Ranking TOP 10: Słuchawki bezprzewodowe

Ranking najlepszych słuchawek bezprzewodowych nausznych i dokanałowych

Bezprzewodowe słuchawki są nie tylko bardziej nowoczesne, ale także praktyczne, rozszerzona funkcjonalność wykracza już poza samo słuchanie muzyki. Coraz częściej słuchawki bezprzewodowe są wykorzystywane do prowadzenia rozmów, słuchania podcastów oraz do sterowania telefonem za pomocą komend głosowych. Brak przewodów sprawił, że aktywność fizyczna, podróż komunikacją, jest dużo bardziej przyjemna niż w przypadku plączących się kabli. Dzięki przenośnym źródłom energii problem z rozładowanymi słuchawkami praktycznie przestał być dokuczliwy.

Na rynku istnieje wiele odmian bezprzewodowych słuchawek i jeszcze więcej producentów. Wybór najlepszych słuchawek bezprzewodowych nie należy do łatwych, trzeba uważać na wiele parametrów, które świadczą o jakości dźwięku, który w słuchawkach odgrywa kluczową rolę. Dla ułatwienia poszukiwań upragnionego modelu, który posłuży latami, przygotowaliśmy na podstawie opinii profesjonalistów i opinii użytkowników, trzy rankingi słuchawek bezprzewodowych: nausznych, dokanałowych i dousznych.

Słuchawki bezprzewodowe NAUSZNE ranking Wrzesień 2020

Ranking słuchawek bezprzewodowych nausznych przygotowaliśmy o wiele informacji, które są niezwykle istotne podczas dokonywania decyzji o zakupie. Ranking słuchawek bezprzewodowych powstał m.in. w oparciu o opinie użytkowników, nasze doświadczenie, testy słuchawek bezprzewodowych, informacje zamieszczone na forum oraz specyfikację techniczną i cenę każdej pary słuchawek bezprzewodowych. Jeżeli nie wiesz, jakie słuchawki bezprzewodowe kupić, ranking powyżej pomoże podjąć Ci decyzję. Pamiętaj, aby sprawdzić kilka par słuchawek przed zakupem i wybrać te, które są dla Ciebie najlepsze.

Najlepsze słuchawki bezprzewodowe z Bluetooth

Podstawą do działania słuchawek bezprzewodowych jest sposób komunikacji z nadajnikiem, który przekazuje dźwięk, najbardziej popularna, jest komunikacja Bluetooth, w skrócie zwana BT. Pozwala na przesyłanie danych między sprzętami różnego typu.

Ranking słuchawek bezprzewodowych najlepszy model

Dlaczego Bluetooth 5.0 jest lepsze od wcześniejszych generacji?

Kompresja danych pozwala na przesyłane informacji tylko z prędkością 2 Mb/s, co w odróżnieniu od poprzednich generacji, jest tylko ułamkiem prędkości (Bluetooth 3.1 – Transmisja do 40 Mb/s). Niewątpliwie ma to swoje zalety, piąta generacja ma 4 razy większy zasięg od poprzednich, a przy tym, jest bardziej energooszczędna, co w przypadku niewielkiej pojemności akumulatora, jaki znajduje się w słuchawkach bezprzewodowych, ma kluczowe znaczenie dla czasu pracy słuchawek. Do słuchawek nie wysyła się plików wideo, a jedynie ścieżkę dźwiękową, gdzie nawet niski transfer 200 kb/s pozwala na transmisję bardzo wysokiej jakości dźwięku.

Bluetooth 5.0 jest kompatybilne z wcześniejszymi generacjami, co oznacza, że telefon z BT 5.0 może pracować ze słuchawkami BT 4.0.

Łączność z urządzeniem pozwala na stopniowy wzrost prędkości transmisji, początkowo jest to 1 Mb/s po kilku sekundach, w zależności od odległości między urządzeniami, nadajnik dopasowuje prędkość do odległości, w jakiej się znajdują np. słuchawki – tak, aby transmisja odbyła się bez zakłóceń i nadwyrężania źródła zasilania. BT 5.0 ogranicza prędkość wraz ze wzrostem odległości między sparowanymi urządzeniami, opierając się na zasadzie szybszy transfer albo większa odległość.

Przykład: przy prędkości 500 kbps zasięg zwiększa się 2x, przy 128 kbps nawet 4x.

Warto dodać, że każdy nasz ranking słuchawek bezprzewodowych, w tym ranking słuchawek Bluetooth przygotowany został z uwzględnieniem słuchawek z BT nowej generacji. Porównaj wybrane modele, sprawdź, jakie słuchawki Bluetooth będą dla Ciebie najodpowiedniejsze.

Słuchawki bezprzewodowe dokanałowe czy douszne?

Słuchawki dokanałowe, jak również douszne znajdują się w kanale słuchowym, różnica między nimi polega na jakości izolacji dźwięków z zewnątrz. Dokanałowe słuchawki jak sama nazwa wskazuje, wkładane są do kanału słuchowego, ich budowa jest charakterystyczna. Można słuchawki dokanałowe rozpoznać poprzez gumki – silikonowe nakładki, które pełnią funkcje membrany i uniemożliwiają samowolne wypadanie, przez idealne dopasowane mocowanie. Słuchawki douszne z reguły mają plastikowe zakończenie, które nieodpowiednio dopasowane może powodować dyskomfort i podrażnienia. Nasz ranking słuchawek bezprzewodowych dokanałowych i dousznych znajdziesz poniżej.

Słuchawki bezprzewodowe wokółuszne

Słuchawki bezprzewodowe wokółuszne, czy nauszne?

W odróżnieniu od powyższych słuchawki wokółuszne i nauszne są wyraźnie większe i połączone są pałąkiem, który ma za zadanie utrzymać słuchawki na głowie. Słuchawki nauszne od wokółusznych różnią się wielkością tzw. muszli. Nauszne mają zdecydowanie mniejszą średnicę, a poduszki słuchawek opierane są na małżowinie usznej, co w przypadku nieodpowiedniej regulacji może przy długotrwałym użytkowaniu powodować nawet ból uszu. Słuchawki nauszne mają jednak przewagę nad wokółusznymi w kwestii wentylacji ucha i nieco są lżejsze. Słuchawki wokółuszne pozwalają na lepszą izolację od zewnętrznych dźwięków dzięki temu, że cała małżowina schowana jest wewnątrz słuchawek. Najlepsze słuchawki bezprzewodowe o tej konstrukcji znajdziesz w rankingu.

Słuchawki bezprzewodowe radiowe

Owalne słuchawki bezprzewodowe

Łączność w słuchawkach to podstawa, do niedawna kabel był jedynym elementem, który w słuchawkach przenosił sygnał dźwiękowy. Obecnie wykorzystywana jest do tego technologia radiowa, która w nowszych modelach słuchawek opiera się na łączności Bluetooth 5.0, Wi-Fi lub falach FM. Bezprzewodowa transmisja to wygoda dla użytkownika, przez brak plączących się przewodów. Kompaktowy rozmiar słuchawek opierający swoją funkcjonalność na cyfrowej transmisji danych wcale nie jest ograniczony funkcjonalnością.  Wręcz przeciwnie, miniaturowa technologia umożliwia sterowanie telefonem za pomocą komend głosowych lub wykorzystując bezpośredni dotyk słuchawki. Niezależnie od technologii, słuchawki bezprzewodowe wymagają czasami podłączenia do źródła zasilania i uzupełnienia mocy podobnie jak telefon.

Różnice miedzy Bluetooth / Wi-Fi / FM

 • Transmisja Bluetooth – najczęściej wykorzystywany standard w słuchawkach bezprzewodowych, 5-ta generacja BT, umożliwia jednoczesną wymianę danych z kilkoma urządzeniami.
 • Transmisja Wi-Fi – podobnie jak BT umożliwia szybką transmisję danych (w tym ścieżek dźwiękowych), dodatkowo standard Wi-Fi zapewnia większy zasięg działania i jest wolny od zakłóceń.
 • Transmisja na falach FM – opiera się na wykorzystaniu fal FM, na których pracują klasyczne radio-odbiorniki (radia samochodowe, kuchenne itp.), dzięki radio-falowej zasadzie działania, słuchawki lepiej radzą sobie z różnymi przeszkodami. Podłączenie słuchawek radiowych do urządzenia wymaga podpięcia do źródła sygnału nadajnika FM, najczęściej jest to niewielka stacja, z podłączeniem na klasyczne złącze słuchawkowe mini jack.

Dobre słuchawki bezprzewodowe, na co zwrócić uwagę?

Aby wybrać odpowiednie słuchawki bezprzewodowe, należy przede wszystkim wybrać odpowiedni typ słuchawek do swoich potrzeb. Kierując się parametrami i specyfikacją producenta, łatwiej wybrać słuchawki o lepszych właściwościach i do konkretnego przeznaczenia. Pytanie jednak, jakie słuchawki bezprzewodowe Bluetooth wybrać?

Słychawki bezprzewodowe do kawy i relaksu

Jakie parametry brać pod uwagę wybierając słuchawki bezprzewodowe?

 • Pasmo przenoszenia dźwięku – podawany w hercach (Hz), im pasmo szersze, tym więcej dźwięków będzie można usłyszeć. Niższa wartość Hz odpowiada za niskie częstotliwości – bass, a maksymalna wartość to próg przenoszenia wysokich dźwięków.
 • Mikrofon – doskonałe rozwiązanie dla tych, co oczekują po słuchawkach możliwości prowadzenia rozmów, bez konieczności wyciągania telefonu z kieszeni lub pokrowca, lepsze jakościowo słuchawki znanych producentów, mają redukcję szumów z otoczenia, co znacznie ułatwia komunikację i poprawia jakość dźwięku u drugiego rozmówcy.
 • Czułość – to w uproszczeniu głośność, z jaką maksymalnie mogą grać słuchawki.
 • Impedancja – informuje użytkownika, jaki opór stawiają cewki głośników dla przepływającego prądu. Standardowa wartość dla słuchawek dousznych i dokanałowych to 16-32 Ohm, w przypadku słuchawek nausznych 32-64 Ohm. Im opór jest mniejszy, tym mniej mocy słuchawki potrzebują do ich zasilenia, jednak wraz ze zmniejszeniem impedancji spada jakość dźwięku.
 • Zasięg działania – im większy, tym lepiej będzie przenikać sygnał przez przeszkody na mniejszych odległościach, a na otwartej przestrzeni zasięg powinien wynosić między 10 a 100 metrów, w zależności od warunków atmosferycznych.
 • Czas pracy – to nic innego jak uzyskanie przez producenta równowagi, między jakością, wydajnością układu elektronicznego, a pojemnością akumulatora. Ta sama pojemność akumulatora może przynieść, ze względu na różną impedancję, zasięg działania itp. różną długość pracy, która również jest uzależniona od głośności, z jaką pracują słuchawki.
 • Design – ładne słuchawki o słabych parametrach to strata pieniędzy, jeszcze większą stratą mogą być niewygodne słuchawki, za które trzeba będzie zapłacić kilkaset złotych. Przy wyborze słuchawek bezprzewodowych, warto brać pod uwagę, z jakich materiałów wykonane są elementy konstrukcji, jaka jest ich trwałość i czy słuchawki wyglądają estetycznie.
 • Dodatkowe funkcje – funkcjonalność słuchawek jest bardzo istotna, w czasie treningów może się okazać, że wbudowany odtwarzacz Mp3 nie wymaga posiadania telefonu lub połączenia z inteligentnym zegarkiem, który nie zawsze ma wbudowany odtwarzacz BT.
Idealne słuchawki na siłownię

Słuchawki bezprzewodowe na siłownię i na rower

Słuchawki na siłownię są pewnego rodzaju obowiązkowym wyposażeniem jak woda i koktajl. Dobre słuchawki powinny wytłumić hałas z otoczenia, szczególnie pracujących maszyn, ruchliwej ulicy i rozmowy innych uczestników. Wszystko to, aby uzyskać pełne skupienie na własnym treningu. Czasami, aby to zrobić, trzeba się odciąć od drażniącej muzyki z klubowych głośników.

Dzięki osobistej playliście możemy dobrać odpowiednią muzykę motywującą, w zależności od tempa i intensywności ćwiczeń. Na siłownię czy na rower, wybór bezprzewodowych słuchawek to nie tylko wygoda, ale także podstawa bezpieczeństwa, wszystko dzięki braku kabla. Zwisający kabel, który może się gdzieś zaplątać, zaczepić albo, co gorsza wyciągać słuchawki z uszu lub telefon z kieszeni, to irytujący problem, który dostrzegają szczególnie osoby z potłuczonym ekranem po treningu.

Suchawki bezprzewodowe do biegania

Sportowe słuchawki bezprzewodowe

Najlepsze słuchawki sportowe, jak wynika z danych o popularności, mają konstrukcję bezprzewodową z zaczepem na ucho lub pałąkiem na kark. Taka forma rozwiązania konstrukcyjnego pozwala utrzymać stabilność nawet podczas wzmożonych treningów. Mocowanie do ucha lub pałąk zapobiega wypadaniu słuchawek z uszu, co podczas intensywnego treningu mogłoby rozpraszać. Wybierając słuchawki sportowe, w formie bezprzewodowej warto zwrócić uwagę na ich wagę, jest to czynnik, który powinien być jedynym z głównych przy wyborze idealnych słuchawek. Zbyt ciężkie słuchawki skutecznie będą odwracać uwagę od treningu, będą podatne na szybkie ruchy, a przecież ich zadaniem jest uprzyjemnić chwilę intensywnego wysiłku. Aby zapomnieć o słuchawkach i skupić się na poprawie sportowych osiągów, dobrze jest wybrać lekkie słuchawki dokanałowe o wodoodpornej konstrukcji. Ciekawą alternatywą, która staje się coraz bardziej popularna, są słuchawki True Wireless, o których więcej informacji znajdziesz poniżej.

Słuchawki bezprzewodowe wodoszczelne

Wodoodporne słuchawki z pewnością dobrze sprawdzą się podczas treningów na świeżym powietrzu. Odpowiednie zabezpieczenie konstrukcji słuchawek przed wilgocią wydłuży ich trwałość na zewnętrzną zmianę warunków atmosferycznych. Warto pamiętać, że podczas samego treningu szczególnie w porze letniej lub w ciepłe dni nie trzeba przebywać na dworze w deszczowy dzień, aby narażać słuchawki na wilgoć. Spływający pot po twarzy, czy z włosów, skutecznie może doprowadzić do zwarcia w drobnych układach elektroniki, którymi nafaszerowane są słuchawki.

Słuchawki bezprzewodowe DOKANAŁOWE ranking Wrzesień 2020

Ranking słuchawek dokanałowych Bluetooth uwzględnia tylko najlepsze modele dostępne na rynku, cechujące się ponadprzeciętną trwałością, oferują dodatkowe funkcjonalności oraz zapewniają niezawodność działania w każdej sytuacji. Jakie słuchawki bezprzewodowe dokanałowe? Ranking dostępny powyżej pomoże Ci wybrać najlepszy model dla Ciebie. Sprawdź ceny, opinie i specyfikację techniczną każdego dostępnego modelu. W ten sposób wybierzesz najlepsze słuchawki dokanałowe Bluetooth dla siebie.

Małe słuchawki bezprzewodowe

Słuchawki bezprzewodowe TWS pchełki

Ostatnim krzykiem mody okazują się słuchawki bezprzewodowe douszne bez kabla — True Wireless tzw. pchełki, mające jedynie połączenie radiowe (w większości przypadków jest to Bluetooth 5.0). TWS nie mają wbudowanego żadnego przewodu między dwoma słuchawkami, dzięki czemu są ultra lekkie i bardzo małe. True Wireless umożliwia komunikację z urządzeniami obsługującymi Bluetooth 5.0, w większości przypadków są to telefony nowej generacji. Tak małe urządzenie ciężko dostrzec a przy tym daje możliwość prowadzenia rozmów i słuchania muzyki w sposób bezprzewodowy. Każdy zestaw słuchawek TWS wyposażony jest w małe poręczne etui, które ma możliwość naładowania małych słuchawek na zasadzie power banku. Etui jako stację dokującą dla słuchawek bezprzewodowych także można ładować przez popularne złącza USB z komputera, laptopa, power banku, samochodu itp. Mała konstrukcja słuchawek pozwala na wykorzystanie miniaturowych akumulatorków, co w efekcie pozwala na ciągłą pracę około 3 godzin. Waga TWS waha się okolicach 11 gram na jedną słuchawkę, ponadto niektóre modele są wodoszczelne i umożliwiają rozmowę w trybie stereo.

Najlepsze słuchawki bezprzewodowe douszne

Najlepsze słuchawki powinny mieć pojemny akumulator, wytrzymujący bez konieczności ładowania przynajmniej przez kilka godzin. Najczęściej można spotkać wartości, dotyczące odtwarzania muzyki, bez ładowania od 5 do 35 godzin.

Najlepsze słuchawki bezprzewodowe TWS

Istotną rolę odgrywa również czas ładowania, który może wahać się miedzy 2 a 4 godziny. Dwie godziny to dobry czas na przerwę w słuchaniu muzyki, graniu, oglądaniu telewizji, czy od treningu, to czas, w którym słuchawki się ładują, a użytkownik może zjeść posiłek lub wyskoczyć na zakupy. Długie ładowanie słuchawek zaczyna ograniczać ich funkcjonalność, szczególnie kiedy naładowanie do pełna, umożliwia pracę małą ilość godzin. Problem doładowania słuchawek można skutecznie rozwiązać, używając power banku, jednak nie w każdym przypadku będzie on poręczny.

Zasięg słuchawek bezprzewodowych od źródła sygnału najczęściej wynosi 10 metrów, co w zupełności wystarcza do oglądania TV, słuchania muzyki z telefonu, sparowania z komputerem czy zegarkiem. Niektóre modele słuchawek zapewniają zasięg do 100 metrów, jest to przydatne szczególnie wtedy, kiedy dużo się poruszamy względem nadajnika, ponieważ ściany skutecznie blokują sygnał, co ma wpływ na jakość dźwięku w słuchawkach i ilość zakłóceń. Słuchawki bezprzewodowe z dużym zasięgiem to dobre rozwiązanie dla tych, którzy chcą słuchać muzyki, podcastów, telewizji, przebywając w ogrodzie.

Najlepsze słuchawki bezprzewodowe to takie, które są idealnie dopasowane do potrzeb użytkownika.

