Ranking TOP 10: Najlepsze słuchawki douszne do 100 zł – 2023

W wielu sytuacjach nie da się uniknąć stwierdzenia, że jakość idzie w parze z ceną. Równolegle zdarza się, że ceny bywają wygórowane, choć to coraz częściej marginalne sytuacje. Z pewnością za dobrej jakości sprzęty należy zapłacić odpowiednią kwotę, jednak dla osób z mniejszym budżetem także można znaleźć tańsze rozwiązania. Tak jest także ze słuchawkami, tanie słuchawki douszne również mogą usatysfakcjonować użytkownika. Przedstawimy ranking i zestaw praktycznych informacji, czym się kierować wybierając słuchawki douszne za 100 zł.

Przewaga słuchawek dousznych – zalety

Niewątpliwie do największych zalet rankingowych słuchawek dousznych można zaliczyć ich funkcjonalność. Można z nich korzystać w biurze, na uczelni, w środkach komunikacji, odsłuchując podcasty, audiobooki lub słuchając muzyki. Słuchawki douszne za 100 zł mogą uprzyjemnić każda chwilę, wspomagają motywację i utrzymanie tempa przy ćwiczeniach lub ułatwiają rozmowę telefoniczną bez wyjmowania smartfona z kieszeni czy torebki. Słuchawki douszne doskonale sprawdzają się w sporcie, ponieważ pozwalają na swobodny przepływ powietrza bez efektu zatkanego ucha, co zapobiega poceniu się. Anatomiczne dopasowanie do małżowiny ucha sprawia, że nawet tanie słuchawki douszne są wygodne i łatwo o nich zapomnieć podczas użytkowania. Zastanawiasz się jakie słuchawki douszne kupić? Skorzystaj z naszych sprawdzonych propozycji rankingowych

Słuchawki bezprzewodowe douszne do 100 zł – ranking wrzesień 2023

Sprawdź również ranking słuchawek do 200 zł

Najlepsze słuchawki douszne do 100 zł

Dobre słuchawki douszne do 100 zł — po czym je poznać?

Mając do dyspozycji wyłącznie 100 zł i poszukując dobrych słuchawek dousznych, można przekonać się o fałszywych deklaracjach sprzedających, a przede wszystkim producenta. Część z nich budzi pozytywne wrażenia wyłącznie estetyczne, a jakość ich wykonania i oferowanego dźwięku lepiej pozostawić bez komentarza. Dokonując zakupu, nie zawsze jest szansa na zweryfikowanie oferowanych możliwości, dlatego można się rozczarować. Istnieje kilka aspektów, które pozwalają na zweryfikowanie jakości. Stosując się do tych rad, można kupić fajne słuchawki douszne w niskiej cenie.

Zatem, kupując tańsze słuchawki douszne należy zwrócić uwagę na:

 • Markę urządzenia — z pewnością prestiż uznanych na całym świecie marek jest jednym z wyznaczników danego urządzenia. Stąd też decydując się na zakup słuchawek z wyższej półki cenowej z pewnością będziemy o wiele bardziej zadowoleni niż miałoby to miejsce w przypadku zakupu słuchawek od nieznanego producenta.
 • Opinie, recenzję i rankingi w Internecie — jest jedną z najbardziej subiektywnych, ale i najskuteczniejszych ocen. Dzieje się tak szczególnie w przypadku sprzętów znanych marek, ponieważ są o wiele częściej wybierane. Internauci bardzo chętnie dzielą się tym jak w ich ocenie działa dany sprzęt. Między innymi na takich ocenach użytkowników i wypowiedziach tworzymy nasze rankingi, najkorzystniejszych zakupów. Zawsze o zdanie można zapytać także sprzedawcę, jednak należy pamiętać, że może być ono na wyrost i ukierunkowane na wyższą sprzedaż, bez względu na zadowolenie klienta.
 • Miejsce zakupu — renomowane sklepy, które szczególną uwagę przykładają do jakości oferowanego sprzętu, raczej rezygnują ze sprzedawania urządzeń, które jakością nie grzeszą. Odnosi się to także do nieznanych marek, których długotrwały sposób działania nie jest znany. Możesz także wybrać pozycję z naszego rankingu słuchawek dousznych, a zostaniesz przekierowany do sklepu z najtańszym wybranym produktem.
 • Funkcje dodatkowe — najczęściej występują one wyłącznie w przypadku modeli w górnej granicy wskazanego budżetu. Można nawet kupić słuchawki douszne z dobrym basem za 100 zł z uwagi na posiadanie opcji podbicia basu. Należy to raczej do rzadkości, ale można kupić słuchawki, które będą miały funkcję radia FM. Niemniej jednak funkcjonalność może pogarszać podstawowe parametry (jakość dźwięku, żywotność)

Jakie wybrać słuchawki douszne przewodowe do 100 zł?

