Ranking TOP 10: Gry dla dorosłych

Gry to nie tylko zabawa dla dzieci, ale doskonały sposób na spędzenie czasu w towarzystwie gości, rodziny lub bliskiej osoby. Gry dla dorosłych mogą mieć wciągającą fabułę i złożone zasady lub zwyczajnie mogą nawiązywać do miłosnych igraszek. Rozbudowana gra może wciągnąć graczy nawet na kilka godzin, zapewniając świetną zabawę, integrację oraz rozwój strategicznych umiejętność. Różnorodność dostępnych na rynku gier sprawia, że nie każda sprawdza się dobrze w zebranym towarzystwie. Dobranie gry bez prądu powinno uwzględniać przedział pokoleniowy graczy, dzięki czemu, wszyscy gracze będą zaangażowani i chętnie podejmą rywalizację.

Wybór interesującej gry dla dorosłych, nie jest łatwy. Rynek pełen jest różnych rozwiązań na spędzenie miło czasu. Warto uważnie dobrać sprawdzoną grę, która nie zakończy przedwcześnie spotkania towarzyskiego. Dlatego dobrze skorzystać z rankingu gier dla dorosłych i spędzić niezapomniany czas z rodziną i przyjaciółmi. W trosce o wasze portfele przygotowaliśmy ranking gier dla dorosłych w oparciu o najlepsze propozycje cenowe, które posiadają dobre opinie miłośników zarówno planszówek, karcianek jak i innych typów gier dla dorosłych.

Ranking gier dla dorosłych Październik 2020

Przygotowując ranking gier dla dorosłych uwzględniliśmy m.in. gry planszowe, gry zręcznościowe, logiczne, gry typu puzzle, gry imprezowe dla dorosłych, gry integracyjne, edukacyjne, karciane i nie tylko. Sprawdzając nasz ranking z pewnością każdy dorosły wybierze ciekawą grę zarówno dla siebie jak i bliskich.

Gry dla dorosłych – planszowe

Gry z planszą, towarzyszą ludzkości od setek lat, w ostatnim czasie cieszą się rosnącą popularnością, co oznacza, że gry bez prądu zawsze będą modne. Najlepsza gra dla dorosłych wymaga aktywowania wszystkich szarych komórek, co w efekcie daje większą radość ze zwycięstwa. Strategiczne gry dla dorosłych, doskonalą strategiczne myślenie i rozwijają logikę, pozytywnie wpływając na relacje międzyludzkie. Planszowa gra dla dorosłych o rozbudowanej strukturze może dodatkowo poszerzyć wiedzę lub zainteresować ciekawostkami. Nowoczesne gry planszowe dla dorosłych, to już nie tylko Chińczyk, Monopoly, czy Scrabble, ale dużo bardziej rozbudowane gry planszowe z akcesoriami wspierającymi rozgrywkę. Wymagają przyjęcia odpowiedniej strategii i bardzo często jej zmiany, aby dostosować się do pozostałych graczy. Element zaskoczenia ze strony przeciwników wywołuje wiele emocji i zaskakujące zwroty akcji.

Gry planszowe dla dorosłych w zależności od złożoności mogą wymagać użycia kostki lub ustalenia kolejności ruchu kolejki. Charakteryzują się dużą ilością zasad i wytycznych, aby rozgrywka nie odbiegała zbytnio od scenariusza. Gry z pionkami całą grupę graczy, na kilkadziesiąt minut, są w stanie przenieść do zupełnie innego świata lub odmiennych czasów, gdzie obowiązują zasady odbiegające nawet od rzeczywistości. Upodobanie graczy do gier planszowych dla dorosłych stawia przed producentami nowe wyzwania, aby tworzyć kolejne dodatki do gier, urozmaicając podstawową rozgrywkę. Gra kojarzona jest z doskonałą zabawą, której gry planszowe dostarczają razem z uśmiechem i ogromną dawką endorfin. Planszówki są świetnymi pogromcami nudy i potrafią rozchmurzyć weekend, nawet w najgorszą pogodę. Miło jest integrować się w rodzinnym gronie i przy emocjonującej rozgrywce, redukcja stresu wpływa na poprawę pamięci i dostarcza radości na długie wieczory, co ułatwia wypoczynek po stresującej pracy. Tego typu gry planszowe dla dorosłych uwzględnia nasz ranking.

Gry dla dorosłych TOP 10

Ile czasu potrzeba na jedną rozgrywkę?

Większość gier planszowych można ukończyć w czasie jednej godziny, bardziej angażujące produkcje wymagają logicznego myślenia nawet 120 minut.

Co może zawierać gra planszowa?

 • Papierowe karty
 • Tekturowa plansza
 • Kostka do gry
 • Drewniane, plastikowe lub metalowe pionki
 • Dodatkowe znaczniki
 • Instrukcja z zasadami gry
 • Tarcza losująca
 • Klepsydra

Sex gry dla dorosłych

Najlepsza gra dla dwojga z miłosnymi igraszkami to dobra zabawa mogąca poprzedzać grę wstępną. Pikantne gry dla dorosłych mają na celu rozbudzić wyobraźnię graczy, ale także zachwycić swoją grywalnością.

Erotyczne gry dla dorosłych podkręcają libido, podgrzewają atmosferę i są źródłem fantastycznej zabawy. Sex gry są także dobrym prezentem na wieczór kawalerski lub panieński, który może pomóc młodym małżonkom w przełamaniu pierwszych kroków w zbliżeniu.

Sex karty do gry urozmaicają związek, sugerując nowe pozycje seksualne, co w znacznym stopniu może przyczynić się do odbudowy relacji partnerskich. Dość często zestawy wyposażone są w erotyczne akcesoria i gadżetu urozmaicając grającym doznania. Sex gry dla dorosłych są pomocne także w przełamaniu niektórych fantazji i marzeń erotycznych, zapewniając zabawę pełną dreszczyku emocji. Gry erotyczne dość często mają dwa scenariusze, dla par nowych i świeżo poznanych oraz dla długich związków.

Puzzle – gry dla dorosłych

Puzzle dla dorosłych to doskonałe zajęcie na długie jesienno-zimowe wieczory i świetnie zastępują zaleganie przed telewizorem. Dostarczają satysfakcji, utrzymują poziom koncentracji oraz kojarzenia na wysokim poziomie. Układanie puzzli dla dorosłych angażuje pracę obu półkul mózgowych, dlatego jest korzystne w każdym wieku. Wytężona praca mózgu zwiększa jego pojemność i wydajność dzięki poddawaniu komórek intensywnej pracy. Puzzle wyciszają i ułatwiają zapomnieć o nadmiarze obowiązków i problemów, co dość często przejawia się nowym pomysłem na rozwiązanie komplikacji. Składanie dużych obrazów z niewielkich kawałeczków pozwala także współtworzyć własnoręcznie dzieło, które często powstaje w czasie kilku tygodni. Dopasowując drobne puzzle, ćwiczona jest wytrwałość i precyzja. W zależności od motywu zdobiącego całość obrazu można się dowiedzieć wiele cennych rzeczy. Składanie mapy lub układanie egzotycznego krajobrazu może być doskonałym natchnieniem, na wybór wymarzonych wakacji. Istnieje wiele technik układania puzzli, niewątpliwie podstawową zasadą, jest odszukać pobliskie elementy, stanowiące całość jakiejś części obrazu, lub układanie brzegów układanki.

Ranking gier dla dorosłych

Jakie są zalety układania puzzli?

 • Pobudzają obszary logicznego myślenia.
 • Kształtują koordynację ruchową i zdolności manualne.
 • Uczą wyobraźni przestrzennej.
 • Rozwijają kreatywność.
 • Ułożenie puzzli daje ogromną satysfakcję.
 • Pozwalają zaangażować wiele osób.
 • Doskonale zabijają nudę.

