Ranking TOP 10: Najlepsze słuchawki gamingowe do 100 zł

Ciężko sobie wyobrazić wielogodzinną rozgrywkę bez dobrego sprzętu komputerowego. Gaming bez trudności pochłania graczy na wiele godzin, dlatego aranżacja stanowiska komputerowego powinna być dostosowana przede wszystkim do komfortu użytkownika.

Topowe słuchawki gamingowe z rankingu do 100 zł

Jak wybrać dobre i tanie słuchawki gamingowe?

Jednym z kluczowych elementów, bez których nie da się rozegrać rozgrywek na komputerze czy konsoli, są słuchawki. W niniejszym poradniku sprawdzamy, jakie słuchawki gamingowe kupić, aby można było o nich powiedzieć, że są dobrymi słuchawkami do gier. Spojrzymy na niższą półkę cenową: granicą wytyczoną przez nas jest kwota 100 złotych. Czy za „stówę” da się kupić solidne słuchawki gamingowe z dobrym mikrofonem? Tworząc ranking bierzemy pod uwagę kilka aspektów: Cenę, opinie użytkowników, którzy już korzystają ze słuchawek w tym pułapie cenowym, wypowiedzi na forum oraz co najważniejsze parametry odsłuchowe słuchawek.

Ranking słuchawek gamingowych do 100 zł Sierpień 2021

Sprawdź również ranking najlepszych podzespołów do złożenia komputera za 2000 zł oraz ranking klawiatur mechanicznych do 200 zł

Jakie słuchawki gamingowe do 100 złotych można kupić?

Klasyfikacja wg typu nauszników.

W pierwszej kolejności swoją uwagę skupimy na słuchawkach nausznych, czyli masywnym, zabudowanym sprzęcie, wyposażonym w odstający mikrofon. W granicy cenowej ustanowionej na 100 złotych znajdziemy trzy typy zabudowanych słuchawek gamingowych, które z powodzeniem można wykorzystać do grania. Mowa o urządzeniu o profilu otwartym, zamkniętym i półotwartym. Słuchawki gamingowe przewodowe w typie zamkniętym znakomicie wygłuszają wszystkie dźwięki, dochodzące z otoczeniatechnologia ANC. Jeśli więc dzielimy przestrzeń z innymi domownikami bądź chcemy odizolować się od otaczającego nas środowiska, z pewnością słuchawki gamingowe USB o charakterystyce zamkniętej będą strzałem w dziesiątkę. Pozwalają skupić się na rozgrywce, bez rozpraszania gracza czy wyraźnego słyszenia odgłosów spoza świata wirtualnego. Jeśli nasza przestrzeń do grania jest duża i posiadamy szeroką przestrzeń (np. oddzielny pokój), warto zastanowić się nad słuchawkami w typie otwartym lub półotwartym. Dźwięk dostarczany przez gamingowe otwarte słuchawki jest czystszy, bardziej naturalny. Nie jest sztucznie wygłuszony i ograniczony przez zaimplementowane wygłuszających systemów. Zarówno słuchawki otwarte, jak i zamknięte, można z powodzeniem kupić za kwotę ok. 100 złotych. Należy jednak pamiętać, że mogą one odbiegać od jakości urządzeń ze znacznie wyższej półki cenowej. Z pewnością w naszym rankingu znajdziesz słuchawki o najlepszych parametrach odsłuchowych w cenie do 100 zł.

Dobre słuchawki gamingowe do 100 złotych dla dziewczyn

Czy istnieje ekonomiczny wariant słuchawek dla gejmerek?

Słuchawki gamingowe dla dziewczyn to specjalnie zaprojektowane urządzenia, które dopasowują się nie tylko do kształtu głowy, ale przede wszystkim do gustu przedstawicielek płci pięknej. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele wymyślnych rodzajów słuchawek dla kobiet. Większa podaż jest związana z większym zapotrzebowaniem — dziewczyny coraz chętniej grają w gry komputerowe, co więcej, robią to z niemałymi sukcesami. Z rankingu do kwoty 100 złotych z powodzeniem dziewczyny mogą wybrać specjalnie zaprojektowane słuchawki, o np. pastelowym designie. Wśród specjalnych rodzajów słuchawek gamingowych, dedykowanych dziewczynom, wyróżnia się m.in.:

  • Różowe słuchawki gamingowe kocie uszy (albo królicze uszy);
  • Czarne lub różowe słuchawki gamingowe z nausznikami w kształcie głowy kota;
  • Niebieskie, pastelowe słuchawki z różowymi akcentami;
  • Słuchawki z wymiennymi kolorowymi modułami.

Najlepsze słuchawki gamingowe z mikrofonem

Dlaczego płynna komunikacja jest kluczowa?

Gamingowe urządzenia kojarzą nam się z lepszą wydajnością, wymyślnym designem i nieporównywalnie bardziej komfortowym użytkowaniem. Wystarczy spojrzeć na poszczególne sprzęty dla graczy. Słuchawki gamingowe LED posiadają zazwyczaj ciekawy, dynamiczny kształt. Mienią się kolorami i są dodatkowo podświetlane wbudowanymi lampkami LED (słuchawki gamingowe RGB wykorzystują tradycyjną gamę kolorów: red, green, blue). Sam wygląd to jednak nie wszystko, o czym zdają się zapominać niektórzy poszukiwacze sprzętów dla graczy. Tak więc co z tego, że słuchawki gamingowe podświetlane mają niecodzienny i nowatorski wygląd, skoro np. nie będą wyposażone w mikrofon? Dobierając rankingowe słuchawki do 100 złotych, warto zwrócić uwagę na kluczowe kwestie, niezbędne dla każdego gracza. O ile sam wygląd jest ważny, to nie jest on kluczowy w kontekście potyczek online. Ważne, aby wbudowany mikrofon posiadał odpowiednie pasmo przenoszenia, wyrażone w Hertzach. Mikrofon w słuchawkach powinien być dosyć czuły, jednakże nie może zbierać każdego, nawet najmniejszego dźwięku z przestrzeni. Optymalną czułością jest zatem zakres od 35 do 60 decybeli.