Słuchając dźwięków na zewnątrz niezwykle istotną funkcją, jest redukcja szumów i zakłóceń. Łącząc słuchawki z telefonem lub zegarkiem warto, aby słuchawki bezprzewodowe umożliwiały prowadzenie rozmów. Parowanie słuchawek z telefonem daje wiele korzyści, jednak do pełnej funkcjonalności potrzebne będą słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem i sterowaniem głosowym, aby nie było potrzeby wyciągania telefonu z kieszeni lub pokrowca. Najczęściej można spotkać się ze słuchawkami bezprzewodowymi sterowanymi pilotem, który umieszczony jest na przewodzie lub na jednej ze słuchawek. Jakie słuchawki bezprzewodowe douszne wybrać? Sprawdź poniższy ranking.

Słuchawki bezprzewodowe DOUSZNE ranking Wrzesień 2020

Podobnie jak w przypadku słuchawek dokanałowych, tak ranking słuchawek bezprzewodowych dousznych przygotowaliśmy w oparciu o wnikliwą analizę każdego modelu. Wybraliśmy te, które najchętniej wybieracie, polecacie i które wyróżniają się wśród konkurencji funkcjonalnością, niezawodnością oraz posiadają dobre opinie. Słuchawki Bluetooth douszne to świetny wybór, a jeżeli nie wiesz, jakie słuchawki douszne bezprzewodowe wybrać, sprawdź powyższy ranking.

Słuchawki bezprzewodowe z Mp3

Słuchawki bezprzewodowe z kartą pamięci, to tańsza alternatywa dla tych, którzy nie mają smart zegarka lub opaski z funkcją odtwarzania Mp3, lub smartfona. Słuchawki z Mp3 umożliwią słuchanie muzyki, wgranej na kartę pamięci, nawet wtedy, kiedy w telefonie kończy się ilość dostępnej pamięci.

Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth

Jak działają słuchawki bezprzewodowe?

Słuchawki Bluetooth działają na zasadzie fal radiowych o niskiej mocy, za pomocą których przesyłane są informacje w postaci cyfrowej. Zasięg słuchawek zależy od ilości przeszkód między nadajnikiem a odbiornikiem sygnału dźwiękowego oraz od odległości między sparowanymi urządzeniami. W odróżnieniu od słuchawek na podczerwień, słuchawki bezprzewodowe BT, FM lub Wi-Fi nie wymagają linii wzroku z nadajnikiem. Sygnał przenika przez drobne przeszkody, ponieważ nie jest optyczny, jak ma miejsce w słuchawkach IR. Słuchawki bezprzewodowe z opcjonalnym kablem mogą być doskonałym uzupełnieniem dla osób, które nie zawsze potrzebują bezprzewodowej komunikacji lub częstotliwość używania słuchawek, jest większa od możliwości ich czasu pracy.

Ile kosztują słuchawki bezprzewodowe?

Cena, koszt i koszyk zakupowy

Cena słuchawek bezprzewodowych uzależniona jest od marki producenta, jakości wykonania i przede wszystkim od parametrów słuchawek. Tanie słuchawki bezprzewodowe można kupić już za blisko 50 zł. Średnia cena za porządne słuchawki:

 • TWS waha się w okolicach 350 zł;
 • Nauszne to wydatek około 200 zł za słuchawki znanych producentów;
 • Dokanałowe około 100 zł.

Oczywiście są na rynku dostępne modele słuchawek bezprzewodowych, przodujących producentów o cenie przekraczającej 1000 zł, podobnie najtańsze słuchawki bezprzewodowe można kupić już za 25 zł. Jeżeli chcesz wybrać najlepsze słuchawki bezprzewodowe, sprawdź zestawienia TOP 10 powyżej. Masz zawahanie, jakie słuchawki Bluetooth będą dla Ciebie najlepsze? Napisz do nas lub sprawdź poniższe FAQ. Znajdziesz tam dodatkowe odpowiedzi na pytania jakie słuchawki bezprzewodowe Bluetooth wybrać, zarówno słuchawki nauszne, douszne, dokanałowe i wokółuszne. Szukasz polecanych przez nas modeli? Sprawdź ranking słuchawek bezprzewodowych Bluetooth powyżej.

Kobieta w słuchawkach nausznych BT

FAQ:

Jak ładować słuchawki bezprzewodowe?

W większości przypadków wystarczy włożyć słuchawki TWS do etui, które pełni funkcje power banku. Etui podłączyć należy kabelkiem Micro USB do ładowarki a tą do gniazda 230V.

Jak podłączyć słuchawki bezprzewodowe do telewizora?