Do najmniejszych i najmniej skomplikowanych puzzli wystarczy wprawionemu graczowi kilka sekund, wszystko zależy od doświadczenia, złożoności wzoru, wielkości elementów, a przede wszystkim od ilości puzzli. Bardzo skomplikowane formacje z małą różnorodnością tonacji, odcieni i kolorystyki puzzli mogą przy układaniu zająć kilka dni, a nawet kilka miesięcy, układając puzzle w wolnym czasie.

Ile elementów mogą mieć puzzle?

Dla dzieci puzzle mogą składać się z zestawu kilku większych sztuk w ilości oscylującej wokół 9 sztuk. Duże puzzle dla dorosłych mogą składać się z kilku do kilkudziesięciu tysięcy drobnych elementów, sięgając nawet ilości 54 000 puzzli.

Karciane gry dla dorosłych na imprezę

Najlepsze gry dla dorosłych

Karciane gry imprezowe dla dorosłych odróżniają się od tradycyjnych kart, w dość znacznym stopniu. Karty dla dorosłych wymagają większej spostrzegawczości, dość często znajdują się w metalowym pudełku i są bogato ilustrowane. Karty imprezowe mogą przybierać, w odróżnieniu od klasycznych, okrągłe i kwadratowe kształty. Karciane gry dla dorosłych stają się coraz bardziej popularne, to dlatego, że stanowią doskonały element urozmaicenia spotkań towarzyskich, a ich kompaktowa forma pozwala na zmieszczenie kart w małej torebce.

Gdzie kupić karty do gry?

Tradycyjne karty do gry można kupić w sklepach z zabawkami lub artykułami szkolnymi. Korzystniej cenowo, jest wybrać karty z rankingu gier dla dorosłych, dzięki temu masz pewność, że nie przepłacisz. Internet oferuje dużo ciekawsze wzory tradycyjnych kart, a także bardzo wiele interesujących gier karcianych o wciągających zasadach.

Gry dla dorosłych w domu

Gra w domu lub na tarasie pozwala na chwilę relaksu i spędzenie czasu w miłym towarzystwie z odrobiną pozytywnych emocji, związanych z rywalizacją. Dobrze jest dobrać grę do ilości dorosłych graczy tak, aby każdy uczestnik mógł grać samodzielnie. Kolejnym ważnym czynnikiem jest dobór czasu trwania rozgrywki do ilości wolnego czasu. Gra bez zakończenia i rozstrzygnięcia zwycięstwa nie przysparza emocji i nie daje nikomu satysfakcji. Gra dla dorosłych nie powinna być zbyt łatwa, aby nie nudzić grających, dobrze jest też wybrać taką, której nikt nie ma dobrze opanowanej lub wszyscy znają grę w porównywalnym stopniu. Domowe gry dla dorosłych to idealny sposób na doczekanie północy w Sylwestra, wakacyjne ciepłe wieczory lub deszczowe weekendy. Nie wiesz jakie gry dla dorosłych warto kupić? Sprawdź nasz ranking gier planszowych, karcianych i nie tylko.

Kreatywne gry dla dorosłych

Kreatywne gry dla dorosłych

Jedną z najbardziej znanych gier wymagających kreatywnego myślenia są kalambury. Gra kreatywna dla dorosłych doskonale rozkręca każdą domową imprezę. Część kreatywnych gier bazuje na kartach wypełnionych zadaniami, pytaniami lub hasłami. Są także takie, które wymagają dobrej znajomości polszczyzny, aby poprawnie układać wyrazy na planszy. Z kolei kreatywność na wysokim poziomie zapewniają gry wymagające ułożenia historyjki, nawiązując do haseł z wylosowanej karty. Forma kreatywnej rozrywki jest bardzo wciągająca dla towarzystwa i zapewnia równe szanse, uzależnione od własnej inwencji twórczej. W kreatywne gry dla dorosłych zdecydowanie trudno grać samemu, dlatego, tak ważne jest, aby oderwać towarzystwo od cyfrowego świata smartfonów i zachęcić do wspólnej zabawy, urozmaicając wspólnie spędzony czas.

