Ranking TOP 10: Najlepsze słuchawki douszne do 100 zł

W wielu sytuacjach nie da się uniknąć stwierdzenia, że jakość idzie w parze z ceną. Równolegle zdarza się, że ceny bywają wygórowane, choć to coraz częściej marginalne sytuacje. Z pewnością za dobrej jakości sprzęty należy zapłacić odpowiednią kwotę, jednak dla osób z mniejszym budżetem także można znaleźć tańsze rozwiązania. Tak jest także ze słuchawkami, tanie słuchawki douszne również mogą usatysfakcjonować użytkownika. Przedstawimy ranking i zestaw praktycznych informacji, czym się kierować wybierając słuchawki douszne za 100 zł.

Najlepsze słuchawki douszne do 100 zł

Przewaga słuchawek dousznych – zalety

Niewątpliwie do największych zalet rankingowych słuchawek dousznych można zaliczyć ich funkcjonalność. Można z nich korzystać w biurze, na uczelni, w środkach komunikacji, odsłuchując podcasty, audiobooki lub słuchając muzyki. Słuchawki douszne za 100 zł mogą uprzyjemnić każda chwilę, wspomagają motywację i utrzymanie tempa przy ćwiczeniach lub ułatwiają rozmowę telefoniczną bez wyjmowania smartfona z kieszeni czy torebki. Słuchawki douszne doskonale sprawdzają się w sporcie, ponieważ pozwalają na swobodny przepływ powietrza bez efektu zatkanego ucha, co zapobiega poceniu się. Anatomiczne dopasowanie do małżowiny ucha sprawia, że nawet tanie słuchawki douszne są wygodne i łatwo o nich zapomnieć podczas użytkowania. Zastanawiasz się jakie słuchawki douszne kupić? Skorzystaj z naszych sprawdzonych propozycji rankingowych

Najlepsze słuchawki douszne ranking do 100 zł wrzesień 2021

Sprawdź również ranking słuchawek do 200 zł

Dobre słuchawki douszne do 100 zł — po czym je poznać?

Mając do dyspozycji wyłącznie 100 zł i poszukując dobrych słuchawek dousznych, można przekonać się o fałszywych deklaracjach sprzedających, a przede wszystkim producenta. Część z nich budzi pozytywne wrażenia wyłącznie estetyczne, a jakość ich wykonania i oferowanego dźwięku lepiej pozostawić bez komentarza. Dokonując zakupu, nie zawsze jest szansa na zweryfikowanie oferowanych możliwości, dlatego można się rozczarować. Istnieje kilka aspektów, które pozwalają na zweryfikowanie jakości. Stosując się do tych rad, można kupić fajne słuchawki douszne w niskiej cenie.

Zatem, kupując tańsze słuchawki douszne należy zwrócić uwagę na:

 • Markę urządzenia — z pewnością prestiż uznanych na całym świecie marek jest jednym z wyznaczników danego urządzenia. Stąd też decydując się na zakup słuchawek z wyższej półki cenowej z pewnością będziemy o wiele bardziej zadowoleni niż miałoby to miejsce w przypadku zakupu słuchawek od nieznanego producenta.
 • Opinie, recenzję i rankingi w Internecie — jest jedną z najbardziej subiektywnych, ale i najskuteczniejszych ocen. Dzieje się tak szczególnie w przypadku sprzętów znanych marek, ponieważ są o wiele częściej wybierane. Internauci bardzo chętnie dzielą się tym jak w ich ocenie działa dany sprzęt. Między innymi na takich ocenach użytkowników i wypowiedziach tworzymy nasze rankingi, najkorzystniejszych zakupów. Zawsze o zdanie można zapytać także sprzedawcę, jednak należy pamiętać, że może być ono na wyrost i ukierunkowane na wyższą sprzedaż, bez względu na zadowolenie klienta.
 • Miejsce zakupu — renomowane sklepy, które szczególną uwagę przykładają do jakości oferowanego sprzętu, raczej rezygnują ze sprzedawania urządzeń, które jakością nie grzeszą. Odnosi się to także do nieznanych marek, których długotrwały sposób działania nie jest znany. Możesz także wybrać pozycję z naszego rankingu słuchawek dousznych, a zostaniesz przekierowany do sklepu z najtańszym wybranym produktem.
 • Funkcje dodatkowe — najczęściej występują one wyłącznie w przypadku modeli w górnej granicy wskazanego budżetu. Można nawet kupić słuchawki douszne z dobrym basem za 100 zł z uwagi na posiadanie opcji podbicia basu. Należy to raczej do rzadkości, ale można kupić słuchawki, które będą miały funkcję radia FM. Niemniej jednak funkcjonalność może pogarszać podstawowe parametry (jakość dźwięku, żywotność)

Jakie wybrać słuchawki douszne przewodowe do 100 zł?

Z pewnością zastanawiając się jakie słuchawki douszne do 100 zł będą najlepsze, należy rozważyć zakup słuchawek przewodowych. Argumentem przemawiającym za tym wyborem jest fakt, że są one w stanie zaoferować naprawdę bardzo dobrą jakość dźwięku niż ma to miejsce w przypadku słuchawek bezprzewodowych. Zaletą jest także brak występujących zakłóceń na linii z urządzeniem. Równolegle nie należy pamiętać o konieczności naładowania urządzenia. Słuchawki bezprzewodowe douszne do 100 zł można spotkać w asortymencie wielu producentów i cieszą się przychylnymi opiniami ze względu na dobre tłumienie pasywne i czyste brzmienie. Na uwagę zasługuje także ich żywotność, słuchawki za 100 zł mogą poprawnie się sprawować przez nawet 4-5 lat.

Bezprzewodowe słuchawki douszne do 100 zł — jakie wybrać?

Z pewnością, dysponując kwotą 100 zł o wiele trudniej spotkać warte uwagi słuchawki bezprzewodowe. Niski budżet jest sporym ograniczeniem. Przy odrobinie wysiłku można wyselekcjonować najlepsze słuchawki douszne do 100 zł, które są warte polecania. Należy liczyć się z koniecznością pójścia na kompromis, z pewnością nie będą to renomowane marki, a te, które zazwyczaj ustępują im kluczowych miejsc w rankingach. Wybierając słuchawki bezprzewodowe douszne do 100 zł, należy zwrócić uwagę na to, aby posiadały optymalne brzmienie, przyzwoity czas pracy na jednym ładowaniu i bezproblemowość podczas parowania.

Najlepsze słuchawki douszne bluetooth za 100 zł

W budżecie o równowartości 100 zł najczęściej spotykane są słuchawki bazujące na technologii Bluetooth. Modele radiowe bywają kilka razy droższe. Z pewnością słuchawki Bluetooth do 100 zł to najbardziej podstawowe opcje, których maksymalne pasmo przenoszenia wynosi 20 – 20000 Hz, ewentualnie można spotkać model z obniżoną dolną granicą. W rezultacie umożliwiają właściwe odtwarzanie muzyki i prowadzenie rozmów. Słuchawki Bluetooth za 100 zł z rankingu, mogą posiadać również wbudowany mikrofon i funkcje kontrolne.

Słuchawki douszne z mikrofonem do 100 zł

Obecność mikrofonu w słuchawkach jest w pełni uzależniona od preferencji użytkownika. To jakie słuchawki douszne kupić, należy poprzedzić rozpoznaniem własnych potrzeb. Z pewnością obecność mikrofonu może być kluczowa. W przypadku słuchawek gamingowych w tym budżecie najczęściej można kupić model wyposażony w mikrofon na pałąku. Jest to rozwiązanie najczęściej stosowane, jednak nie cieszy się długą wytrzymałością. Pałąk można łatwo uszkodzić. Z kolei w przypadku słuchawek Bluetooth, bywa on ukryty. Najczęściej stosowane są mikrofony dookolne, które nie są w stanie zapewnić dobrej jakości rozmów. Za tą cenę można znaleźć model, który umożliwi odfiltrowanie ulicznego szumu.

Najlepsze słuchawki douszne wyróżnione przez redakcję 2021

Najczęstsze pytania i odpowiedzi na temat słuchawek dousznych do 100 zł:

Jak wyczyścić słuchawki douszne?

Do czyszczenia słuchawek dousznych należy stosować wyłącznie ściereczkę delikatnie zwilżoną wodą. Następnie należy z najwyższą starannością wytrzeć je do sucha za pomocą miękkiej, suchej i niepylącej ściereczki. Za nim zaczniemy ładować słuchawki, należy odczekać pewien czas, aby woda mogła całkowicie wyschnąć. Zbyt wczesne ich użytkowanie może doprowadzić do uszkodzenia urządzenia.

Jak wybrać dobre słuchawki douszne?

Słuchawki douszne bywają dla wielu osób niemożliwe do zastąpienia. Kluczowe jest przedstawienie swoich oczekiwań czy słuchawki są dedykowane dla audiofila, czy do uprawiania sportu, czy może są to słuchawki gamingowe. Dla audiofila decydująca jest wysoka jakość dźwięku, z kolei dla sportowców ważne jest stabilne zamocowanie. Podczas wyboru należy uwzględnić, czy mają to być:

 • słuchawki douszne z mocowaniem, czy też słuchawki dokanałowe;
 • posiadające łączność przewodową, czy bezprzewodową;
 • z dłuższym, czy krótszym przewodem;
 • urządzenia ze standardowym pasmem przenoszenia, czy rozszerzonym dla audiofila;
 • modele wyposażone w mikrofon z regulacją głośności;
 • designerskie modele, czy o tradycyjnym wyglądzie.
 • Jednocześnie należy dopasować rozmiar słuchawki do swojego ucha, co już nie jest kwestią preferencji, a koniecznością.

  Jak założyć słuchawki douszne, żeby nie wypadały?

  Słuchawki należy włożyć do uszu zgodnie z oznaczeniem wskazującym, do którego ucha jest ona dopasowana. Na lewej słuchawce bardzo często znajduje się wypukłość. Słuchawkę należy przekręcić, aby dokładnie ulokować ją w uchu. Dobrym posunięciem jest podniesienie górnej części ucha do góry, wówczas słuchawka łatwiej lokuje się w uchu.

  Aktualizacja: wrzesień 2021

  2 opinie

  1. Bardzo uogólniając słuchawki bezprzewodowe douszne do 100 zł łączy jedna cecha, słaba wytrzymałość akumulatorków, po trzech latach użytkowania jak wcześniej je kupiłem za 100 zł a teraz są warte 30 to bateria wytrzymuje maksymalnie 2 godziny. Moim zdaniem jak na tamte czasy to wybrałem dobre słuchawki bezprzewodowe douszne do 100 zł W prawdzie miesiąc czasu wybierałem a teraz od tego są rankingi słuchawek dousznych. Dla tych co zastanawiają się jakie słuchawki bezprzewodowe do 100 zł kupiłem – savio. Wydaje mi się że najlepsze słuchawki douszne to przede wszystkim dobrze grające słuchawki, z dobrym basem i z możliwością rozmów, wybierając słuchawki do 100 zł kilka lat wcześniej trzeba było wybierać między jakością a wygodą użytkowania, dzisiaj jakość jest na lepszym poziomie, a komfort używania słuchawek do 100 zł znacząco się poprawił.

  2. Fajny ten ranking słuchawek bezprzewodowych dousznych, widać że za niewielkie pieniądze też można znaleźć w sieci porządnie grające modele słuchawek i przy tym nie rezygnować z komfortowego osadzenia w uchu. mam słuchawki douszne do 100 zł i szukałam lepszych dla syna, jak się okazało mój model z przed roku jest w rankingu, co prawda poza TOP 3 ale to oznacza że szukając słuchawek przez 2 tygodnie z takim rankingiem mogłam wybrać słuchawki w godzinę. Wybrałam już słuchawki bluetooth do 100 zł dla syna i jak na razie jest zadowolony, faktycznie jego są lepsze nieco od moich ale wiadomo z czasem wszystko idzie do przodu.

  ZOSTAW OPINIE

  Zostaw opinie
  Please enter your name here

  spis treści:

  Ranking TOP 10: Najlepszy rozdrabniacz do gałęzi

  Gałęzie na stercie czy porozrzucane po ogrodzie nie tylko umniejszają estetyce, ale także stanowią zagrożenie dla bawiących się w ogrodzie dzieci. W dodatku utrudniają koszenie trawy i zbieranie owoców. Z pewnością trzeba takie gałęzie pozbierać, tylko co dalej? Najkorzystniej rozdrobnić i zastosować jako opał, drzewną wyściółkę lub wyrzucić do odpadów bio. W tym pomogą na pewno rozdrabniacze do gałęzi, są różne i nie sposób wybrać najmocniejszy za kilka tysięcy. Jak więc wybrać Dobry rozdrabniacz na własne potrzeby?