Z pewnością zastanawiając się jakie słuchawki douszne do 100 zł będą najlepsze, należy rozważyć zakup słuchawek przewodowych. Argumentem przemawiającym za tym wyborem jest fakt, że są one w stanie zaoferować naprawdę bardzo dobrą jakość dźwięku niż ma to miejsce w przypadku słuchawek bezprzewodowych. Zaletą jest także brak występujących zakłóceń na linii z urządzeniem. Równolegle nie należy pamiętać o konieczności naładowania urządzenia. Słuchawki bezprzewodowe douszne do 100 zł można spotkać w asortymencie wielu producentów i cieszą się przychylnymi opiniami ze względu na dobre tłumienie pasywne i czyste brzmienie. Na uwagę zasługuje także ich żywotność, słuchawki za 100 zł mogą poprawnie się sprawować przez nawet 4-5 lat.

Bezprzewodowe słuchawki douszne do 100 zł — jakie wybrać?

Z pewnością, dysponując kwotą 100 zł o wiele trudniej spotkać warte uwagi słuchawki bezprzewodowe. Niski budżet jest sporym ograniczeniem. Przy odrobinie wysiłku można wyselekcjonować najlepsze słuchawki douszne do 100 zł, które są warte polecania. Należy liczyć się z koniecznością pójścia na kompromis, z pewnością nie będą to renomowane marki, a te, które zazwyczaj ustępują im kluczowych miejsc w rankingach. Wybierając słuchawki bezprzewodowe douszne do 100 zł, należy zwrócić uwagę na to, aby posiadały optymalne brzmienie, przyzwoity czas pracy na jednym ładowaniu i bezproblemowość podczas parowania.

Najlepsze słuchawki douszne bluetooth za 100 zł

W budżecie o równowartości 100 zł najczęściej spotykane są słuchawki bazujące na technologii Bluetooth. Modele radiowe bywają kilka razy droższe. Z pewnością słuchawki Bluetooth do 100 zł to najbardziej podstawowe opcje, których maksymalne pasmo przenoszenia wynosi 20 – 20000 Hz, ewentualnie można spotkać model z obniżoną dolną granicą. W rezultacie umożliwiają właściwe odtwarzanie muzyki i prowadzenie rozmów. Słuchawki Bluetooth za 100 zł z rankingu, mogą posiadać również wbudowany mikrofon i funkcje kontrolne.

Słuchawki douszne z mikrofonem do 100 zł

Obecność mikrofonu w słuchawkach jest w pełni uzależniona od preferencji użytkownika. To jakie słuchawki douszne kupić, należy poprzedzić rozpoznaniem własnych potrzeb. Z pewnością obecność mikrofonu może być kluczowa. W przypadku słuchawek gamingowych w tym budżecie najczęściej można kupić model wyposażony w mikrofon na pałąku. Jest to rozwiązanie najczęściej stosowane, jednak nie cieszy się długą wytrzymałością. Pałąk można łatwo uszkodzić. Z kolei w przypadku słuchawek Bluetooth, bywa on ukryty. Najczęściej stosowane są mikrofony dookolne, które nie są w stanie zapewnić dobrej jakości rozmów. Za tą cenę można znaleźć model, który umożliwi odfiltrowanie ulicznego szumu.

Najlepsze słuchawki douszne wyróżnione przez redakcję 2023

Najczęstsze pytania i odpowiedzi na temat słuchawek dousznych do 100 zł:

Jak wyczyścić słuchawki douszne?

Do czyszczenia słuchawek dousznych należy stosować wyłącznie ściereczkę delikatnie zwilżoną wodą. Następnie należy z najwyższą starannością wytrzeć je do sucha za pomocą miękkiej, suchej i niepylącej ściereczki. Za nim zaczniemy ładować słuchawki, należy odczekać pewien czas, aby woda mogła całkowicie wyschnąć. Zbyt wczesne ich użytkowanie może doprowadzić do uszkodzenia urządzenia.

Jak wybrać dobre słuchawki douszne?

Słuchawki douszne bywają dla wielu osób niemożliwe do zastąpienia. Kluczowe jest przedstawienie swoich oczekiwań czy słuchawki są dedykowane dla audiofila, czy do uprawiania sportu, czy może są to słuchawki gamingowe. Dla audiofila decydująca jest wysoka jakość dźwięku, z kolei dla sportowców ważne jest stabilne zamocowanie. Podczas wyboru należy uwzględnić, czy mają to być:

 • słuchawki douszne z mocowaniem, czy też słuchawki dokanałowe;
 • posiadające łączność przewodową, czy bezprzewodową;
 • z dłuższym, czy krótszym przewodem;
 • urządzenia ze standardowym pasmem przenoszenia, czy rozszerzonym dla audiofila;
 • modele wyposażone w mikrofon z regulacją głośności;
 • designerskie modele, czy o tradycyjnym wyglądzie.
 • Jednocześnie należy dopasować rozmiar słuchawki do swojego ucha, co już nie jest kwestią preferencji, a koniecznością.

  Jak założyć słuchawki douszne, żeby nie wypadały?