Gra dla dorosłych w domu, czy gra komputerowa?

Gry komputerowe skutecznie wciągają gracza na wiele godzin, jest to doskonała zabawa dla jednostki lub dla pary, kiedy grają razem. Należy jednak pamiętać, że gry ekranowe nie rozwijają tak dobrze relacji, jak gry planszowe. Rozgrywka gry planszowej nie jest z góry przewidziana jak w przypadku wielu gier komputerowych. Wygrana w grę planszową przynosi więcej ekscytacji i zadowolenia niż przejście poziomu w grze komputerowej. Urok gier planszowych dla dorosłych tkwi w szczegółach takich jak patrzenie sobie w oczy, a nie w ekran lub rozbudzenie wyobraźni.

Czy gry bez prądu są lepsze od elektronicznych?

Na przestrzeni lat gry klasyczne z pionkami, nie poddały się historii, tylko przez krótki czas ustąpiły miejsca grom elektronicznym. Obecnie nowoczesne gry łączą w sobie wykorzystanie smartfonu i klasycznej planszy, urozmaicając tym samym rozgrywkę. Elektroniczne gry sprawdzają się w małym towarzystwie lub grając w pojedynkę i są doskonałą alternatywą dla samotnych osób. Gry karciane i planszowe umożliwiają grę wieloosobową przy jednym stole, dlatego integrując całą rodzinę pozostają w ciągłym użyciu.

Jaką planszówkę dla dorosłych wybrać?

Jakie są zalety gier planszowych?

 • Redukcja stresu.
 • Czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi.
 • Integracja towarzystwa.
 • Dobre do zabicia nudy.
 • Pobudzają organizm do wytwarzania endorfin.
 • Dają radość nie tylko ze zwycięstwa.
 • Pobudzają do kreatywnego myślenia.
 • Kształtują strategiczne i logiczne myślenie.
 • Uczą rozwiązywania problemów.
 • Pobudzają wyobraźnię.
 • Stosunkowo tania rozrywka.
 • Nie potrzebują prądu.
 • Mobilne rozwiązanie rozrywkowe.

Czy w grę dla dorosłych mogą grać dzieci?

Producenci gier sugerując dopuszczalny wiek, nie zabraniają zabawy użytkownikom poniżej dopuszczalnej normy. Określony wiek, jest wskazówką informującą o odpowiednim rozwoju intelektualnym i motorycznym osób, do przeprowadzenia poprawnej rozgrywki. Większość skomplikowanych gier ma zalecenie na opakowaniu, dotyczące dojrzałości gracza, aby każdy miał możliwość zrozumieć mechanizmy w grze. Zalecenie do wieku może w sposób rygorystyczny zabraniać udostępniania gry dzieciom, w momencie, kiedy gra, jest dla dzieci niewskazana, ze względu na niecenzuralny język lub mogłaby dzieci deprawować.

Gry dla dorosłych ranking

Jakie są zalety grania w domu?

 • Sami decydujemy, kiedy gra ma się zakończyć.
 • Możliwość połączenia gry z posiłkiem np. grill lub kolacja.
 • Nikomu nie będziesz przeszkadzać.
 • Nikt ze stolika obok nie będzie Cię obserwować w kompromitującej sytuacji.
 • Można po imprezie przenocować gości.
 • Mniejsze kolejki do toalety.
 • W każdej chwili można zmienić grę na inną z kolekcji.

Jakie są wady grania w domu?

 • Trzeba po imprezie sprzątać.
 • Należy uważać na ciszę nocną.
 • Wypada zadbać o napoje i przekąski.

FAQ:

Jakie gry wybrać na domową imprezę?

Gry integrujące towarzystwo, dopasowane do liczby graczy, z łatwymi do pojęcia zasadami, dopasowane do grupy wiekowej, angażujące do aktywnej zabawy.

Jakie są tajniki układania puzzli?

Układnie puzzli na dużym stole, pod obrusem. Stosowanie mat do układania puzzli. Odpowiednie oświetlenie i brak cieni na układance, aby dostrzec szczegóły. Układanie ramki obrazu. Dopasowywanie do siebie pobliskich elementów. Układanie pogrupowanych elementów układanki. Odwracanie nieułożonych elementów nadrukiem do góry. Przerwy w układaniu puzzli, aby się nie zniechęcić.

Jakie są zalety kart do gry?

Kompaktowe rozmiary tali pozwalają na łatwy transport. Tradycyjne karty umożliwiają grę na kilkanaście sposobów. Karty umożliwiają wykonanie magicznych sztuczek. W karty może grać każdy kto zrozumie zasady.

Czego uczą gry z kartami?

Rozwijają technikę pamięciową. Rozwijają matematyczne zdolności liczenia kart. Kształtują cierpliwość. Rozwijają spostrzegawczość. Poprawiają refleks.

Jakie zdolności rozwijają gry?

Pamięć. Koncentrację. Strategiczne myślenie. Logikę. Wyobraźnię. Poprawa refleksu. Kreatywność i inwencję twórczą.

Czego dostarczają gry?

Emocje poprzez wytwarzanie endorfin. Relaks w miłym rodzinnym gronie. Integrację z dziećmi i przyjaciółmi. Rozrywka i zdrowa rywalizacja. Umożliwiają integrację z innymi ludźmi. Satysfakcja nie tylko z wygranej. Umiejętność rozwiązywania problemów.

Aktualizacja: Październik 2020

ZOSTAW OPINIE

Zostaw opinie
Please enter your name here

spis treści:

Ranking TOP 10: Hulajnoga elektryczna

Hulajnoga elektryczna to urządzenie, które na męczących nogi odcinkach trasy odciąża zmęczony organizm. Jest też elementem świetnej zabawy i szybkiego poruszania się między odległymi punktami. Hulajnoga może zastąpić popularne środki lokomocji i transport publiczny, bez konieczności kupowania biletu. Jak wybrać sprawdzony model, który będzie trwały, odpowiednio szybki, a przy tym prawnie dopuszczony do ruchu? Sprawdź nasz poradnik i wybierz najlepszy model dla siebie.

Ranking TOP 10: Obroża przeciw kleszczom

Choroby przenoszone przez zewnętrzne pasożyty, to problem nie tylko dla pupila, ale także zagrożenie dla dzieci i domowników. Podpowiadamy, w jaki sposób skutecznie ochronić się przed inwazją kleszczy i pcheł. Zagrożeniem mogą stać się również nieodpowiednie obroże przeciw uporczywym kleszczom. Sprawdź jak dobrać obroże dla swojego pupila, nie szkodząc innym zwierzętom w domostwie.

Zobacz również:

Ranking TOP 10: Smartfon do 1000 i 1500 zł

Smartfon ze średniej półki cenowej w cenie 1000 do 1500 zł, czy nadaje się do grania w gry albo do robienia bardzo dobrych jakościowo zdjęć? Oczywiście, że tak, jednak wymaga to pewnych wyrzeczeń i udogodnień, dlatego sprawdź nasz ranking i zobacz, jaką specyfikacje mogą mieć urządzenia ze średniej półki cenowej.

Ranking TOP 10: Smartfon do 500 i 600 zł

Smartfony obecnie mają coraz to więcej funkcji, lepsze aparaty wyświetlacze i wytrzymałość baterii. Producenci prześcigają się w sprzedawaniu liczb w specyfikacji, ale nie zawsze przekłada się to na wzrost wydajności smartfonu. Podpowiadamy jak wybrać modele tanie i dobre, a przy tym w najlepszej cenie oraz jakości, tak żeby służyły długo i wydajnie.