W przypadku telewizorów nowej generacji tzw. Smart TV, aby sprawować urządzenia, wystarczy wejść w ustawienia dźwięku i wybrać wyszukiwanie sprzętu, wyświetli się lista urządzeń obsługująca technologię Bluetooth, po wybraniu modelu, należy chwilkę odczekać, aż urządzenia zostaną sparowane. Jeżeli TV nie usługuje BT pozostają klasyczne słuchawki ze stacją bazową.

Jak podłączyć słuchawki bezprzewodowe do komputera?

Aby sparować słuchawki z PC, należy włączyć nadajnik Bluetooth w komputerze. W laptopach bywa wbudowany, jeżeli jednak go brakuje, należy nadajnik Bluetooth dokupić (najłatwiej podłączyć taki pod USB). Włączony nadajnik BT w Trayu (koło zegarka) można odnaleźć błękitną ikonkę z białym symbolem, po kliknięciu prawym przyciskiem wybrać opcję „dodaj urządzenie” i wybrać z listy słuchawki BT.

Jak podłączyć słuchawki bezprzewodowe do telefonu?

Wybieramy ustawienia Bluetooth, po włączeniu BT telefon automatycznie wyszukuje listę urządzeń w pobliżu, wybieramy (klikając) z listy nazwę słuchawek i czekamy kilka sekund.

Jak podłączyć słuchawki bezprzewodowe do PS4?

W ustawieniach wybieramy urządzenia -> urządzenia Bluetooth, PlayStation automatycznie wyszukuje dostępne urządzenia, pozostaje wybrać z listy nazwę słuchawek.

Aktualizacja: Wrzesień 2020

1 opinia

 1. Cieszę się że trafiłam na ten ranking, fajnie zebrane informacje, teraz wiem jakie słuchawki bluetooth tws mam wybrać, wcześniej błądziłam po wielu stronach i rankingach, ale dopiero tu znalazłam konkret. Dzięki!

ZOSTAW OPINIE

Zostaw opinie
Please enter your name here

spis treści:

Ranking TOP 10: Ekspresów do kawy do 2000 zł.

Dobry ekspres do parzenia wyśmienitej kawy w domu, wcale nie musi być drogi. Smakosze kawy nie muszą za każdym razem, kiedy przyjdzie ochota na małą czarną, odwiedzać kawiarni. Trzeba jednak uważać na funkcjonalność i wiele innych ważnych elementów w tanich ekspresach, o których więcej dowiesz się w poradniku z rankingiem najlepszych ekspresów w rozsądnych pieniądzach.

Ranking TOP 10: Ekspres do kawy

Parzenie kawy w tradycyjny sposób, w szklance lub kubku jest szybkie, wygodne, ale także niezdrowe. Dla wygody, zdrowia oraz uzyskania najlepszego smaku i aromatu, producenci tworzą coraz to bardziej bezobsługowe urządzenia AGD. Wybór odpowiedniego ekspresu nie jest łatwy między gatunkami, a co dopiero wybrać ekonomiczny model i producenta. Sprawdź największy poradnik zakupowy ekspresów do kawy, wybierz z rankingu najlepszy model i ciesz się bezawaryjnym działaniem oraz doskonałym smakiem kawy.

Ranking TOP 10: Oczyszczacz powietrza

Czystość powietrza ma wpływ na zdrowie układu oddechowego, samopoczucie, wydajność pracy czy nauki. Wdychając 10 tys. litrów powietrza dziennie, warto zadbać o to, aby powietrze w domu, sypialni oraz dziecięcym pokoju, nie było szkodliwe. W mieście, czy na wsi, w okresie grzewczym, ciągłe wietrzenie trującym smogowym powietrzem, staje się na tyle uciążliwe dla organizmu, że może doprowadzić do rozwoju nowotworu, Oczyszczacz powietrza z dobrym filtrem poprawia komfort życia wewnątrz pomieszczeń. Sprawdź nasz poradnik i zadbaj o zdrowie swoje oraz bliskich.

Ranking TOP 10: Zegarek sportowy

Smartband, Smartwatch, czy zegarek sportowy? Czym się od siebie różną, co wybrać i jak dopasować odpowiedni do własnych potrzeb? Jakie funkcje można odnaleźć, w osobistym asystencie do treningów i poprawy wyników sportowych. Jak inteligentny zegarek może zastąpić, lub rozszerzyć funkcjonalność telefonu? Sprawdź nasz poradnik i łatwo podejmij decyzję.

Ranking TOP 10: Parownica do ubrań

Prawie w każdym gospodarstwie domowym można znaleźć klasyczne żelazko. Parownica do ubrań, jest nowoczesnym zamiennikiem tradycyjnego urządzenia do prasowania. Co odróżnia klasyczne żelazko od strumienia pary? Zobacz sam, czy warto kupić, jak działa, jaką wybrać i jak używać parownicy?

Ranking TOP 10: Najlepszy blender

Przygotowanie posiłku z reguły zajmuje sporo czasu, który można spędzić na tysiąc różnych sposobów. Sprawdź jak można uprzyjemnić i przyspieszyć pracę w kuchni, dzięki nowoczesnym technologią i małym urządzeniom AGD

Zobacz również:

Ranking TOP 10: Ekspresów do kawy do 2000 zł.

Dobry ekspres do parzenia wyśmienitej kawy w domu, wcale nie musi być drogi. Smakosze kawy nie muszą za każdym razem, kiedy przyjdzie ochota na małą czarną, odwiedzać kawiarni. Trzeba jednak uważać na funkcjonalność i wiele innych ważnych elementów w tanich ekspresach, o których więcej dowiesz się w poradniku z rankingiem najlepszych ekspresów w rozsądnych pieniądzach.

Ranking TOP 10: Ekspres do kawy

Parzenie kawy w tradycyjny sposób, w szklance lub kubku jest szybkie, wygodne, ale także niezdrowe. Dla wygody, zdrowia oraz uzyskania najlepszego smaku i aromatu, producenci tworzą coraz to bardziej bezobsługowe urządzenia AGD. Wybór odpowiedniego ekspresu nie jest łatwy między gatunkami, a co dopiero wybrać ekonomiczny model i producenta. Sprawdź największy poradnik zakupowy ekspresów do kawy, wybierz z rankingu najlepszy model i ciesz się bezawaryjnym działaniem oraz doskonałym smakiem kawy.

Ranking TOP 10: Oczyszczacz powietrza

Czystość powietrza ma wpływ na zdrowie układu oddechowego, samopoczucie, wydajność pracy czy nauki. Wdychając 10 tys. litrów powietrza dziennie, warto zadbać o to, aby powietrze w domu, sypialni oraz dziecięcym pokoju, nie było szkodliwe. W mieście, czy na wsi, w okresie grzewczym, ciągłe wietrzenie trującym smogowym powietrzem, staje się na tyle uciążliwe dla organizmu, że może doprowadzić do rozwoju nowotworu, Oczyszczacz powietrza z dobrym filtrem poprawia komfort życia wewnątrz pomieszczeń. Sprawdź nasz poradnik i zadbaj o zdrowie swoje oraz bliskich.

Ranking TOP 10: Domowy depilator IPL

Włosy dobrze wyglądają na głowie, a w pozostałych miejscach ciała niekoniecznie. Dla kobiet szczególną udręką są odrosty, które sprawiają, że gładka skóra, zaczyna przypominać powierzchnię kaktusa. Można skorzystać z drogich i bolesnych zabiegów, jednak depilacja IPL, w domowym zaciszu to dużo wygodniejsza i dająca większy komfort alternatywa. Jak wiec wybrać skuteczny depilator IPL do bezbolesnego pozbycia się włosów na długo? Na co zwrócić uwagę przed zakupem? Jak używać depilatora świetlnego? Kiedy depilacja jest niewskazana?

Ranking TOP 10: Lampa do hybryd

Trwała stylizacja paznokci, zmusza producentów do tworzenia innowacyjnych rozwiązań, w postaci żeli UV i lakierów hybrydowych. Nowoczesne lakiery wymagają utwardzenia odpowiednią lampą, a od jej jakości zależy, ile wytrzymają zrobione paznokcie. Jak wiec wybrać ekonomiczną, trwałą, uniwersalną, bezpieczną dla zdrowia lampę do hybryd? Czym lampy się od siebie różną? Na ile ważna jest moc i jakie mogą być skutki wybrania złej lampy. Sprawdź nasz poradnik i wybierz mądrze lampę do paznokci.

Ranking TOP 10: Słuchawki bezprzewodowe

Bezprzewodowe słuchawki mogą być dokanałowe, douszne, nauszne albo wokółuszne. Jakie są między nimi różnice? Czym kierować się przy zakupie słuchawek bezprzewodowych? Jakie wybrać? Jak podłączyć do popularnych urządzeń? Czym różnią się od siebie słuchawki Bluetooth / FM / Wi-Fi? Sprawdź nasz poradnik i nie daj się zaskoczyć nazewnictwem w parametrach.

Polecane wpisy:

Ranking TOP 10: Szampon na wypadanie włosów

Jak poradzić sobie z wypadającymi włosami? Nieprzyjemny problem dotyczy 40% polaków, dlatego możesz oswoić się z łysiną lub podjąć walkę, korzystając z naszych porad.

