Ranking TOP 10: Najlepsze słuchawki do 200 zł

Najlepsze słuchawki do 200 zł

Nawet najlepsze słuchawki mogą u różnych ludzi wywierać zupełnie inne wrażenia słuchowe, dlatego przyjmuje się zasadę, że odbiór dźwięku jest subiektywny i indywidualny. Między modelami można jednak dostrzec podstawowe różnice, które przyczyniają się do poprawy wrażeń słuchowych poprzez lepszą transmisję fal akustycznych. Cena słuchawek zależna jest od wykorzystanej technologii, stąd można zauważyć, że słuchawki bezprzewodowe z reguły są droższe, nie chodzi tu tylko o wbudowany mikro system łączności bluetooth, ale także miniaturowe magazyny energii zwane akumulatorkami.

Warto zatem kupować z głową, a nie tylko liczyć na to, że wysoka cena idzie w parze z jakością. Jakie słuchawki bezprzewodowe wybrać, aby nie przepłacić za jakość dźwięku, wygodę i funkcjonalność? Zapoznaj się z naszym poradnikiem, sprawdź nasz ranking słuchawek do 200 zł i wybierz typ odpowiedni dla siebie. Zestawienie rankingowe oparte jest o opinie użytkowników, wypowiedzi na forum oraz czynnik inwestycyjny, czyli cenę.

Jakie parametry muszą mieć dobre słuchawki do 200 zł?

Częstotliwość pracy słuchawek – głębia dźwięku

Pasmo przenoszenia dźwięku im szersze, tym pełniejszych wrażeń dźwiękowych są w stanie dostarczyć słuchawki. Dobre słuchawki powinny mię częstotliwość pracy na poziomie przynajmniej 20 Hz do 20000 Hz. Jeżeli chcemy zadbać o pełniejszy dźwięk, warto wybrać słuchawki o głębszym basie, czyli poniżej 20 HZ oraz przenoszące wyższe dźwięku o częstotliwości powyżej 20 000 HZ.

Dynamika słuchawek – równowaga między głośnymi a cichymi dźwiękami

To nic innego jak maksymalna wydajność słuchawek z rankingu, mierzona jest w decybelach, które wskazują ciśnienie akustyczne, jakie są w stanie wytworzyć słuchawki między dźwiękami cichymi a głośnymi. Parametr ten jest niezwykle istotny dla miłośników muzyki klasycznej, większa wartość wyrażona w dB umożliwia odsłuch silnika odrzutowca, jak również cykanie świerszczy w pełniejszym zakresie.

Impedancja słuchawek – czystość dźwięku

Impedancja wyrażona jest w Ohmach (Ohm), wskazuje jaki opór stawiają słuchawki dla wzmacniacza w telefonie, odtwarzaczu lub innym sprzęcie. W większości przypadków słuchawki mają impedancję na poziomie 30 Ohm, im wartość ta jest większa, tym ciszej grają słuchawki, dla tego samego odtwarzacza. Profesjonalne słuchawki mogą mieć nawet 300 Ohm dla zachowania najwyższej jakości dźwięku, a do profesjonalnego sprzętu, potrzebny jest dodatkowy wzmacniacz słuchawkowy.

Najlepsze słuchawki bezprzewodowe do 200 zł ranking wrzesień 2021

Sprawdź również ranking słuchawek bezprzewodowych

Dobre słuchawki bezprzewodowe – słuchawki bluetooth

Bezprzewodowe słuchawki z rankingu to niezwykła wygoda szczególnie dla tych, co cenią sobie swobodę i ciągły kontakt ze światem. Główną cechą słuchawek bezprzewodowych jest komunikacja z odtwarzaczem, telefonem lub innym urządzeniem bez konieczności rozwijania kabli. Bezprzewodowa transmisja dźwięku pozwala wykorzystać słuchawek na siłowni, podczas uprawiania sportu, a także przy codziennych czynnościach domowych. I to wszystko bez noszenia przy sobie telefonu. Słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem pozwalają na odbieranie i prowadzenie rozmów bez użycia fizycznego telefonu, najlepsze słuchawki bezprzewodowe odczytają, kto dzwoni, nawet podczas odsłuchiwania ulubionej muzyki.