Ranking TOP 10: Hulajnoga elektryczna

Hulajnoga elektryczna to urządzenie, które na męczących nogi odcinkach trasy odciąża zmęczony organizm. Jest też elementem świetnej zabawy i szybkiego poruszania się między odległymi punktami. Hulajnoga może zastąpić popularne środki lokomocji i transport publiczny, bez konieczności kupowania biletu. Jak wybrać sprawdzony model, który będzie trwały, odpowiednio szybki, a przy tym prawnie dopuszczony do ruchu? Sprawdź nasz poradnik i wybierz najlepszy model dla siebie.

Ranking TOP 10: Ekspresy do kawy do 3000 zł

Ekspresy do kawy można podzielić w zależności od funkcjonalności, trwałości marki i rodzaju itp. Ogromny wybór może wprawiać w zakłopotanie w szczególności, że każdy producent swój produkt tylko chwali. Jak to jest z funkcjonalnością ekspresów ciśnieniowych i czym różnią się od siebie tanie oraz droższe modele? Warto dopłacić? Jak wybrać dobrze, aby kawa zawsze smakowała wyśmienicie?

Ranking TOP 10: Ekspresy do kawy do 2000 zł

Dobry ekspres do parzenia wyśmienitej kawy w domu, wcale nie musi być drogi. Smakosze kawy nie muszą za każdym razem, kiedy przyjdzie ochota na małą czarną, odwiedzać kawiarni. Trzeba jednak uważać na funkcjonalność i wiele innych ważnych elementów w tanich ekspresach, o których więcej dowiesz się w poradniku z rankingiem najlepszych ekspresów w rozsądnych pieniądzach.

Ranking TOP 10: Ekspres do kawy

Parzenie kawy w tradycyjny sposób, w szklance lub kubku jest szybkie, wygodne, ale także niezdrowe. Dla wygody, zdrowia oraz uzyskania najlepszego smaku i aromatu, producenci tworzą coraz to bardziej bezobsługowe urządzenia AGD. Wybór odpowiedniego ekspresu nie jest łatwy między gatunkami, a co dopiero wybrać ekonomiczny model i producenta. Sprawdź największy poradnik zakupowy ekspresów do kawy, wybierz z rankingu najlepszy model i ciesz się bezawaryjnym działaniem oraz doskonałym smakiem kawy.

Polecane wpisy:

Ranking TOP 10: Hulajnoga elektryczna

Hulajnoga elektryczna to urządzenie, które na męczących nogi odcinkach trasy odciąża zmęczony organizm. Jest też elementem świetnej zabawy i szybkiego poruszania się między odległymi punktami. Hulajnoga może zastąpić popularne środki lokomocji i transport publiczny, bez konieczności kupowania biletu. Jak wybrać sprawdzony model, który będzie trwały, odpowiednio szybki, a przy tym prawnie dopuszczony do ruchu? Sprawdź nasz poradnik i wybierz najlepszy model dla siebie.

Ranking TOP 10: Szampon na wypadanie włosów

Jak poradzić sobie z wypadającymi włosami? Nieprzyjemny problem dotyczy 40% polaków, dlatego możesz oswoić się z łysiną lub podjąć walkę, korzystając z naszych porad.

Ranking TOP 10: Zegarek sportowy

Smartband, Smartwatch, czy zegarek sportowy? Czym się od siebie różną, co wybrać i jak dopasować odpowiedni do własnych potrzeb? Jakie funkcje można odnaleźć, w osobistym asystencie do treningów i poprawy wyników sportowych. Jak inteligentny zegarek może zastąpić, lub rozszerzyć funkcjonalność telefonu? Sprawdź nasz poradnik i łatwo podejmij decyzję.

Ranking TOP 10: Smartfon do 500 i 600 zł

Smartfony obecnie mają coraz to więcej funkcji, lepsze aparaty wyświetlacze i wytrzymałość baterii. Producenci prześcigają się w sprzedawaniu liczb w specyfikacji, ale nie zawsze przekłada się to na wzrost wydajności smartfonu. Podpowiadamy jak wybrać modele tanie i dobre, a przy tym w najlepszej cenie oraz jakości, tak żeby służyły długo i wydajnie.

Ranking TOP 10: Gry dla dorosłych

Zastanawiasz się jaką grę wybrać na spotkanie towarzyskie? Gra na telefonie nie rozkręci imprezy tak dobrze, jak tradycyjna domowa gra. Dowiedz się więcej, jak rozkręcić towarzystwo.

Ranking TOP 10: Obroża przeciw kleszczom

Choroby przenoszone przez zewnętrzne pasożyty, to problem nie tylko dla pupila, ale także zagrożenie dla dzieci i domowników. Podpowiadamy, w jaki sposób skutecznie ochronić się przed inwazją kleszczy i pcheł. Zagrożeniem mogą stać się również nieodpowiednie obroże przeciw uporczywym kleszczom. Sprawdź jak dobrać obroże dla swojego pupila, nie szkodząc innym zwierzętom w domostwie.

Ranking TOP 10: Antena pokojowa DVB-T

Masz problem z montażem wielkiej anteny na dachu? Nic straconego, zainstaluj do swojego telewizora pokojową antenę DVB-t, na którą nie trzeba mieć zgody administratora, a sama instalacja jest dziecinnie łatwa.

Ranking TOP 10: Trwały lakier do paznokci

Wybór koloru lakieru nie jest łatwy, co dopiero wybrać trwały lakier o wymarzonym kolorze. Opisujemy najważniejsze aspekty malowania paznokci, jak maksymalnie wydłużyć trwałość lakieru, nie zniszczyć płytki paznokcia, dzielimy się wiedzą, której nie powstydzą się profesjonaliści. Dowiedz się więcej o technikach malowania paznokci.

Ranking TOP 10: Najlepszy blender

Przygotowanie posiłku z reguły zajmuje sporo czasu, który można spędzić na tysiąc różnych sposobów. Sprawdź jak można uprzyjemnić i przyspieszyć pracę w kuchni, dzięki nowoczesnym technologią i małym urządzeniom AGD

Ranking TOP 10: Słuchawki bezprzewodowe

Bezprzewodowe słuchawki mogą być dokanałowe, douszne, nauszne albo wokółuszne. Jakie są między nimi różnice? Czym kierować się przy zakupie słuchawek bezprzewodowych? Jakie wybrać? Jak podłączyć do popularnych urządzeń? Czym różnią się od siebie słuchawki Bluetooth / FM / Wi-Fi? Sprawdź nasz poradnik i nie daj się zaskoczyć nazewnictwem w parametrach.

Ranking TOP 10: Farba do siwych włosów

Siwizna dodaje uroku dziadkom i stanowi problem kiedy uwidacznia się zbyt wcześnie. Kilka jasnych włosów już postarza ale dzięki skutecznym sposobom pigmentacji można młody wygląd zatrzymać na dłużej.

Ranking TOP 10: Lampa do hybryd

Trwała stylizacja paznokci, zmusza producentów do tworzenia innowacyjnych rozwiązań, w postaci żeli UV i lakierów hybrydowych. Nowoczesne lakiery wymagają utwardzenia odpowiednią lampą, a od jej jakości zależy, ile wytrzymają zrobione paznokcie. Jak wiec wybrać ekonomiczną, trwałą, uniwersalną, bezpieczną dla zdrowia lampę do hybryd? Czym lampy się od siebie różną? Na ile ważna jest moc i jakie mogą być skutki wybrania złej lampy. Sprawdź nasz poradnik i wybierz mądrze lampę do paznokci.