Ranking TOP 10: Zegarek sportowy

Smartband, Smartwatch, czy zegarek sportowy? Czym się od siebie różną, co wybrać i jak dopasować odpowiedni do własnych potrzeb? Jakie funkcje można odnaleźć, w osobistym asystencie do treningów i poprawy wyników sportowych. Jak inteligentny zegarek może zastąpić, lub rozszerzyć funkcjonalność telefonu? Sprawdź nasz poradnik i łatwo podejmij decyzję.

Ranking TOP 10: Gry dla dorosłych

Zastanawiasz się jaką grę wybrać na spotkanie towarzyskie? Gra na telefonie nie rozkręci imprezy tak dobrze, jak tradycyjna domowa gra. Dowiedz się więcej, jak rozkręcić towarzystwo.

Ranking TOP 10: Obroża przeciw kleszczom

Choroby przenoszone przez zewnętrzne pasożyty, to problem nie tylko dla pupila, ale także zagrożenie dla dzieci i domowników. Podpowiadamy, w jaki sposób skutecznie ochronić się przed inwazją kleszczy i pcheł. Zagrożeniem mogą stać się również nieodpowiednie obroże przeciw uporczywym kleszczom. Sprawdź jak dobrać obroże dla swojego pupila, nie szkodząc innym zwierzętom w domostwie.

Ranking TOP 10: Antena pokojowa DVB-T

Masz problem z montażem wielkiej anteny na dachu? Nic straconego, zainstaluj do swojego telewizora pokojową antenę DVB-t, na którą nie trzeba mieć zgody administratora, a sama instalacja jest dziecinnie łatwa.

Ranking TOP 10: Trwały lakier do paznokci

Wybór koloru lakieru nie jest łatwy, co dopiero wybrać trwały lakier o wymarzonym kolorze. Opisujemy najważniejsze aspekty malowania paznokci, jak maksymalnie wydłużyć trwałość lakieru, nie zniszczyć płytki paznokcia, dzielimy się wiedzą, której nie powstydzą się profesjonaliści. Dowiedz się więcej o technikach malowania paznokci.

Ranking TOP 10: Najlepszy blender

Przygotowanie posiłku z reguły zajmuje sporo czasu, który można spędzić na tysiąc różnych sposobów. Sprawdź jak można uprzyjemnić i przyspieszyć pracę w kuchni, dzięki nowoczesnym technologią i małym urządzeniom AGD

Ranking TOP 10: Słuchawki bezprzewodowe

Bezprzewodowe słuchawki mogą być dokanałowe, douszne, nauszne albo wokółuszne. Jakie są między nimi różnice? Czym kierować się przy zakupie słuchawek bezprzewodowych? Jakie wybrać? Jak podłączyć do popularnych urządzeń? Czym różnią się od siebie słuchawki Bluetooth / FM / Wi-Fi? Sprawdź nasz poradnik i nie daj się zaskoczyć nazewnictwem w parametrach.

Ranking TOP 10: Farba do siwych włosów

Siwizna dodaje uroku dziadkom i stanowi problem kiedy uwidacznia się zbyt wcześnie. Kilka jasnych włosów już postarza ale dzięki skutecznym sposobom pigmentacji można młody wygląd zatrzymać na dłużej.

Ranking TOP 10: Lampa do hybryd

Trwała stylizacja paznokci, zmusza producentów do tworzenia innowacyjnych rozwiązań, w postaci żeli UV i lakierów hybrydowych. Nowoczesne lakiery wymagają utwardzenia odpowiednią lampą, a od jej jakości zależy, ile wytrzymają zrobione paznokcie. Jak wiec wybrać ekonomiczną, trwałą, uniwersalną, bezpieczną dla zdrowia lampę do hybryd? Czym lampy się od siebie różną? Na ile ważna jest moc i jakie mogą być skutki wybrania złej lampy. Sprawdź nasz poradnik i wybierz mądrze lampę do paznokci.

Ranking TOP 10: Frezarka kosmetyczna do paznokci

Wybór podstawowego narzędzia do obróbki paznokci, wcale nie należy do łatwych, różna moc i duży wybór cenowy może przyprawiać o ból głowy. Sprawdź na co zwrócić szczególną uwagę wybierając wielozadaniowe urządzenie do manicure i pedicure.

Ranking TOP 10: Domowy depilator IPL

Włosy dobrze wyglądają na głowie, a w pozostałych miejscach ciała niekoniecznie. Dla kobiet szczególną udręką są odrosty, które sprawiają, że gładka skóra, zaczyna przypominać powierzchnię kaktusa. Można skorzystać z drogich i bolesnych zabiegów, jednak depilacja IPL, w domowym zaciszu to dużo wygodniejsza i dająca większy komfort alternatywa. Jak wiec wybrać skuteczny depilator IPL do bezbolesnego pozbycia się włosów na długo? Na co zwrócić uwagę przed zakupem? Jak używać depilatora świetlnego? Kiedy depilacja jest niewskazana?