Dobre słuchawki bezprzewodowe sprawiają, że trening na siłowni może odbywać się w całkowitym skupieniu i przy motywującej muzyce lub audiobooku. Brak kabla w słuchawkach sprawia, że trening jest bezpieczny i nie istnieje ryzyko zerwania przewodów.

Słuchawki TWS (True Wireless Sound) wyróżniają się dołączonym do zestawu etui z wbudowaną stacją ładowania bezprzewodowych słuchawek. Małe etui można swobodnie schować w małej kieszeni, ma ono wbudowaną baterię, która umożliwia kilkukrotne naładowanie słuchawek, a w przypadku rozładowania etui można wykorzystać powerbank lub ładowarkę do smartfona. W większości przypadków słuchawki bezprzewodowe TWS umożliwiają przy wykorzystaniu ładowania z etui, działanie nawet do 20 godzin.

Słuchawki bezprzewodowe do telewizora mogą się przydać, szczególnie osobom, które w swoim otoczeniu nie mogą pozwolić sobie na głośne efekty dźwiękowe podczas oglądania dobrego filmu. W takim przypadku dobrze sprawdzą się duże bezprzewodowe słuchawki wokółuszne do telewizora.

Najlepsze słuchawki z mikrofonem – słuchawki do telefonu z jakim złączem?

Dobre słuchawki z mikrofonem mogą być bezprzewodowe, ze złączem jack 3,5 mm, USB-C lub Lighting. Jakość dźwięku wbrew pozorom nie jest zależna od rodzaju złącza w telefonie, a od komponentów samego smartfonu, a konkretnie jakości DAC’a, który jest wzmacniaczem w smartfonie. Niewątpliwie najbardziej nowoczesnymi słuchawkami z mikrofonem do telefonu są słuchawki typu TWS. Są to poręcze słuchawki, mieszczące się z etui w kieszeni, są lekkie i całkowicie bez przewodów, pozwalają na 4-5 godzin ciągłej pracy, bez ładowania z etui.

Rankingowe słuchawki douszne z mikrofonem do 200 zł wrzesień 2021

Najlepsze słuchawki do biegania

Sportowe słuchawki bezprzewodowe przede wszystkim muszą być wygodne oraz odporne na wilgoć i lekki deszcz, czyli taki który umożliwia uprawianie sportu na świeżym powietrzu. Słuchawki bez kabli docenią sportowcy na siłowni, trenujący na bieżni czy w terenie, brak plączącego się kabla sprawia, że uprawianie większości dyscyplin może być przyjemniejsze a przez to bardziej komfortowe. Sportowe słuchawki powinny być nie tylko dokanałowe, ale również z racji ruchu wyposażone w dodatkowe mocowanie do ucha lub pałąk trzymający słuchawki wewnątrz uszu. Jest to istotne, ponieważ ciągłe poprawianie spadających słuchawek ma negatywny wpływ na przebieg treningu i skupienie.

Najlepsze słuchawki sportowe do 200 zł ranking wrzesień 2021

Słuchawki nauszne bezprzewodowe – jak rozpoznać dobre?

Za jakość dźwięku odpowiadają w słuchawkach przetworniki, im większe, tym lepsza reprodukcja tonów i mniej zniekształceń. W rankingu możesz znaleźć słuchawki, które wykraczają poza standardy, czyli 30 do 40 mm. Dobre słuchawki nauszne do 200 zł powinny także być wygodne, co oznacza, że muszą mieć miękkie i przyjazne poduszeczki, regulowane pałąki oraz przyzwoitą wagę. Chociaż kwestie wygody to indywidualne upodobania, to z pewnością wygodne słuchawki pozwolą na długotrwałe korzystanie bez dyskomfortu.

Rankingowe słuchawki bezprzewodowe nauszne do 200 zł wrzesień 2021

Słuchawki dla dziecka do 200 zł

Najlepsze słuchawki dla dziecka

Słuchawki dla dziewczynki lub chłopca powinny przede wszystkim umożliwić regulację głośności tak, aby nie występowało ryzyko uszkodzenia słuchu. Dlatego rankingowe, dziecięce słuchawki do 200 zł powinny mieć przynajmniej 30 Ohm lub nawet więcej, powoduje to automatyczne ograniczenie zdolności wzmacniacza w laptopie, smartfonie lub innym odtwarzaczu. Słuchawki dla dziecka powinny mieć również nauszną budowę, ponieważ dokanałowe słuchawki wytwarzają ciśnienie akustyczne bliżej membrany ucha, co może wpływać z czasem na pogorszenie zdolności słuchowych u dzieci. Większość z dzieci wybiera modele nauszne także dla własnej wygody, dokanałowe słuchawki trudniej mogą dopasować się do małych uszu, stąd dość często po kilku minutach korzystania konieczna jest mimowolna przerwa. Korzystnym rozwiązaniem są bezprzewodowe słuchawki dla dzieci, które dzięki braku okablowania ograniczają możliwość zerwania przewodów, lub ich plątania.

Słuchawki dokanałowe a douszne – różnice

Podstawową różnicą między dwoma różnymi rozwiązaniami technologicznymi w słuchawkach jest ich konstrukcja. Dokanałowe słuchawki jak sama nazwa wskazuje, umieszczane są bezpośrednio w kanale i tam też następuje odizolowanie dźwięków zewnętrznych poprzez zastosowanie gumowej membrany. Gumki dołączane do zestawu słuchawek dokanałowych często są różnej wielkości, aby można było szczelnie dopasować słuchawkę do kanału ucha. Słuchawki dokanałowe są najmniejsza formą słuchawek, dlatego nazywane są także pchełkami. Słuchawki douszne membrany nie mają, za to dla wygody i izolacji, całe pokryte są silikonową powłoką.

Ranking słuchawek dokanałowych do 200 zł wrzesień 2021

Najlepsze słuchawki dla gracza – słuchawki do komputera

Słuchawki dla graczy w większości wyposażone są w mikrofon, który umożliwia komfortową komunikację z innymi graczami. Słuchawki z mikrofonem do komputera najkorzystniej jest podłączyć z wykorzystaniem kabla, bezprzewodowe mogą rozładować się niespodziewanie podczas rozgrywki, co zmniejsza komfort korzystania ze słuchawek gamingowych. Słuchawki wokółuszne to sposób na doskonałe pasywne tłumienie dźwięków zewnętrznych, dzięki czemu łatwiej graczowi skupić się na rozgrywce i doskonaleniu swoich zdolności. Słuchawki gemingowe powinny być bardzo wygodne i umożliwić dopasowanie do kształtu głowy, dzięki czemu można prowadzić rozgrywki bez wymuszonej przerwy z powodu dyskomfortu. Wciągająca gra może potrwać nawet kilka godzin, dobre parametry słuchawek dla gracza mogą na polu rywalizacji dać dodatkową przewagę, rankingowe słuchawki z mikrofonem powinny mieć aktywną redukcję szumów, aby nie utrudniać rozgrywki pozostałym graczom z drużyny.

Rankingowe słuchawki dla gracza do 200 zł wrzesień 2021

Najczęstsze pytania dotyczące słuchawek do 200 zł:

Najlepsze słuchawki nauszne

Jak podłączyć słuchawki bezprzewodowe do laptopa?

Należy uruchomić słuchawki i przytrzymać przycisk, aby przeszły w stan gotowości migający sygnał świetlny. Następnie na komputerze należy uruchomić/podłączyć bluetooth. Na komputerze w następnej kolejności należy wybrać opcję, dodaj urządzenie i wybrać nazwę słuchawek, system operacyjny powinien ustawić urządzenie jako domyślne i umożliwić odtwarzanie dźwięku z komputera.

Jak podgłośnić słuchawki?

W komputerze może okazać się, że trzeba wymienić kartę dźwiękową na taką z mocniejszym wzmacniaczem. Można także dokupić wzmacniacz słuchawkowy, jeżeli wszystkie rodzaje głośności w komputerze i oprogramowaniu uzyskały już wartość maksymalną. Warto sprawdzić także jaką impedancję ile Ohm mają słuchawki, wartości powyżej 30 Ohm wskazują, że słuchawki będą grały ciszej.

Co to jest ANC?

ANC to z ang. aktywna redukcja hałasu oraz szumu, jest uzupełnieniem dla pasywnej izolacji w słuchawkach o zamkniętej konstrukcji. Połączenie aktywnej i pasywnej redukcji hałasu znacząco poprawia wrażenia słuchowe oraz komfort słuchania, ograniczając napływ dźwięków z zewnątrz.

Jacy są producenci słuchawek?

Jabra, JBL, Apple, Sony, Razer, Platronics, Audio Technika, Xiaomi, Huawei, AKG, Marshall, Bose, Beats, Logitech, Creative, Corsair, Pioneer, MSI, Denon, Samsung

Wyróżnione modele słuchawek bezprzewodowych 2021

Aktualizacja: wrzesień 2021

4 opinie

  1. ciekawą opcją są słuchawki tws do 200 zł, bo są małe i poręczne, niektóre modele długo trzymają na baterii, pytanie tylko jak dźwięk ma się do tej ceny? interesują mnie słuchawki bezprzewodowe, najlepiej bluetooth – nie gamingowe, nauszne tylko takie do telefonu do 200 zł. TWS to jedyna opcja?

  2. bezkonkurencyjne są słuchawki bezprzewodowe Apple Airpods II MV7N2ZM/A i kosztują niecałe 200 zł. jak dla mnie to najlepsze słuchawki bezprzewodowe douszne za 200 zł.

  3. Jeżeli szukasz dobre słuchawki bezprzewodowe do 200 zł to z reguły musisz wybierać między dobrym basem, a dodatkowymi funkcjami. Ciekawym kompromisem jakość/cena są słuchawki true wireless do 200 zł możesz mieć na prawdę dobre modele z głębokim basem. Słuchawki do 200 zł w formie nausznej moim zdaniem to za mało, fakt możesz znaleźć ciekawy model ale dokładając około 50 zł lub rezygnując z kozackiego wyglądu. Kiedy zastanawiasz się jakie słuchawki bezprzewodowe do 200 zł to moim zdaniem tylko TWS, są małe funkcyjne i do tego potrafią nieźle grać, savio to najlepsze słuchawki bezprzewodowe do 200 zł jakie można kupić.

  4. Dobre słuchawki TWS do 200 zł moim zdaniem to oppo enco w11, najlepsze słuchawki bezprzewodowe do 200 zł faktycznie muszą dobrze brzmieć i to jest podstawą zakupu w moim przypadku. Miałem wcześnie słuchawki bezprzewodowe douszne do 200 zł i to samsunga ale szału nie było w dodatku po godzinie bolały mnie uszy bo to tak jakby włożyć kamień do ucha, żadnego wytłumienia i miękkich elementów. Dobre słuchawki do 200 zł muszą dawać możliwość posłuchania muzyki przez godzin bez bólu w małżowinie usznej. Słuchawki do 200 zł mogą mieć nieco gorszy bas od flagowych modeli ale nie można wybierać modeli kosztem czasu ich użytkowania i to poza komfortem trzeba dołożyć do kryteriów pojemność wbudowanego akumulatora. co innego jak ktoś chce mieć po prostu słuchawki bluetooth do 200 zł żeby pogadać to komfort nie ma takiego znaczenia.

ZOSTAW OPINIE

Zostaw opinie
Please enter your name here

spis treści:

Ranking TOP 10: Najlepszy rozdrabniacz do gałęzi

Gałęzie na stercie czy porozrzucane po ogrodzie nie tylko umniejszają estetyce, ale także stanowią zagrożenie dla bawiących się w ogrodzie dzieci. W dodatku utrudniają koszenie trawy i zbieranie owoców. Z pewnością trzeba takie gałęzie pozbierać, tylko co dalej? Najkorzystniej rozdrobnić i zastosować jako opał, drzewną wyściółkę lub wyrzucić do odpadów bio. W tym pomogą na pewno rozdrabniacze do gałęzi, są różne i nie sposób wybrać najmocniejszy za kilka tysięcy. Jak więc wybrać Dobry rozdrabniacz na własne potrzeby?

Ranking TOP 10: Najlepsza domowa maszyna do popcornu

Popcorn jest idealną przekąską, która nadaje się na spotkanie z przyjaciółmi, wieczorny seans filmowy czy też jako przekąska na dziecięcą imprezę. Przygotowanie zdrowego popcornu może być niezwykle łatwe i nie pochłaniać zbyt wiele czasu. Mając dobrą maszynę do popcornu, wystarczy wsypać ziarno i uruchomić urządzenie, wrócić po 5 minutach i przesypać zawartość do miski. Jak więc w wygodny sposób przygotować popcorn i jakie urządzenie do tego wybrać?

Ranking TOP 10: Szklanki z podwójnym dnem — termiczne

Szklanka jest pojemnikiem na osobisty napój. Każdy wie, do czego służy, do niedawna niedostępne dla sektora publicznego szklanki termiczne podbijają rynek. Doskonale utrzymują ciepło i zimno wewnątrz, co sprawia, że dłużej można delektować się napojem o niezmienionej temperaturze. Dobre szklanki powinny być dopasowane i mieć możliwość mycia w zmywarce, no właśnie jak je wybrać, żeby był trwałe?

Ranking TOP 10: Najlepsza płyta gazowa

Kuchnia to miejsce, w którym przygotowuje się najdoskonalsze posiłki, jest nieodłącznym elementem każdego mieszkania oraz domu. Pierwsze co przychodzi na myśl, mówiąc o kuchni to kuchenka, która umożliwia przygotowanie gorących posiłków. Sama kuchenka to jednak na miarę XXI wieku za mało, wolnostojące kuchenki zastępowane są najczęściej przez nablatowe płyty gazowe, które bardziej pasują do nowoczesnych kuchni i są bardziej ekonomiczne w użytkowaniu. Pozostaje pytanie, która i dlaczego jest korzystniejsza?

Ranking TOP 10: Najlepszy robot planetarny

Robot planetarny to kuchenny pomocnik, który może znacząco przyspieszyć gastronomiczne prace i ułatwić przygotowanie posiłku dla rodziny. Wszechstronne urządzenia są dzisiaj tak rozbudowane, że zastępują wiele innych urządzeń. Rynek, jak i ranking pełen jest różnych propozycji, jak wybrać takiego robota, który będzie przydatny i poradzi sobie z codziennymi daniami? Sprawdź nasz poradnik i dowiedz się czego można oczekiwać po robocie kuchennym.

Ranking TOP 10: Najlepsze słuchawki gamingowe do 100 zł

Gamingowe rozrywki potrafią trwać przez wiele godzin, bez dźwięku praktycznie nie da się grać, to właśnie dzięki odgłosom nadchodzącego przeciwnika jesteś w stanie reagować z wyprzedzeniem. Dobrej jakości słuchawki zapewnią przyjemne odczucia słuchowe, nie wprawiają po kilku godzinach w dyskomfort, a przy tym pozwalają na komunikację z kompanami. Zasadnym jest zatem wybrać dobry sprzęt. Jak to zrobić, aby nie wydać fortuny a kupić dobre słuchawki gamingowe? Sprawdź nasz poradnik i przejrzyj propozycje rankingowych modeli słuchawek do gier.

Zobacz również:

Ranking TOP 10: Najlepsza mata chłodząca dla psa i kota

Upalne dni bez zachowania odpowiednich środków ostrożności mogą okazać się szkodliwe nie tylko dla ludzi, ale także dla naszych pupili. W przypadku ludzi wychłodzenie organizmu to kwestia napoju z lodem lub nawet samej klimatyzacji. Psy mają nieco trudniej, sierści zdjąć przecież nie mogą, są za to inne skuteczne sposoby, aby ulżyć nieco pupilom w upalny dzień.

Ranking TOP 10: Naj­lep­sza lampa łukowa do salonu

Oświetlenie stołu w salonie lub miejsca do czytania to nie lada wyzwanie. Trzeba dobrać odpowiednią barwę oświetlenia, moc żarówki oraz rozproszenie promieni. Jakby tego było mało, liczą się także kwestie estetyczne. Łukowa lampa do salonu musi pasować do całości aranżacji. Jak więc wybrać odpowiednią lampę, aby była wygodna, estetyczna a do tego praktyczna? Zobacz nasz poradnik i najlepsze propozycje oświetlenia.