  Słuchawki należy włożyć do uszu zgodnie z oznaczeniem wskazującym, do którego ucha jest ona dopasowana. Na lewej słuchawce bardzo często znajduje się wypukłość. Słuchawkę należy przekręcić, aby dokładnie ulokować ją w uchu. Dobrym posunięciem jest podniesienie górnej części ucha do góry, wówczas słuchawka łatwiej lokuje się w uchu.

  - to Cię zainteresuje!

  Aktualizacja: wrzesień 2023

  7 opinie
  1. Bardzo uogólniając słuchawki bezprzewodowe douszne do 100 zł łączy jedna cecha, słaba wytrzymałość akumulatorków, po trzech latach użytkowania jak wcześniej je kupiłem za 100 zł a teraz są warte 30 to bateria wytrzymuje maksymalnie 2 godziny. Moim zdaniem jak na tamte czasy to wybrałem dobre słuchawki bezprzewodowe douszne do 100 zł W prawdzie miesiąc czasu wybierałem a teraz od tego są rankingi słuchawek dousznych. Dla tych co zastanawiają się jakie słuchawki bezprzewodowe do 100 zł kupiłem – savio. Wydaje mi się że najlepsze słuchawki douszne to przede wszystkim dobrze grające słuchawki, z dobrym basem i z możliwością rozmów, wybierając słuchawki do 100 zł kilka lat wcześniej trzeba było wybierać między jakością a wygodą użytkowania, dzisiaj jakość jest na lepszym poziomie, a komfort używania słuchawek do 100 zł znacząco się poprawił.

   • Dlatego kosztują do 100 złotych. Za stówę nie oczekuj słuchawek z dożywotnim akumulatorem. Jeżeli nie stać cię na wydatek 100 złotych raz na trzy lata to nie kupuj w ogóle

  2. Fajny ten ranking słuchawek bezprzewodowych dousznych, widać że za niewielkie pieniądze też można znaleźć w sieci porządnie grające modele słuchawek i przy tym nie rezygnować z komfortowego osadzenia w uchu. mam słuchawki douszne do 100 zł i szukałam lepszych dla syna, jak się okazało mój model z przed roku jest w rankingu, co prawda poza TOP 3 ale to oznacza że szukając słuchawek przez 2 tygodnie z takim rankingiem mogłam wybrać słuchawki w godzinę. Wybrałam już słuchawki bluetooth do 100 zł dla syna i jak na razie jest zadowolony, faktycznie jego są lepsze nieco od moich ale wiadomo z czasem wszystko idzie do przodu.

  3. W sumie do tej kwoty aktualnie jest bardzo dużo modeli do wyboru. Ja ostatnio dostałem w prezencie słuchawki bezprzewodowe TWS H35T. Super jakość za nieduże pieniądze. Naprawdę warte swojej ceny. Dobrze trzymają się w uszach. Głos super. Bateria długo trzyma. Polecam

  4. Także posiadam Słuchawki bezprzewodowe TWS H35T – Mam ten produkt niedługo i na razie bardzo dobrze się sprawdza dobrze słychać i są wygodne. Bardzo łatwo było się z nimi połączyć. W cenie 60 zł spoko wybór

  ZOSTAW OPINIE

  Zostaw opinie
  Proszę podać swoje imię tutaj

  spis treści:

  Zobacz również:

  Domowa maszyna do pączków, czy klasyczny garnek z olejem? Ranking 2023

  Jeśli interesuje Cie maszyna do pieczenia pączków, to w pierwszej kolejności należy wziąć pod uwagę, kilka ważnych, opisanych w poradniku czynników. Przede wszystkim musisz...

  Najlepsza podkładka pod myszkę – Ranking 2023

  Większość osób nie zwraca uwagi na to, aby do swojej myszki komputerowej dobrać odpowiednią podkładkę. Wielu użytkowników nadal uważa je za zbędny dodatek, który nie...

  Ekonomiczna drukarka laserowa do biura – Ranking 2023

  Niezależnie od tego, czy masz swoje własne biuro, czy zatrudniasz w nim kilku lub kilkunastu pracowników, w końcu staniesz przed decyzją: jaką drukarkę laserową ze...

  Najlepsza domowa drukarka laserowa – Ranking 2023

  Coraz większa liczba osób korzysta z drukarki. Staje się ona nieodłącznym elementem wyposażenia już nie tylko biura, ale także domu. Korzystają z niej tak...

  Nie daj się zaskoczyć – ranking odmrażaczy do szyb samochodowych 2023

  Mroźne wieczory mogą przysporzyć kierowcy sporo utrudnień o poranku, szczególnie kiedy jesteśmy już spóźnieni. Warto przygotować się na każdą ewentualność. Do najczęstszych a zarazem...

  Prostownik z rozruchem do akumulatora – Ranking 2023

  Każdy z nas z pewnością nie raz słyszał lub na własnej skórze spotkał się z sytuacją, kiedy po przekręceniu kluczyka w stacyjce samochodu, silnik...

  Polecane wpisy: