Ranking TOP 10: Najlepszy smartfon do 2000 zł

Rankingowy Smartfon do 2000 zł

Inwestując kwotę 2000 zł w smartfon, można nabyć jeden z flagowych modeli o nieprzeciętnych parametrach. Co zatem będzie wyróżniać smartfon z wyższej półki? Z pewnością kilka dodatkowych funkcji, rozszerzoną funkcjonalność oraz dodatkowe udogodnienia dla użytkownika. Jeżeli pomimo długich poszukiwań smartfonów na forum, nie udało Ci się odnaleźć najbardziej odpowiedniego modelu, to zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem na temat najlepszych smartfonów do 2000 zł.

Znajdź swój wymarzony smartfon do 2000 zł

Dowiedz się, jaki powinien być mocny smartfon z pojemną baterią? Jaki ekran w smartfonie dostarczy najlepszych wrażeń wizualnych? Jaki aparat w smartfonie robi najlepsze zdjęcia i od czego zależy ich jakość? Biorąc pod uwagę złożoność danych i ilość parametrów, na które trzeba zwracać szczególną uwagę, przygotowaliśmy ranking najlepszych smartfonów do 2000 zł, w którym z pewnością odnajdziesz swojego faworyta.

Ranking smartfonów do 2000 zł Sierpień 2021

Sprawdź również ranking najlepszych męskich smartwatchy

Smartfon do robienia idealnych zdjęć

Najlepszy smartfon z dobrym aparatem

Smartfon z najlepszym aparatem może mieć nawet 100 Mpix, jednak nie sama wielkość zdjęcia ma wpływ na jego jakość. Z pewnością duża powierzchnia zdjęcia zabiera więcej Megabajtów z dostępnej pamięci. Duże zdjęcie wykonane smartfonem może „ważyć” więcej niż 10 MB, dlatego wraz ze wzrostem ilości megapikseli w smartfonie, kluczowa jest wbudowana pamięć lub chmura z danymi. Zdjęcie z reguły jest tylko jedną klatką z uchwyconego wydarzenia, dlatego bardzo istotne jest szybkie dostosowanie się aparatu w trybie automatycznym do oświetlenia i odległości od fotografowanego obiektu lub osoby. Większa matryca wymaga szybkiego wielowątkowego procesora, który automatycznie dostosuje optymalne parametry do wykonania najlepszego zdjęcia bez rozmazywania. Jeżeli chcesz mieć pewność co do właściwych parametrów, wybierz smartfon z rankingu.

Ranking smartfonów z najlepszym aparatem do 2000 zł Sierpień 2021

Smartfon z dobrym aparatem do selfie

Nawet najlepsze smartfony do zdjęć nie są w stanie dorównać profesjonalnym aparatom fotograficznym. W popularnych lustrzankach montowane są sensory o przekątnej 1 cala, co odpowiada 2,54 cm. Wielkość matryc smartfonach do niedawna była wielkości paznokcia, ale z roku na rok rośnie, poprawiając tym samym parametry fotografii. Większa matryca jest w stanie „przetworzyć” więcej światła w krótszym czasie. Zjawisko to najczęściej można zaobserwować w słabo oświetlonych miejscach, gdzie procesor smartfonu pracując na pełnych obrotach, nie jest w stanie cyfrowo poprawić jakości zdjęcia, ponieważ ilość światła docierającego do komórek światłoczułych w matrycy jest znikoma. Dlatego właśnie ilość megapikseli jest drugorzędna, w większości przypadków do wyświetlenia na telewizorze zdjęcia w jakości 4K wystarcza aparat z 8-Megapikselową matrycą. Wielkości przekątnej sensora– czujnika światłoczułego w smartfonie waha się na poziomie 1/3 cala, im powierzchnia komórki światłoczułej jest większa, tym lepiej radzi sobie aparat w niedoświetlonych miejscach. Istnieje także częściej wykorzystywana, przez producentów, technika oversamplingu, polegająca na wykorzystaniu nadmiaru pikseli do ich scalania i wykonaniu fotografii o mniejszej rozdzielczości, wpływając tym samym na poprawę jakości zdjęcia. A więc, odpowiadając na nasuwające się pytanie, czy ilość megapikseli w smartfonie ma wpływ na jakość zdjęcia? Tak, ale tylko przy wykorzystaniu techniki oversampling, w przeciwnym razie zdjęcie będzie tylko duże i zajmować będzie sporo miejsca w pamięci.