Ranking TOP 10: Najlepszy kawowy stoliczek drewniany do salonu

Stolik w salonie to element podstawowego wyposażania podobnie jak kanapa. Warto mieć na czym postawić kawę, kiedy przyjdą goście. Stoliczek pełni nie tylko funkcję praktyczną, jaką jest podtrzymanie kawy i przekąsek na wygodnym poziomie, ale także jest dekoracyjnym elementem wyposażenia i tu właśnie zaczynają się trudności. Jak wybrać odpowiednią kolorystykę, kształt, a nawet rodzaj drewna. Sprawdź co i jak w poradniku i zobacz, jakie mamy propozycję najlepszych stoliczków do kawy.

Ranking TOP 10: Najlepsze legowisko dla psa do domu

Legowisko dla psa to ważny element dla samego pupila oraz jego właściciela. Daje psiakowi chwilę odpoczynku, schronienie oraz poczucie bezpieczeństwa na wypadek stresujących sytuacji Takie domowe legowisko powinno spełniać wymagania obu stron, aby stało się praktyczną leżanką dla psiaka. Przedstawiamy w artykule szereg cech, jakie powinno wyróżniać najlepsze legowisko dla psa domowego.

Ranking TOP 10: Najlepsze palenisko ogrodowe

Mając ogród trudno czasami nie rozpalić grilla, jego bardziej ekologiczną formą jest ognisko. Palone drewno z pewnością pozostawia na jedzeniu mniej toksycznych substancji, ale istnieje wiele rodzajów palenisk ogrodowych i nie wszystkie są bezpieczne. Trzeba zachować zasady bezpieczeństwa i wybrać odpowiednie palenisko, które będzie mobilne i nie będzie nieużywane przeszkadzać dzieciom w zabawach w ogrodzie. Jak to zrobić i jakie są wady i zalety różnych palenisk opisaliśmy w artykule.

Ranking TOP 10: Najlepsza klatka dla królika

Wiele dzieci chce mieć swoje zwierzątko na pewnym etapie rozwoju. Jest to forma edukacji jak zadbać nie tylko o siebie, ale także o domowego pupila. Posiadanie w domu królika miniaturki wymaga odpowiednich warunków, podstawą jest odpowiednia klatka, w której pupil będzie czuć się swobodnie i bezpiecznie. Jak wiec spełnić marzenie dziecka i utrzymać kontrole nad królikiem w domu?

Polecane wpisy:

Ranking TOP 10: Najlepsza hulajnoga elektryczna

Hulajnoga elektryczna to urządzenie, które na męczących nogi odcinkach trasy odciąża zmęczony organizm. Jest też elementem świetnej zabawy i szybkiego poruszania się między odległymi punktami. Hulajnoga może zastąpić popularne środki lokomocji i transport publiczny, bez konieczności kupowania biletu. Jak wybrać sprawdzony model, który będzie trwały, odpowiednio szybki, a przy tym prawnie dopuszczony do ruchu? Sprawdź nasz poradnik i wybierz najlepszy model dla siebie.

Ranking TOP 10: Najlepsza mokra karma dla psa

Karma dla psa to zdecydowanie lepsze wyjście niż resztki po obiedzie. Czym różni się mokra od suchej karmy? Na co zwracać szczególną uwagę przy wyborze właściwego pokarmu dla naszego pupila. Odpowiadamy na te pytania i uprzedzamy czym grozi nieodpowiednie karmienie psa.

Ranking TOP 10: Najlepszy szampon na wypadanie włosów

Jak poradzić sobie z wypadającymi włosami? Nieprzyjemny problem dotyczy 40% polaków, dlatego możesz oswoić się z łysiną lub podjąć walkę, korzystając z naszych porad.

Ranking TOP 10: Najlepszy blender wysokoobrotowy

Sprzęt kuchenny na co dzień ułatwia pracę i wyręcza w trudnych oraz męczących czynnościach. Blendery kielichowe służą głównie do rozdrabniania i mieszania różnych produktów, nie tylko dla dzieci, ale również koktajli orzeźwiających, dietetycznych czy zup. Wybranie blendera, który pozostawi cenne właściwości w koktajlu, a nie pozostawi drobnych kawałków, nie jest łatwe, dlatego przygotowaliśmy praktyczny poradnik. Sprawdź i wybierz najlepszy blender dla siebie.