  Ranking TOP 10: Najlepsza domowa maszyna do popcornu

  Popcorn jest idealną przekąską, która nadaje się na spotkanie z przyjaciółmi, wieczorny seans filmowy czy też jako przekąska na dziecięcą imprezę. Przygotowanie zdrowego popcornu może być niezwykle łatwe i nie pochłaniać zbyt wiele czasu. Mając dobrą maszynę do popcornu, wystarczy wsypać ziarno i uruchomić urządzenie, wrócić po 5 minutach i przesypać zawartość do miski. Jak więc w wygodny sposób przygotować popcorn i jakie urządzenie do tego wybrać?

  Ranking TOP 10: Szklanki z podwójnym dnem — termiczne

  Szklanka jest pojemnikiem na osobisty napój. Każdy wie, do czego służy, do niedawna niedostępne dla sektora publicznego szklanki termiczne podbijają rynek. Doskonale utrzymują ciepło i zimno wewnątrz, co sprawia, że dłużej można delektować się napojem o niezmienionej temperaturze. Dobre szklanki powinny być dopasowane i mieć możliwość mycia w zmywarce, no właśnie jak je wybrać, żeby był trwałe?

  Ranking TOP 10: Najlepsza płyta gazowa

  Kuchnia to miejsce, w którym przygotowuje się najdoskonalsze posiłki, jest nieodłącznym elementem każdego mieszkania oraz domu. Pierwsze co przychodzi na myśl, mówiąc o kuchni to kuchenka, która umożliwia przygotowanie gorących posiłków. Sama kuchenka to jednak na miarę XXI wieku za mało, wolnostojące kuchenki zastępowane są najczęściej przez nablatowe płyty gazowe, które bardziej pasują do nowoczesnych kuchni i są bardziej ekonomiczne w użytkowaniu. Pozostaje pytanie, która i dlaczego jest korzystniejsza?

  Ranking TOP 10: Najlepszy robot planetarny

  Robot planetarny to kuchenny pomocnik, który może znacząco przyspieszyć gastronomiczne prace i ułatwić przygotowanie posiłku dla rodziny. Wszechstronne urządzenia są dzisiaj tak rozbudowane, że zastępują wiele innych urządzeń. Rynek, jak i ranking pełen jest różnych propozycji, jak wybrać takiego robota, który będzie przydatny i poradzi sobie z codziennymi daniami? Sprawdź nasz poradnik i dowiedz się czego można oczekiwać po robocie kuchennym.

  Ranking TOP 10: Najlepsze słuchawki gamingowe do 100 zł

  Gamingowe rozrywki potrafią trwać przez wiele godzin, bez dźwięku praktycznie nie da się grać, to właśnie dzięki odgłosom nadchodzącego przeciwnika jesteś w stanie reagować z wyprzedzeniem. Dobrej jakości słuchawki zapewnią przyjemne odczucia słuchowe, nie wprawiają po kilku godzinach w dyskomfort, a przy tym pozwalają na komunikację z kompanami. Zasadnym jest zatem wybrać dobry sprzęt. Jak to zrobić, aby nie wydać fortuny a kupić dobre słuchawki gamingowe? Sprawdź nasz poradnik i przejrzyj propozycje rankingowych modeli słuchawek do gier.

  Zobacz również:

  Ranking TOP 10: Najlepsza mata chłodząca dla psa i kota

  Upalne dni bez zachowania odpowiednich środków ostrożności mogą okazać się szkodliwe nie tylko dla ludzi, ale także dla naszych pupili. W przypadku ludzi wychłodzenie organizmu to kwestia napoju z lodem lub nawet samej klimatyzacji. Psy mają nieco trudniej, sierści zdjąć przecież nie mogą, są za to inne skuteczne sposoby, aby ulżyć nieco pupilom w upalny dzień.

  Ranking TOP 10: Naj­lep­sza lampa łukowa do salonu

  Oświetlenie stołu w salonie lub miejsca do czytania to nie lada wyzwanie. Trzeba dobrać odpowiednią barwę oświetlenia, moc żarówki oraz rozproszenie promieni. Jakby tego było mało, liczą się także kwestie estetyczne. Łukowa lampa do salonu musi pasować do całości aranżacji. Jak więc wybrać odpowiednią lampę, aby była wygodna, estetyczna a do tego praktyczna? Zobacz nasz poradnik i najlepsze propozycje oświetlenia.