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, nawet dobre smartfony mogą sobie gorzej radzić w słabo oświetlonych miejscach. Na jakość zdjęcia ma wpływ apertura, która jest niczym innym jak parametrem określającym wielkość otworu, przez który do soczewki trafia światło. Mniejsza apertura to więcej światła, więcej światła, to lepszej jakości zdjęcie w trudnych warunkach oświetleniowych. Apertura z ang. „otwarcie”, określana jest w specyfikacji smartfonów literką „f”, jeśli przysłona jest zamknięta wartość f= nieskończoność, wartość f/1 oznacza, że ogniskowa obiektywu, równa jest średnicy otworu przysłony, jeżeli f/2 – to ogniskowa jest 2 razy większa od średnicy otworu przysłony.

Najlepszy smartfon do zdjęć to taki, który jest najbardziej uniwersalny, pozwalając jednocześnie na fotografowanie portretów, robienia widokówek i pejzaży, uwieczniania w cyfrowy sposób doskonałego wypieku lub potrawy, a ponadto robiący dobrej jakości zdjęcia w trybie makro. Do takich smartfonów można zaliczyć telefony z wieloma aparatami na tylnej obudowie, które znajdziesz w rankingu smartfonów do 2000 zł.

Najlepszy smartfon 5G za mniej niż 2000 zł

Sieć telekomunikacyjna piątej generacji zapewnia szybszą wymianę danych z nadajnikiem BTS (antena sieci telekomunikacyjnej), dzięki wyższej częstotliwości pracy nadajnika i odbiornika. Wyższa częstotliwość pracy to więcej przetworzonych informacji w tym samym czasie, co ma wpływ na trzy główne ważne z punktu użytkownika elementy:

Smartfon z 5G
  • Mniejsze opóźnienie (PING) – W narzędziach pomiarowych pierwsze mierzone jest opóźnienie odpowiedzi serwera testowego, wyrażone w milisekundach. Wartość na poziomie 5 ms to znakomity wynik, który dla zobrazowania wynosi tyle samo, co czas reakcji matrycy w dobrej jakości monitorach komputerowych.
  • Szybka bezprzewodowa transmisja danych – Maksymalne możliwości 5G kończą się na 20Gb/s w warunkach laboratoryjnych, jest to wartość, której w praktyce nie uda się osiągnąć Realnie, jednak sieć 5G ma być w miarę dalszego rozwoju 10x szybsza od popularnego LTE (4G).
  • Masowa łączność wielu urządzeń jednocześnie – zjawisko zapchania sieci nadajników coraz rzadziej jest obserwowane. Można przepełnienia sieci doświadczyć, biorąc udział w licznych zgromadzeniach masowych, gdzie duża ilość użytkowników korzysta z w tym samym czasie z transmisji danych. Sieć 5G ma sobie lepiej radzić z komunikacją między wieloma urządzeniami (IoT- ang. Internet of Things). Użytkownikom wielotysięcznych zgromadzeń, sieć 5G może umożliwić komunikację z resztą świata.

Jeżeli masz trudność w znalezieniu dobrego telefonu z 5G, skorzystaj z naszych propozycji rankingowych. Dzięki naszym propozycją dowiesz się, jaki smartfon do 2000 zł wybrać, aby był w pełni funkcjonalny i obsługiwał nowoczesna sieć 5G.

Ranking smartfonów z 5G do 3000 zł Sierpień 2021

Najlepszy smartfon z dobrą baterią

Rankingowy smartfon z pojemną beterią

W naszym rankingu znajdziesz smartfony z bateriami o pojemności nawet 8000 mAh i na pewno nie mniejszą pojemnością niż 5000 mAh. Większość smartfonów na rynku ma baterię o pojemności około 3500 mAh, większą pojemnością do niedawna mogły się pochwalić tylko flagowe smartfony. Aktualnie znaleźć smartfon z 4000 mAh nie jest już tak trudno, tylko czy większa pojemność baterii to dłuższe działanie smartfonów niż kiedyś? W większości telefonów z baterią o pojemności 5000 mAh możemy nie odczuć znaczącej różnicy, wszystko z powodu wydajniejszych podzespołów instalowanych we wnętrzu mobilnych urządzeń.