Ranking TOP 10: Najlepszy zegarek sportowy

Smartband, Smartwatch, czy zegarek sportowy? Czym się od siebie różną, co wybrać i jak dopasować odpowiedni do własnych potrzeb? Jakie funkcje można odnaleźć, w osobistym asystencie do treningów i poprawy wyników sportowych. Jak inteligentny zegarek może zastąpić, lub rozszerzyć funkcjonalność telefonu? Sprawdź nasz poradnik i łatwo podejmij decyzję.

Ranking TOP 10: Najlepszy smartwatch damski

Inteligentne zegarki coraz częściej zastępują klasyczne, które z reguły mierzą tylko czas. Nowoczesne smartwatche mają elegancki design, co oznacza, że pasują nawet do sukienki czy do casualowego stylu. Wybór odpowiedniego smartwatcha nie jest łatwy, między modelami występuje wiele różnic w parametrach, trwałości i wytrzymałości. Sprawdź rankingowe propozycje, aby wybrać najlepszy model smartwatcha damskiego i ciesz się doskonałym prezentem przez wiele lat.

Ranking TOP 10: Najlepszy smartfon do 500 i 600 zł

Smartfony obecnie mają coraz to więcej funkcji, lepsze aparaty wyświetlacze i wytrzymałość baterii. Producenci prześcigają się w sprzedawaniu liczb w specyfikacji, ale nie zawsze przekłada się to na wzrost wydajności smartfonu. Podpowiadamy jak wybrać modele tanie i dobre, a przy tym w najlepszej cenie oraz jakości, tak żeby służyły długo i wydajnie.

Ranking TOP 10: Najlepszy rozdrabniacz do gałęzi

Gałęzie na stercie czy porozrzucane po ogrodzie nie tylko umniejszają estetyce, ale także stanowią zagrożenie dla bawiących się w ogrodzie dzieci. W dodatku utrudniają koszenie trawy i zbieranie owoców. Z pewnością trzeba takie gałęzie pozbierać, tylko co dalej? Najkorzystniej rozdrobnić i zastosować jako opał, drzewną wyściółkę lub wyrzucić do odpadów bio. W tym pomogą na pewno rozdrabniacze do gałęzi, są różne i nie sposób wybrać najmocniejszy za kilka tysięcy. Jak więc wybrać Dobry rozdrabniacz na własne potrzeby?

Ranking TOP 10: Najlepsze gry dla dorosłych

Zastanawiasz się jaką grę wybrać na spotkanie towarzyskie? Gra na telefonie nie rozkręci imprezy tak dobrze, jak tradycyjna domowa gra. Dowiedz się więcej, jak rozkręcić towarzystwo.

Ranking TOP 10: Najlepszy smartwatch do 500 zł

Dobranie stylowego zegarka do codziennego stroju nie jest łatwe, tym bardziej wybór funkcjonalnego smartwatcha jest o wiele trudniejszy. Mnogość funkcji pozwala na zastąpienie smartfonu inteligentnym zegarkiem, który dużo trudniej zgubić z nadgarstka. Sprawdź jakie modele spełniają standardy najbardziej wymagających i to w cenie do 500 zł.

Ranking TOP 10: Najlepsza obroża przeciw kleszczom

Choroby przenoszone przez zewnętrzne pasożyty, to problem nie tylko dla pupila, ale także zagrożenie dla dzieci i domowników. Podpowiadamy, w jaki sposób skutecznie ochronić się przed inwazją kleszczy i pcheł. Zagrożeniem mogą stać się również nieodpowiednie obroże przeciw uporczywym kleszczom. Sprawdź jak dobrać obroże dla swojego pupila, nie szkodząc innym zwierzętom w domostwie.

Ranking TOP 10: Najlepsza suszarko-lokówka

Suszarka suszy włosy, ale nie radzi sobie z modelowaniem fryzury. Lokówka z kolei umożliwia zakręcanie włosów w loki, ale trudniej wykonać lokówka delikatne fale. Z pomocą przychodzi wielozadaniowa suszarko-lokówka, która kręci, faluje, suszy, wyczesuje i jonizuje włosy. Dobrej jakości lokówko-suszarka może zastąpić kilka pielęgnacyjnych AGD. Jak wybrać takie urządzenie, czym się kierować, na co zwracać uwagę i jak przy tym nie wydać fortuny? Na te więcej pytań odpowiadamy w naszym poradniku, prezentując modele, które spełniają właściwe kryteria.