  Ranking TOP 10: Najlepszy kawowy stoliczek drewniany do salonu

  Stolik w salonie to element podstawowego wyposażania podobnie jak kanapa. Warto mieć na czym postawić kawę, kiedy przyjdą goście. Stoliczek pełni nie tylko funkcję praktyczną, jaką jest podtrzymanie kawy i przekąsek na wygodnym poziomie, ale także jest dekoracyjnym elementem wyposażenia i tu właśnie zaczynają się trudności. Jak wybrać odpowiednią kolorystykę, kształt, a nawet rodzaj drewna. Sprawdź co i jak w poradniku i zobacz, jakie mamy propozycję najlepszych stoliczków do kawy.

  Ranking TOP 10: Najlepsze legowisko dla psa do domu

  Legowisko dla psa to ważny element dla samego pupila oraz jego właściciela. Daje psiakowi chwilę odpoczynku, schronienie oraz poczucie bezpieczeństwa na wypadek stresujących sytuacji Takie domowe legowisko powinno spełniać wymagania obu stron, aby stało się praktyczną leżanką dla psiaka. Przedstawiamy w artykule szereg cech, jakie powinno wyróżniać najlepsze legowisko dla psa domowego.

  Ranking TOP 10: Najlepsze palenisko ogrodowe

  Mając ogród trudno czasami nie rozpalić grilla, jego bardziej ekologiczną formą jest ognisko. Palone drewno z pewnością pozostawia na jedzeniu mniej toksycznych substancji, ale istnieje wiele rodzajów palenisk ogrodowych i nie wszystkie są bezpieczne. Trzeba zachować zasady bezpieczeństwa i wybrać odpowiednie palenisko, które będzie mobilne i nie będzie nieużywane przeszkadzać dzieciom w zabawach w ogrodzie. Jak to zrobić i jakie są wady i zalety różnych palenisk opisaliśmy w artykule.

  Ranking TOP 10: Najlepsza klatka dla królika

  Wiele dzieci chce mieć swoje zwierzątko na pewnym etapie rozwoju. Jest to forma edukacji jak zadbać nie tylko o siebie, ale także o domowego pupila. Posiadanie w domu królika miniaturki wymaga odpowiednich warunków, podstawą jest odpowiednia klatka, w której pupil będzie czuć się swobodnie i bezpiecznie. Jak wiec spełnić marzenie dziecka i utrzymać kontrole nad królikiem w domu?

  Polecane wpisy:

  Ranking TOP 10: Najlepsza hulajnoga elektryczna

  Hulajnoga elektryczna to urządzenie, które na męczących nogi odcinkach trasy odciąża zmęczony organizm. Jest też elementem świetnej zabawy i szybkiego poruszania się między odległymi punktami. Hulajnoga może zastąpić popularne środki lokomocji i transport publiczny, bez konieczności kupowania biletu. Jak wybrać sprawdzony model, który będzie trwały, odpowiednio szybki, a przy tym prawnie dopuszczony do ruchu? Sprawdź nasz poradnik i wybierz najlepszy model dla siebie.

  Ranking TOP 10: Najlepsza mokra karma dla psa

  Karma dla psa to zdecydowanie lepsze wyjście niż resztki po obiedzie. Czym różni się mokra od suchej karmy? Na co zwracać szczególną uwagę przy wyborze właściwego pokarmu dla naszego pupila. Odpowiadamy na te pytania i uprzedzamy czym grozi nieodpowiednie karmienie psa.

  Ranking TOP 10: Najlepszy szampon na wypadanie włosów

  Jak poradzić sobie z wypadającymi włosami? Nieprzyjemny problem dotyczy 40% polaków, dlatego możesz oswoić się z łysiną lub podjąć walkę, korzystając z naszych porad.

  Ranking TOP 10: Najlepszy blender wysokoobrotowy

  Sprzęt kuchenny na co dzień ułatwia pracę i wyręcza w trudnych oraz męczących czynnościach. Blendery kielichowe służą głównie do rozdrabniania i mieszania różnych produktów, nie tylko dla dzieci, ale również koktajli orzeźwiających, dietetycznych czy zup. Wybranie blendera, który pozostawi cenne właściwości w koktajlu, a nie pozostawi drobnych kawałków, nie jest łatwe, dlatego przygotowaliśmy praktyczny poradnik. Sprawdź i wybierz najlepszy blender dla siebie.

  Ranking TOP 10: Najlepszy zegarek sportowy

  Smartband, Smartwatch, czy zegarek sportowy? Czym się od siebie różną, co wybrać i jak dopasować odpowiedni do własnych potrzeb? Jakie funkcje można odnaleźć, w osobistym asystencie do treningów i poprawy wyników sportowych. Jak inteligentny zegarek może zastąpić, lub rozszerzyć funkcjonalność telefonu? Sprawdź nasz poradnik i łatwo podejmij decyzję.

  Ranking TOP 10: Najlepszy smartwatch damski

  Inteligentne zegarki coraz częściej zastępują klasyczne, które z reguły mierzą tylko czas. Nowoczesne smartwatche mają elegancki design, co oznacza, że pasują nawet do sukienki czy do casualowego stylu. Wybór odpowiedniego smartwatcha nie jest łatwy, między modelami występuje wiele różnic w parametrach, trwałości i wytrzymałości. Sprawdź rankingowe propozycje, aby wybrać najlepszy model smartwatcha damskiego i ciesz się doskonałym prezentem przez wiele lat.

  Ranking TOP 10: Najlepszy smartfon do 500 i 600 zł

  Smartfony obecnie mają coraz to więcej funkcji, lepsze aparaty wyświetlacze i wytrzymałość baterii. Producenci prześcigają się w sprzedawaniu liczb w specyfikacji, ale nie zawsze przekłada się to na wzrost wydajności smartfonu. Podpowiadamy jak wybrać modele tanie i dobre, a przy tym w najlepszej cenie oraz jakości, tak żeby służyły długo i wydajnie.

  Ranking TOP 10: Najlepszy rozdrabniacz do gałęzi

  Gałęzie na stercie czy porozrzucane po ogrodzie nie tylko umniejszają estetyce, ale także stanowią zagrożenie dla bawiących się w ogrodzie dzieci. W dodatku utrudniają koszenie trawy i zbieranie owoców. Z pewnością trzeba takie gałęzie pozbierać, tylko co dalej? Najkorzystniej rozdrobnić i zastosować jako opał, drzewną wyściółkę lub wyrzucić do odpadów bio. W tym pomogą na pewno rozdrabniacze do gałęzi, są różne i nie sposób wybrać najmocniejszy za kilka tysięcy. Jak więc wybrać Dobry rozdrabniacz na własne potrzeby?

  Ranking TOP 10: Najlepsze gry dla dorosłych

  Zastanawiasz się jaką grę wybrać na spotkanie towarzyskie? Gra na telefonie nie rozkręci imprezy tak dobrze, jak tradycyjna domowa gra. Dowiedz się więcej, jak rozkręcić towarzystwo.

  Ranking TOP 10: Najlepszy smartwatch do 500 zł

  Dobranie stylowego zegarka do codziennego stroju nie jest łatwe, tym bardziej wybór funkcjonalnego smartwatcha jest o wiele trudniejszy. Mnogość funkcji pozwala na zastąpienie smartfonu inteligentnym zegarkiem, który dużo trudniej zgubić z nadgarstka. Sprawdź jakie modele spełniają standardy najbardziej wymagających i to w cenie do 500 zł.

  Ranking TOP 10: Najlepsza obroża przeciw kleszczom

  Choroby przenoszone przez zewnętrzne pasożyty, to problem nie tylko dla pupila, ale także zagrożenie dla dzieci i domowników. Podpowiadamy, w jaki sposób skutecznie ochronić się przed inwazją kleszczy i pcheł. Zagrożeniem mogą stać się również nieodpowiednie obroże przeciw uporczywym kleszczom. Sprawdź jak dobrać obroże dla swojego pupila, nie szkodząc innym zwierzętom w domostwie.

  Ranking TOP 10: Najlepsza suszarko-lokówka

  Suszarka suszy włosy, ale nie radzi sobie z modelowaniem fryzury. Lokówka z kolei umożliwia zakręcanie włosów w loki, ale trudniej wykonać lokówka delikatne fale. Z pomocą przychodzi wielozadaniowa suszarko-lokówka, która kręci, faluje, suszy, wyczesuje i jonizuje włosy. Dobrej jakości lokówko-suszarka może zastąpić kilka pielęgnacyjnych AGD. Jak wybrać takie urządzenie, czym się kierować, na co zwracać uwagę i jak przy tym nie wydać fortuny? Na te więcej pytań odpowiadamy w naszym poradniku, prezentując modele, które spełniają właściwe kryteria.