Wielowątkowe procesory, większe ekrany o wyższej rozdzielczości, wyższa częstotliwość przesyłania danych w technologii 5G, duża ilość pamięci i coraz bardziej rozbudowany system operacyjny zarządzający procesami sprawia, że smartfon sam w sobie jest bardziej „prądożerny”. Oczywiście głównym czynnikiem decydującym o wytrzymałości smartfonu, jest intensywność jego użytkowania. Największe zużycie zasobów baterii można zaobserwować przy: grach (szczególnie tych w 3D), nagrywaniu filmów, streamingu, wysyłaniu i pobieraniu dużej ilości danych, przy uruchomionych wielu procesach w tle oraz przy oglądaniu filmów.

Ranking smartfonów z najlepszą baterią do 2000 zł Sierpień 2021

Jak wydłużyć czas działania baterii w smartfonie?

Oszczędzanie baterii w telefonie

Najczęściej w sytuacjach, kiedy poziom energii w smartfonie spadnie poniżej 15%, zaczynamy zastanawiać się, jak pozostać w kontakcie ze światem dłużej, niż przewidywany czas przez urządzenie.

Istnieje kilka sposobów oszczędzania energii:

  • Wyłącz funkcje: Bluetooth, nawigacji (lokalizację), WiFi, NFC, transmisję danych,
  • Zmniejsz jasność ekranu ręcznie (wyłączyć czujnik pomiaru natężenia światła – automatyczne sterowanie jasnością).
  • Zamknij procesy działające w tle (oczyszczenie pamięci z programów w pozostałych kartach).

Najszybszy sposób na oszczędzenie energii, w nowszych smartfonach umożliwia pełną automatyzację wyżej wymienionych procesów. Wybierając poziom oszczędzania energii, smartfony umożliwiają wybór kilku opcji, w zależności od tego ile czasu potrzebujemy mieć włączone urządzenie. W trybach oszczędzania energii z transmisji danych i odświeżania korzystają tylko procesy, które użytkownik ma aktualnie uruchomione. Oznacza to, że w trybie oszczędzania energii nie dostaniesz powiadomienia o mailu lub wiadomości z komunikatora, jak nie włączysz aplikacji w telefonie.

Pytania i odpowiedzi na temat smartfonów do 2000 zł:

Jak wydłużyć żywotność baterii w smartfonie?

Ładuj smartfon do 80-90%, nawet poprzez doładowywanie. Smartfony ładowane w nocy lub często do 100% z czasem tracą możliwość skutecznego gromadzenia energii we wbudowanym akumulatorze. Mimo że oprogramowanie zabezpieczy urządzenie przed przeładowaniem, ładowanie smartfonu do 100% powoduje większe nagrzewanie się akumulatora, co skraca jego żywotność. Pamiętaj także o używaniu wyłącznie oryginalnej ładowarki, ładowanie baterii w smartfonie innym napięciem lub natężeniem skutecznie pogarsza kondycję baterii.

Jakie marki telefonów można kupić w Polsce?

Na świecie jest ponad 350 producentów telefonów, do najpopularniejszych w Polsce można zaliczyć: Samsung, Xiaomi, Huawei, Redmi, Oppo, Motorola, LG, Apple, Realme, Nokia, Sony, POCO, Alcatel, HTC, Honor, OnePlus, Lenovo, Asus, ZTE, Vivo, myPhone, Sony Ericsson, MaxCom, Google, Cubot, Meizu, Blackview, Doogee, Hammer, Ulefone.

Jak sprawdzić nr IMEI smartfona?

Wystarczy wybrać z klawiatury numeryczne nr, tak jakbyśmy chcieli na niego zadzwonić: *#06# Wówczas pojawią się dane. W niektórych przypadkach należy po wpisaniu numeru wcisnąć zieloną słuchawkę.

Najlepsze smartfony wyróżnione przez redakcję 2021

Aktualizacja: Sierpień 2021

ZOSTAW OPINIE

Zostaw opinie
Please enter your name here

spis treści:

Ranking TOP 10: Szklanki z podwójnym dnem — termiczne

Szklanka jest pojemnikiem na osobisty napój. Każdy wie, do czego służy, do niedawna niedostępne dla sektora publicznego szklanki termiczne podbijają rynek. Doskonale utrzymują ciepło i zimno wewnątrz, co sprawia, że dłużej można delektować się napojem o niezmienionej temperaturze. Dobre szklanki powinny być dopasowane i mieć możliwość mycia w zmywarce, no właśnie jak je wybrać, żeby był trwałe?

Ranking TOP 10: Najlepsza płyta gazowa

Kuchnia to miejsce, w którym przygotowuje się najdoskonalsze posiłki, jest nieodłącznym elementem każdego mieszkania oraz domu. Pierwsze co przychodzi na myśl, mówiąc o kuchni to kuchenka, która umożliwia przygotowanie gorących posiłków. Sama kuchenka to jednak na miarę XXI wieku za mało, wolnostojące kuchenki zastępowane są najczęściej przez nablatowe płyty gazowe, które bardziej pasują do nowoczesnych kuchni i są bardziej ekonomiczne w użytkowaniu. Pozostaje pytanie, która i dlaczego jest korzystniejsza?

Ranking TOP 10: Najlepszy robot planetarny

Robot planetarny to kuchenny pomocnik, który może znacząco przyspieszyć gastronomiczne prace i ułatwić przygotowanie posiłku dla rodziny. Wszechstronne urządzenia są dzisiaj tak rozbudowane, że zastępują wiele innych urządzeń. Rynek, jak i ranking pełen jest różnych propozycji, jak wybrać takiego robota, który będzie przydatny i poradzi sobie z codziennymi daniami? Sprawdź nasz poradnik i dowiedz się czego można oczekiwać po robocie kuchennym.

Ranking TOP 10: Najlepsze słuchawki gamingowe do 100 zł

Gamingowe rozrywki potrafią trwać przez wiele godzin, bez dźwięku praktycznie nie da się grać, to właśnie dzięki odgłosom nadchodzącego przeciwnika jesteś w stanie reagować z wyprzedzeniem. Dobrej jakości słuchawki zapewnią przyjemne odczucia słuchowe, nie wprawiają po kilku godzinach w dyskomfort, a przy tym pozwalają na komunikację z kompanami. Zasadnym jest zatem wybrać dobry sprzęt. Jak to zrobić, aby nie wydać fortuny a kupić dobre słuchawki gamingowe? Sprawdź nasz poradnik i przejrzyj propozycje rankingowych modeli słuchawek do gier.

Ranking TOP 10: Najlepsza suszarko-lokówka

Suszarka suszy włosy, ale nie radzi sobie z modelowaniem fryzury. Lokówka z kolei umożliwia zakręcanie włosów w loki, ale trudniej wykonać lokówka delikatne fale. Z pomocą przychodzi wielozadaniowa suszarko-lokówka, która kręci, faluje, suszy, wyczesuje i jonizuje włosy. Dobrej jakości lokówko-suszarka może zastąpić kilka pielęgnacyjnych AGD. Jak wybrać takie urządzenie, czym się kierować, na co zwracać uwagę i jak przy tym nie wydać fortuny? Na te więcej pytań odpowiadamy w naszym poradniku, prezentując modele, które spełniają właściwe kryteria.

Ranking TOP 10: Najlepszy smartwatch damski

Inteligentne zegarki coraz częściej zastępują klasyczne, które z reguły mierzą tylko czas. Nowoczesne smartwatche mają elegancki design, co oznacza, że pasują nawet do sukienki czy do casualowego stylu. Wybór odpowiedniego smartwatcha nie jest łatwy, między modelami występuje wiele różnic w parametrach, trwałości i wytrzymałości. Sprawdź rankingowe propozycje, aby wybrać najlepszy model smartwatcha damskiego i ciesz się doskonałym prezentem przez wiele lat.

Zobacz również:

Ranking TOP 10: Najlepsza prostownica do włosów

Naturalnie włosy mają tendencję do skręcania, nie zawsze jednak chcemy, aby tak się działo. Doskonałym sposobem na proste włosy jest prostownica do włosów. Czym prostownice różnią się od siebie i z czego wynika tak duża rozbieżność cenowa? Jaką prostownicę wybrać, aby nie zniszczyć włosów, a nawet wspierać je w odbudowie. Proste i lśniące włosy są możliwe do uzyskania i to wydając tylko kilkadziesiąt złotych na sprzęt.

Ranking TOP 10: Szklanki z podwójnym dnem — termiczne

Szklanka jest pojemnikiem na osobisty napój. Każdy wie, do czego służy, do niedawna niedostępne dla sektora publicznego szklanki termiczne podbijają rynek. Doskonale utrzymują ciepło i zimno wewnątrz, co sprawia, że dłużej można delektować się napojem o niezmienionej temperaturze. Dobre szklanki powinny być dopasowane i mieć możliwość mycia w zmywarce, no właśnie jak je wybrać, żeby był trwałe?

Ranking TOP 10: Najlepsza płyta gazowa

Kuchnia to miejsce, w którym przygotowuje się najdoskonalsze posiłki, jest nieodłącznym elementem każdego mieszkania oraz domu. Pierwsze co przychodzi na myśl, mówiąc o kuchni to kuchenka, która umożliwia przygotowanie gorących posiłków. Sama kuchenka to jednak na miarę XXI wieku za mało, wolnostojące kuchenki zastępowane są najczęściej przez nablatowe płyty gazowe, które bardziej pasują do nowoczesnych kuchni i są bardziej ekonomiczne w użytkowaniu. Pozostaje pytanie, która i dlaczego jest korzystniejsza?

Ranking TOP 10: Najlepszy robot planetarny

Robot planetarny to kuchenny pomocnik, który może znacząco przyspieszyć gastronomiczne prace i ułatwić przygotowanie posiłku dla rodziny. Wszechstronne urządzenia są dzisiaj tak rozbudowane, że zastępują wiele innych urządzeń. Rynek, jak i ranking pełen jest różnych propozycji, jak wybrać takiego robota, który będzie przydatny i poradzi sobie z codziennymi daniami? Sprawdź nasz poradnik i dowiedz się czego można oczekiwać po robocie kuchennym.

Ranking TOP 10: Najlepsza trampolina dla dzieci i dorosłych

Trampoliny są doskonałym narzędziem do połączenia przyjemności i ćwiczeń, także tych w domu. Aktywność w każdym wieku jest wskazana dla tych, co chcą żyć zdrowo. Trampoliny są różnej wielkości i z różnym przeznaczeniem, dla zaawansowanych, do fitnessu albo dla dzieci, jak wybrać odpowiedni i trwały model a przy tym nie przepłacić?

Ranking TOP 10: Najlepsza witamina D3

Witaminy są elementarnym składnikiem jaki powinien być częścią każdej diety czy zdrowego odżywiania. Witamina szczęścia - D3, pełni wiele funkcji w organizmie a jej niedobór sygnalizowany jest wieloma schorzeniami. Jak dostarczyć wit D do organizmu? gdzie i dlaczego występuje naturalnie? sprawdź

Polecane wpisy:

Ranking TOP 10: Najlepsza hulajnoga elektryczna

Hulajnoga elektryczna to urządzenie, które na męczących nogi odcinkach trasy odciąża zmęczony organizm. Jest też elementem świetnej zabawy i szybkiego poruszania się między odległymi punktami. Hulajnoga może zastąpić popularne środki lokomocji i transport publiczny, bez konieczności kupowania biletu. Jak wybrać sprawdzony model, który będzie trwały, odpowiednio szybki, a przy tym prawnie dopuszczony do ruchu? Sprawdź nasz poradnik i wybierz najlepszy model dla siebie.

Ranking TOP 10: Najlepszy szampon na wypadanie włosów

Jak poradzić sobie z wypadającymi włosami? Nieprzyjemny problem dotyczy 40% polaków, dlatego możesz oswoić się z łysiną lub podjąć walkę, korzystając z naszych porad.

Ranking TOP 10: Najlepszy blender wysokoobrotowy

Sprzęt kuchenny na co dzień ułatwia pracę i wyręcza w trudnych oraz męczących czynnościach. Blendery kielichowe służą głównie do rozdrabniania i mieszania różnych produktów, nie tylko dla dzieci, ale również koktajli orzeźwiających, dietetycznych czy zup. Wybranie blendera, który pozostawi cenne właściwości w koktajlu, a nie pozostawi drobnych kawałków, nie jest łatwe, dlatego przygotowaliśmy praktyczny poradnik. Sprawdź i wybierz najlepszy blender dla siebie.

Ranking TOP 10: Najlepszy zegarek sportowy

Smartband, Smartwatch, czy zegarek sportowy? Czym się od siebie różną, co wybrać i jak dopasować odpowiedni do własnych potrzeb? Jakie funkcje można odnaleźć, w osobistym asystencie do treningów i poprawy wyników sportowych. Jak inteligentny zegarek może zastąpić, lub rozszerzyć funkcjonalność telefonu? Sprawdź nasz poradnik i łatwo podejmij decyzję.

Ranking TOP 10: Najlepszy smartwatch damski

Inteligentne zegarki coraz częściej zastępują klasyczne, które z reguły mierzą tylko czas. Nowoczesne smartwatche mają elegancki design, co oznacza, że pasują nawet do sukienki czy do casualowego stylu. Wybór odpowiedniego smartwatcha nie jest łatwy, między modelami występuje wiele różnic w parametrach, trwałości i wytrzymałości. Sprawdź rankingowe propozycje, aby wybrać najlepszy model smartwatcha damskiego i ciesz się doskonałym prezentem przez wiele lat.

Ranking TOP 10: Najlepszy smartfon do 500 i 600 zł

Smartfony obecnie mają coraz to więcej funkcji, lepsze aparaty wyświetlacze i wytrzymałość baterii. Producenci prześcigają się w sprzedawaniu liczb w specyfikacji, ale nie zawsze przekłada się to na wzrost wydajności smartfonu. Podpowiadamy jak wybrać modele tanie i dobre, a przy tym w najlepszej cenie oraz jakości, tak żeby służyły długo i wydajnie.

Ranking TOP 10: Najlepsze gry dla dorosłych

Zastanawiasz się jaką grę wybrać na spotkanie towarzyskie? Gra na telefonie nie rozkręci imprezy tak dobrze, jak tradycyjna domowa gra. Dowiedz się więcej, jak rozkręcić towarzystwo.

Ranking TOP 10: Najlepszy smartwatch do 500 zł

Dobranie stylowego zegarka do codziennego stroju nie jest łatwe, tym bardziej wybór funkcjonalnego smartwatcha jest o wiele trudniejszy. Mnogość funkcji pozwala na zastąpienie smartfonu inteligentnym zegarkiem, który dużo trudniej zgubić z nadgarstka. Sprawdź jakie modele spełniają standardy najbardziej wymagających i to w cenie do 500 zł.

Ranking TOP 10: Najlepsza obroża przeciw kleszczom

Choroby przenoszone przez zewnętrzne pasożyty, to problem nie tylko dla pupila, ale także zagrożenie dla dzieci i domowników. Podpowiadamy, w jaki sposób skutecznie ochronić się przed inwazją kleszczy i pcheł. Zagrożeniem mogą stać się również nieodpowiednie obroże przeciw uporczywym kleszczom. Sprawdź jak dobrać obroże dla swojego pupila, nie szkodząc innym zwierzętom w domostwie.

Ranking TOP 10: Najlepsza suszarko-lokówka

Suszarka suszy włosy, ale nie radzi sobie z modelowaniem fryzury. Lokówka z kolei umożliwia zakręcanie włosów w loki, ale trudniej wykonać lokówka delikatne fale. Z pomocą przychodzi wielozadaniowa suszarko-lokówka, która kręci, faluje, suszy, wyczesuje i jonizuje włosy. Dobrej jakości lokówko-suszarka może zastąpić kilka pielęgnacyjnych AGD. Jak wybrać takie urządzenie, czym się kierować, na co zwracać uwagę i jak przy tym nie wydać fortuny? Na te więcej pytań odpowiadamy w naszym poradniku, prezentując modele, które spełniają właściwe kryteria.

Ranking TOP 10: Najlepszy depilator laserowy

Depilacja może niektórym kojarzyć się tylko z torturami, tymczasem na rynku dostępne są depilatory laserowe, które bezboleśnie pozwalają pozbyć się włosów z całego ciała. Zabieg można wykonać samemu w domu, w 15 minut raz na miesiąc. Co sprawia, że depilatory laserowe różnią się tak od siebie cenowo? Na co zwracać uwagę i jak wybrać dobry depilator laserowy? Kiedy nie powinno się używać domowego depilatora? Sprawdź więcej.

Ranking TOP 10: Najlepsza antena pokojowa DVB-T

Masz problem z montażem wielkiej anteny na dachu? Nic straconego, zainstaluj do swojego telewizora pokojową antenę DVB-t, na którą nie trzeba mieć zgody administratora, a sama instalacja jest dziecinnie łatwa.