmy także po wielu pozytywnych opiniach. Świetny produkt za małe pieniądze. Robot cichy podczas pracy.. Gorąco polecam.

 6. Wśród tych wszystkich znanych marek jest jeszcze Kerch, często pomijany a mimo wszystko bardzo popularny w ostatnich latach. Jest relatywnie tani, a ma ogromną moc. Bez problemu daje sobie radę z ciastami na chleb czy pizzę w dużej ilości. A kosztuje ułamek tego co Kitchenaidy i Kenwoody.

 7. Mamy z małżonką Arietke 1588 i jesteśmy zadowoleni. Nie wiem jak żyliśmy wcześniej bez takiego robota. Ogromna ilość pomysłów co do wykorzystania. Na plus na pewno design i utrzymanie w czystości.

  • Posiadam także ten model. Rewelacja! Robot świetnie ze wszystkim sobie radzi. Wyrabia ciasto drożdżowe, chlebowe, na pizzę, dobrze miesza mięso. Naprawdę polecam

 8. Dostałam od mamy na rocznicę ślubu robota Ariete 1588, każda dobra gospodyni powinna mieć takiego robota w swojej kuchni 🙂 Świetne urządzenie, mega funkcjonalne i praktyczne. Zdecydowanie polecam tą pozycję:)

 9. Moim udanym zakupem jest ostatnio robot Ariete 1589 serii moderna. 3200 W nie ma dla niego rzeczy nie możliwych. Bezpieczny i łatwy w obsłudze. Z nim każde danie jest proste i smaczne 🙂

ZOSTAW OPINIE

Zostaw opinie
Proszę podać swoje imię tutaj

spis treści:

Zobacz również:

Domowa maszyna do pączków, czy klasyczny garnek z olejem? Ranking 2024

Jeśli interesuje Cie maszyna do pieczenia pączków, to w pierwszej kolejności należy wziąć pod uwagę, kilka ważnych, opisanych w poradniku czynników. Przede wszystkim musisz...

Najlepsza podkładka pod myszkę – Ranking 2024

Większość osób nie zwraca uwagi na to, aby do swojej myszki komputerowej dobrać odpowiednią podkładkę. Wielu użytkowników nadal uważa je za zbędny dodatek, który nie...

Ekonomiczna drukarka laserowa do biura – Ranking 2024

Niezależnie od tego, czy masz swoje własne biuro, czy zatrudniasz w nim kilku lub kilkunastu pracowników, w końcu staniesz przed decyzją: jaką drukarkę laserową ze...

Najlepsza domowa drukarka laserowa – Ranking 2024

Coraz większa liczba osób korzysta z drukarki. Staje się ona nieodłącznym elementem wyposażenia już nie tylko biura, ale także domu. Korzystają z niej tak...

Nie daj się zaskoczyć – ranking odmrażaczy do szyb samochodowych 2024

Mroźne wieczory mogą przysporzyć kierowcy sporo utrudnień o poranku, szczególnie kiedy jesteśmy już spóźnieni. Warto przygotować się na każdą ewentualność. Do najczęstszych a zarazem...

Prostownik z rozruchem do akumulatora – Ranking 2024

Każdy z nas z pewnością nie raz słyszał lub na własnej skórze spotkał się z sytuacją, kiedy po przekręceniu kluczyka w stacyjce samochodu, silnik...

Polecane wpisy: