Ranking TOP 10: Najlepsza suszarko-lokówka

Suszarko-lokówka to doskonały sposób na codzienną pielęgnację włosów. Po kąpieli Suszarko-lokówka osusza i modeluje piękne loki jednocześnie. Tym samym czas układania włosów skraca się kilkukrotnie, w porównaniu z termo-lokami.

suszarko lokówka do włosów zwiększajaca objętość włosów bez jonizacji

Suszarko-lokówka – do czego służy?

Odpowiednio dobra Suszarko-lokówka może doskonale zastąpić kilka innych urządzeń AGD do suszenia, czesania i modelowania włosów. Stylizacja rankingowym urządzeniem na szczotce z nawiewem ciepłego powietrza nadaje włosom objętości poprzez delikatne podkręcenie. Równomierne rozprowadzenie powietrze jest tu kluczowe, aby nie przesuszyć wnętrza włosów. Zadaniem szczotki jest trzymanie włosów na miejscu podczas suszenia, w efekcie podkręcania włosów na szczotkę, uzyskujemy idealnie dopracowane loki lub fale w zależności od stopnia zakręcenia włosów ma suszarko lokówkę.

Najlepsza suszarko-lokówka ranking Sierpień 2021

Sprawdź również ranking tradycyjnych lokówek do włosów oraz ranking najlepszych suszarek z jonizacją

Najlepsza suszarko-lokówka obrotowa

Jednoczesne suszenie i zawijanie włosów przynosi lepsze efekty niż używanie suszarki i lokówki, z resztą korzystniej jest zastąpić wiele urządzeń jednym, które nie zajmuje wiele miejsca w szafce. Obrotowa głowica suszarko lokówki, równomiernie podkręca i suszy włosy, można dzięki temu uzyskać trwalszy i lepszy efekt. Obrotowa Suszarko-lokówka z rankingu pozwala na modelowanie mocno zakręconych loków lub modelowanie włosów, w delikatne fale. Suszarko-lokówka to narzędzie dla niecierpliwych lub tych, co nie mają za dużo czasu na poranną stylizację. Pozwala w odróżnieniu od tradycyjnej lokówki wykonać dwie czynności w tym samym czasie, zakręcić i suszyć pasma włosów.

Dobra suszarko-lokówka obrotowa ranking Sierpień 2021

Stylizacja włosów obrotową głowicą to wygoda, która pozwala na szybkie i dokładne modelowanie fryzury. Ciepłe powietrze przepływające przez obracającą się głowicę suszy równomiernie włosy nie naruszając ich struktury. Zniwelowanie ryzyka przegrzania oraz naruszenia budowy włosa pozwala cieszyć się bujną fryzurą, obrotowa lokówko suszarka nie powoduje przerzedzania się fryzury w wyniku osłabienia mieszków włosowych. Większość modeli lokówko suszarek z obracająca się główką ma ceramiczną głowicę, pokryta wypustkami – ząbkami, dzięki czemu nagrzewanie odbywa się równomiernie i chroni włosy przed przegrzaniem przy modelowaniu.

Najlepsza suszarko-lokówka do cienkich włosów

Lokówko-suszarka z jonizacją zimnym nawiewem nadająca objętosci włosów

Cienkie i pozbawione objętości włosy są niezwykle wrażliwe na przegrzanie, łatwo w ten sposób uszkodzić pozostałości fryzury. Warto więc wybrać model lokówko suszarki, który możliwie delikatnie obchodzi się z włosami, do takich modeli można zaliczyć lokówko suszarkę o niewielkiej mocy, która ma automatyczną obrotową szczotkę, warto zwrócić uwagę również na regulację temperatury. Osłabione włosy po kąpieli korzystniej jest suszyć chłodniejszym powietrzem, które nie otwiera łusek włosa, a wręcz je zamyka, po kontakcie z ciepłą wodą, przez co włosy się nie puszą. Otwarte łuski to zagrożenie, które może z czasem powodować dalsze osłabienie i wypadanie włosów. Jeżeli masz wątpliwości, którą lokówko suszarkę wybrać do osłabionych włosów, skorzystaj z naszego rankingu, w którym znajdziesz tylko bezpieczne i sprawdzone modele.

Suszarko-lokówka do krótkich włosów

Krótkie włosy powinny być modelowane suszarko lokówką z głowicą o mniejszej średnicy, dzięki czemu krótkie włosy mogą się nawijać i zakręcać loki. Duże suszarko lokówki nie obejmą całej długości włosa, dlatego lepszym rozwiązaniem może okazać się użycie klasycznej lokówki po suszeniu włosów suszarką. Niektóre modele suszarek z wymiennymi końcówkami pozwalają na wstępne suszenie włosów bez nakładania głowicy – wałka. Kluczowa w zakręcaniu krótkich włosów jest średnica wałka, która powinna być tym węższa, im krótsze są włosy. Przykładowo do włosów o długości 15 cm dobrze sprawdzi się Suszarko-lokówka z wałkiem o średnicy 21 mm. Jeżeli masz wątpliwości w kwestii trwałości urządzenia lub bezpieczeństwa swoich włosów, powinieneś wybrać suszarko-lokówkę z rankingu.

Najlepsza suszarko-lokówka z jonizacją

Jonizacja w suszarko-lokówce pełni funkcję pielęgnacyjną. Lokówka wytwarza jony ujemne, neutralizując dodatnie jony, które wywołują otwieranie się łusek włosowych. Jak rozpoznać lokówkę z dobrą jonizacją? Modele lokówko suszarek z jonizacją wyróżniają się budową, wykonane są z elementów ceramiczno-tytanowych wzbogacanych turmalinem.

Profesjonalna suszarko-lokówka

Nieco droższe, ale profesjonalne lokówko suszarki z rankingu zapewniają większą wygodę, ergonomię i trwałość zakręconych loków. Profesjonalna Suszarko-lokówka powinna mieć wymienne szczotki, aby z łatwość można było dostosować lokówkę do długości włosów lub gęstości modelowanych fal. Większość profesjonalnych modeli suszarko lokówek ma funkcję zimnego powietrza, która także podobnie jak jonizacja, odpowiada za wygładzenie włosów, zamykając ich łuski. Nie bez znaczenia jest również liczba poziomów temperatury, która powinna umożliwiać przynajmniej 3 tryby. Wybierając profesjonalną suszarko lokówkę, warto zwrócić uwagę na wykonanie, dla przyjemnego korzystania z lokówki istotna jest antypoślizgowa rękojeść, lekka konstrukcja, długi przewód zasilający i wymienne szczotki modelujące.

Najlepsza suszarko-lokówka

Najlepsze modele suszarko lokówek, poza wysoką ergonomią mogą pochwalić się dużą mocą i możliwość jej regulacji. Automatyczna Suszarko-lokówka może nie tylko oszczędzić czas, ale także optymalnie zadbać o włosy jednocześnie skracając czas modelowania fryzury. Automatyczne suszarko lokówki są także łatwiejsze w użyciu, w dodatku w komplecie możemy znaleźć kilka rodzajów termo szczotek o różnej średnicy i inne akcesoria.

Jaką wybrać suszarko-lokówkę?

Podsumowując, wybranie najlepszego rankingowego modelu zależy głównie od potrzeb i budżetu. Niemniej jednak warto wybrać lokówko suszarkę, która ma podstawowe, jak i kilka dodatkowych funkcji:

  • Wysoka moc z regulacją – pozwoli to na szybkie suszenie, modelowanie przy zachowaniu zdrowej struktury włosów.
  • Dodatkowe wyposażenie – najważniejsze są termo szczotki o różnej średnicy, co pozwala wykorzystać lokówkę przy różnego typu i długości włosów.
  • Średnica końcówek i ich kształt – uniwersalne stożkowe szczotki pozwalają na stylizowanie zupełnie innych loków niż proste szczotki.
  • Zimny nawiew – przycisk, który warto używać dla zamknięcia łusek włosowych, dla zachowania zdrowej kondycji włosów.
  • Jonizacja – podobnie jak suszarki z jonizacją wygładzają fryzurę, dzięki czemu łatwiej o tzw. pełen blask, ponadto modelowanie z jonizacją zapobiega elektryzowaniu się włosów.

Najlepsza suszarko-lokówka do fal

Wykonanie fal na włosach możliwe jest na kilka sposobów, z wykorzystaniem lokówki automatycznej, stylizując włosy grubą lokówką lub używając szczypiec. Każda z tych metod daje inne efekty nieco zbliżone do naturalnie kręconych włosów. Stylizacja falowanych włosów może być dużo łatwiejsza, wykorzystując suszarko lokówkę. To zdecydowanie najszybsze rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Ciepłe powietrze przelatujące przez otwory w wałku suszy włosy i jednocześnie modeluje, nadając im objętości i sprężystości. Fale wykonane tradycyjną lokówką bardziej przypominają loki, chyba że na koniec układania fryzury zostaną rozczesane, co może je dodatkowo osłabić. W przypadku rankingowej lokówko-suszarki, rozczesywanie fryzury nie jest konieczne.

Najlepsze suszarko-lokówki wyróżnione przez redakcję 2021

Najczęściej zadawane pytania na temat suszarko-lokówek:

Jak używać suszarko-lokówki?

Wydzielając partie włosów warstwami, przeciągamy szczotką od nasady, zakręcając włosy na głowicy przy końcówkach. Dla podkreślenia efektu warto chwilę przy końcówkach włosów przytrzymać suszarko lokówkę dłużej. Zakręcanie włosów na wałek powinno odbywać się w taki sposób, aby nadawać im dodatkowej objętości. Należy tak długo powtarzać czynność aż każda partia włosów będzie sucha.

Lokówka z jonizacją czy bez?

Jonizacja pozwala lepiej pielęgnować włosy. Dzieje się to za sprawą jonów, które domykają łuski włosa. Zamknięty włos jest bardziej lśniący, nawodniony wewnątrz a co się z tym wiąże, bardziej sprężysty. Jonizacja włosów w połączeniu z zimnym powietrzem ma zdrowotne właściwości, pozwalające na profilaktyczne dbanie o ich kondycję.

Jak prawidłowo czyścić suszarko lokówkę?

Po odłączeniu od zasilania należy odczekać aż Suszarko-lokówka ostygnie. W żadnym wypadku nie należy zanurzać urządzenia w wodzie. Wystarczy wilgotna i miękka ściereczka, którą wycieramy elementy konstrukcyjne. Do czyszczenia wałka z włosami używa się specjalnych grzebieni, którymi wyczesuje się z powierzchnie zanieczyszczoną włosami.

Aktualizacja: Sierpień 2021

ZOSTAW OPINIE

Zostaw opinie
Please enter your name here

spis treści:

Ranking TOP 10: Najlepsza prostownica do włosów

Naturalnie włosy mają tendencję do skręcania, nie zawsze jednak chcemy, aby tak się działo. Doskonałym sposobem na proste włosy jest prostownica do włosów. Czym prostownice różnią się od siebie i z czego wynika tak duża rozbieżność cenowa? Jaką prostownicę wybrać, aby nie zniszczyć włosów, a nawet wspierać je w odbudowie. Proste i lśniące włosy są możliwe do uzyskania i to wydając tylko kilkadziesiąt złotych na sprzęt.

Ranking TOP 10: Szklanki z podwójnym dnem — termiczne

Szklanka jest pojemnikiem na osobisty napój. Każdy wie, do czego służy, do niedawna niedostępne dla sektora publicznego szklanki termiczne podbijają rynek. Doskonale utrzymują ciepło i zimno wewnątrz, co sprawia, że dłużej można delektować się napojem o niezmienionej temperaturze. Dobre szklanki powinny być dopasowane i mieć możliwość mycia w zmywarce, no właśnie jak je wybrać, żeby był trwałe?

Ranking TOP 10: Najlepsza płyta gazowa

Kuchnia to miejsce, w którym przygotowuje się najdoskonalsze posiłki, jest nieodłącznym elementem każdego mieszkania oraz domu. Pierwsze co przychodzi na myśl, mówiąc o kuchni to kuchenka, która umożliwia przygotowanie gorących posiłków. Sama kuchenka to jednak na miarę XXI wieku za mało, wolnostojące kuchenki zastępowane są najczęściej przez nablatowe płyty gazowe, które bardziej pasują do nowoczesnych kuchni i są bardziej ekonomiczne w użytkowaniu. Pozostaje pytanie, która i dlaczego jest korzystniejsza?

Ranking TOP 10: Najlepszy robot planetarny

Robot planetarny to kuchenny pomocnik, który może znacząco przyspieszyć gastronomiczne prace i ułatwić przygotowanie posiłku dla rodziny. Wszechstronne urządzenia są dzisiaj tak rozbudowane, że zastępują wiele innych urządzeń. Rynek, jak i ranking pełen jest różnych propozycji, jak wybrać takiego robota, który będzie przydatny i poradzi sobie z codziennymi daniami? Sprawdź nasz poradnik i dowiedz się czego można oczekiwać po robocie kuchennym.

Ranking TOP 10: Najlepsze słuchawki gamingowe do 100 zł

Gamingowe rozrywki potrafią trwać przez wiele godzin, bez dźwięku praktycznie nie da się grać, to właśnie dzięki odgłosom nadchodzącego przeciwnika jesteś w stanie reagować z wyprzedzeniem. Dobrej jakości słuchawki zapewnią przyjemne odczucia słuchowe, nie wprawiają po kilku godzinach w dyskomfort, a przy tym pozwalają na komunikację z kompanami. Zasadnym jest zatem wybrać dobry sprzęt. Jak to zrobić, aby nie wydać fortuny a kupić dobre słuchawki gamingowe? Sprawdź nasz poradnik i przejrzyj propozycje rankingowych modeli słuchawek do gier.

Ranking TOP 10: Najlepszy smartwatch damski

Inteligentne zegarki coraz częściej zastępują klasyczne, które z reguły mierzą tylko czas. Nowoczesne smartwatche mają elegancki design, co oznacza, że pasują nawet do sukienki czy do casualowego stylu. Wybór odpowiedniego smartwatcha nie jest łatwy, między modelami występuje wiele różnic w parametrach, trwałości i wytrzymałości. Sprawdź rankingowe propozycje, aby wybrać najlepszy model smartwatcha damskiego i ciesz się doskonałym prezentem przez wiele lat.

Zobacz również:

Ranking TOP 10: Najlepsza prostownica do włosów

Naturalnie włosy mają tendencję do skręcania, nie zawsze jednak chcemy, aby tak się działo. Doskonałym sposobem na proste włosy jest prostownica do włosów. Czym prostownice różnią się od siebie i z czego wynika tak duża rozbieżność cenowa? Jaką prostownicę wybrać, aby nie zniszczyć włosów, a nawet wspierać je w odbudowie. Proste i lśniące włosy są możliwe do uzyskania i to wydając tylko kilkadziesiąt złotych na sprzęt.

Ranking TOP 10: Szklanki z podwójnym dnem — termiczne

Szklanka jest pojemnikiem na osobisty napój. Każdy wie, do czego służy, do niedawna niedostępne dla sektora publicznego szklanki termiczne podbijają rynek. Doskonale utrzymują ciepło i zimno wewnątrz, co sprawia, że dłużej można delektować się napojem o niezmienionej temperaturze. Dobre szklanki powinny być dopasowane i mieć możliwość mycia w zmywarce, no właśnie jak je wybrać, żeby był trwałe?

Ranking TOP 10: Najlepsza płyta gazowa

Kuchnia to miejsce, w którym przygotowuje się najdoskonalsze posiłki, jest nieodłącznym elementem każdego mieszkania oraz domu. Pierwsze co przychodzi na myśl, mówiąc o kuchni to kuchenka, która umożliwia przygotowanie gorących posiłków. Sama kuchenka to jednak na miarę XXI wieku za mało, wolnostojące kuchenki zastępowane są najczęściej przez nablatowe płyty gazowe, które bardziej pasują do nowoczesnych kuchni i są bardziej ekonomiczne w użytkowaniu. Pozostaje pytanie, która i dlaczego jest korzystniejsza?

Ranking TOP 10: Najlepszy robot planetarny

Robot planetarny to kuchenny pomocnik, który może znacząco przyspieszyć gastronomiczne prace i ułatwić przygotowanie posiłku dla rodziny. Wszechstronne urządzenia są dzisiaj tak rozbudowane, że zastępują wiele innych urządzeń. Rynek, jak i ranking pełen jest różnych propozycji, jak wybrać takiego robota, który będzie przydatny i poradzi sobie z codziennymi daniami? Sprawdź nasz poradnik i dowiedz się czego można oczekiwać po robocie kuchennym.

Ranking TOP 10: Najlepsza trampolina dla dzieci i dorosłych

Trampoliny są doskonałym narzędziem do połączenia przyjemności i ćwiczeń, także tych w domu. Aktywność w każdym wieku jest wskazana dla tych, co chcą żyć zdrowo. Trampoliny są różnej wielkości i z różnym przeznaczeniem, dla zaawansowanych, do fitnessu albo dla dzieci, jak wybrać odpowiedni i trwały model a przy tym nie przepłacić?

Ranking TOP 10: Najlepsza witamina D3

Witaminy są elementarnym składnikiem jaki powinien być częścią każdej diety czy zdrowego odżywiania. Witamina szczęścia - D3, pełni wiele funkcji w organizmie a jej niedobór sygnalizowany jest wieloma schorzeniami. Jak dostarczyć wit D do organizmu? gdzie i dlaczego występuje naturalnie? sprawdź

Polecane wpisy:

Ranking TOP 10: Najlepsza hulajnoga elektryczna

Hulajnoga elektryczna to urządzenie, które na męczących nogi odcinkach trasy odciąża zmęczony organizm. Jest też elementem świetnej zabawy i szybkiego poruszania się między odległymi punktami. Hulajnoga może zastąpić popularne środki lokomocji i transport publiczny, bez konieczności kupowania biletu. Jak wybrać sprawdzony model, który będzie trwały, odpowiednio szybki, a przy tym prawnie dopuszczony do ruchu? Sprawdź nasz poradnik i wybierz najlepszy model dla siebie.

Ranking TOP 10: Najlepszy szampon na wypadanie włosów

Jak poradzić sobie z wypadającymi włosami? Nieprzyjemny problem dotyczy 40% polaków, dlatego możesz oswoić się z łysiną lub podjąć walkę, korzystając z naszych porad.

Ranking TOP 10: Najlepszy blender wysokoobrotowy

Sprzęt kuchenny na co dzień ułatwia pracę i wyręcza w trudnych oraz męczących czynnościach. Blendery kielichowe służą głównie do rozdrabniania i mieszania różnych produktów, nie tylko dla dzieci, ale również koktajli orzeźwiających, dietetycznych czy zup. Wybranie blendera, który pozostawi cenne właściwości w koktajlu, a nie pozostawi drobnych kawałków, nie jest łatwe, dlatego przygotowaliśmy praktyczny poradnik. Sprawdź i wybierz najlepszy blender dla siebie.

Ranking TOP 10: Najlepszy zegarek sportowy

Smartband, Smartwatch, czy zegarek sportowy? Czym się od siebie różną, co wybrać i jak dopasować odpowiedni do własnych potrzeb? Jakie funkcje można odnaleźć, w osobistym asystencie do treningów i poprawy wyników sportowych. Jak inteligentny zegarek może zastąpić, lub rozszerzyć funkcjonalność telefonu? Sprawdź nasz poradnik i łatwo podejmij decyzję.

Ranking TOP 10: Najlepszy smartwatch damski

Inteligentne zegarki coraz częściej zastępują klasyczne, które z reguły mierzą tylko czas. Nowoczesne smartwatche mają elegancki design, co oznacza, że pasują nawet do sukienki czy do casualowego stylu. Wybór odpowiedniego smartwatcha nie jest łatwy, między modelami występuje wiele różnic w parametrach, trwałości i wytrzymałości. Sprawdź rankingowe propozycje, aby wybrać najlepszy model smartwatcha damskiego i ciesz się doskonałym prezentem przez wiele lat.

Ranking TOP 10: Najlepszy smartfon do 500 i 600 zł

Smartfony obecnie mają coraz to więcej funkcji, lepsze aparaty wyświetlacze i wytrzymałość baterii. Producenci prześcigają się w sprzedawaniu liczb w specyfikacji, ale nie zawsze przekłada się to na wzrost wydajności smartfonu. Podpowiadamy jak wybrać modele tanie i dobre, a przy tym w najlepszej cenie oraz jakości, tak żeby służyły długo i wydajnie.

Ranking TOP 10: Najlepsze gry dla dorosłych

Zastanawiasz się jaką grę wybrać na spotkanie towarzyskie? Gra na telefonie nie rozkręci imprezy tak dobrze, jak tradycyjna domowa gra. Dowiedz się więcej, jak rozkręcić towarzystwo.

Ranking TOP 10: Najlepszy smartwatch do 500 zł

Dobranie stylowego zegarka do codziennego stroju nie jest łatwe, tym bardziej wybór funkcjonalnego smartwatcha jest o wiele trudniejszy. Mnogość funkcji pozwala na zastąpienie smartfonu inteligentnym zegarkiem, który dużo trudniej zgubić z nadgarstka. Sprawdź jakie modele spełniają standardy najbardziej wymagających i to w cenie do 500 zł.

Ranking TOP 10: Najlepsza obroża przeciw kleszczom

Choroby przenoszone przez zewnętrzne pasożyty, to problem nie tylko dla pupila, ale także zagrożenie dla dzieci i domowników. Podpowiadamy, w jaki sposób skutecznie ochronić się przed inwazją kleszczy i pcheł. Zagrożeniem mogą stać się również nieodpowiednie obroże przeciw uporczywym kleszczom. Sprawdź jak dobrać obroże dla swojego pupila, nie szkodząc innym zwierzętom w domostwie.

Ranking TOP 10: Najlepsza suszarko-lokówka

Suszarka suszy włosy, ale nie radzi sobie z modelowaniem fryzury. Lokówka z kolei umożliwia zakręcanie włosów w loki, ale trudniej wykonać lokówka delikatne fale. Z pomocą przychodzi wielozadaniowa suszarko-lokówka, która kręci, faluje, suszy, wyczesuje i jonizuje włosy. Dobrej jakości lokówko-suszarka może zastąpić kilka pielęgnacyjnych AGD. Jak wybrać takie urządzenie, czym się kierować, na co zwracać uwagę i jak przy tym nie wydać fortuny? Na te więcej pytań odpowiadamy w naszym poradniku, prezentując modele, które spełniają właściwe kryteria.

Ranking TOP 10: Najlepszy depilator laserowy

Depilacja może niektórym kojarzyć się tylko z torturami, tymczasem na rynku dostępne są depilatory laserowe, które bezboleśnie pozwalają pozbyć się włosów z całego ciała. Zabieg można wykonać samemu w domu, w 15 minut raz na miesiąc. Co sprawia, że depilatory laserowe różnią się tak od siebie cenowo? Na co zwracać uwagę i jak wybrać dobry depilator laserowy? Kiedy nie powinno się używać domowego depilatora? Sprawdź więcej.

Ranking TOP 10: Najlepsza antena pokojowa DVB-T

Masz problem z montażem wielkiej anteny na dachu? Nic straconego, zainstaluj do swojego telewizora pokojową antenę DVB-t, na którą nie trzeba mieć zgody administratora, a sama instalacja jest dziecinnie łatwa.