Dobre słuchawki gamingowe bezprzewodowe

Czy da się w tej cenie znaleźć słuchawki bez kabli?

Bezprzewodowe słuchawki gamingowe to marzenie wielu graczy, ponieważ znacząco poprawiają komfort rozgrywki, gdyż nie posiadają przeszkadzającego okablowania. Ten typ słuchawek jest jednak bardzo często droższy, niż jest to w przypadku urządzeń posiadających zwykły kabel. Słuchawki gamingowe z mikrofonem bezprzewodowe kosztują zatem nieco więcej, ale komfort użytkowania jest nieporównywalnie większy. Z drugiej zaś strony miłośnicy czystego dźwięku podkreślają, że impulsy wysyłane na odległość pogarszają całościowo jakość dźwięku, wobec czego profesjonalni e-sportowcy częściej korzystają ze słuchawek z okablowaniem. Bezprzewodowe słuchawki przydadzą się w przypadku, gdy nad profesjonalizmem w rozgrywce cenimy bardziej komfort użytkowania. Świetnie sprawdzą się zatem jako rankingowe słuchawki gamingowe do PS4, czy do innych rodzajów konsol. Czy za kwotę 100 złotych kupimy świetny, ekspercki sprzęt bezprzewodowy? Może być z tym problem, gdyż w tym kontekście będziemy mieli znacznie węższy wybór, niż jest to w przypadku tradycyjnych słuchawek z przewodami.

Najlepsze słuchawki gamingowe bez mikrofonu

Czy ich istnienie jest uzasadnione?

rankingowe słuchawki gamingowe bez mikrofonu i bezprzewodowe najlepsze do gier

Mogłoby się wydawać, że istnieje wiele argumentów potwierdzających słuszność umiejscowienia mikrofonu bezpośrednio w słuchawkach. Komunikacja z graczami staje się wtedy znacznie prostsza, możemy szybko informować teammates’ów o nowych taktykach, czy przygotowywać zespół do kolejnych posunięć strategicznych. Okazuje się jednak, że takie rozwiązanie nie zawsze jest najlepsze. Nie wszystkie gry komputerowe wymagają korzystania z mikrofonu, zatem dla osób niekorzystających z gier typu multi, dodatkowa funkcjonalność urządzenia nie jest do niczego potrzebna. Co więcej, wiele osób grających typowo casualowo rezygnuje z dużych, zabudowanych słuchawek nausznych. Coraz częściej dobiera się z rankingu słuchawki gamingowe douszne pozbawione mikrofonu. W takim przypadku mikrofon można dokupić osobno i usytuować na biurku w niewielkiej odległości od ciała. Gracze doceniają to rozwiązanie ze względów praktycznych — słuchawki douszne są lekkie jak piórko, nie obciążają karku ani uszu przy wielogodzinnej rozgrywce. Za kwotę ok. 100 złotych jesteśmy w stanie wybrać całkiem solidny sprzęt dla średniozaawansowanych.

Na co zwrócić uwagę wybierając tanie słuchawki gamingowe?

3 najważniejsze aspekty:

Jeżelu nasz budżet został określony na 100 złotych. Pierwszą kwestią, jaką powinniśmy wziąć pod uwagę, to typ słuchawek i ich przeznaczenie. Określmy warunki, jakie posiadamy w mieszkaniu. Od tego będzie zależeć rodzaj optymalnego sprzętu. Druga sprawa to komfort noszenia. Słuchawki muszą być wygodne, powinny także solidnie trzymać się na uszach (lub w uszach). Nie powinny zbytnio obciążać głowy, uszy nie mogą być mocno przygniecione przez nauszniki. Trzecia kwestia to parametry techniczne: spójrzmy na ich głośność, czułość mikrofonu, możliwość regulacji czy wyciszania. Dodatkową funkcjonalnością będzie np. technologia redukowania szumów oraz możliwość odpięcia mikrofonu. Co prawda jesteśmy dosyć ograniczeni w tym kontekście naszym budżetem, ale z pewnością do 100 złotych w rankingu znajdziesz coś, co spełni Twoje oczekiwania.

Najlepsze słuchawki gamingowe wyróżnione przez redakcję 2021

Najczęściej zadawane pytania dotyczące słuchawek gamingowych do 100 zł:

Co to znaczy, że słuchawki są gamingowe?

Słuchawki gamingowe to nic innego jak słuchawki przystosowane do gier. Większość modeli dla nieprzerwanej rozrywki jest przewodowa i wyposażona w mikrofon do komunikacji z innymi graczami. Modele wyposażone w złącze USB mają rozszerzone funkcje takie jak podświetlenie, aktywne tłumienie zakłóceń itp.

Co to są słuchawki wielokanałowe?

Słuchawki wielokanałowe podobnie jak zestaw głośników kina domowego wyposażony jest w wiele złączy jack lub gniazdo USB, pozwala to na obsługę rozszerzonego dźwięku przestrzennego, dostarczając do słuchawek sygnał z wielu kanałów dźwiękowych. Zastosowanie tej technologi pozwala na lepsze odwzorowanie dźwięku przestrzennego.

Jakich słuchawek gamingowych unikać?

Warto wybierać znanych producentów, którzy zapewniają gwarancję na swoje produkty. Ponadto dobrej jakości komponenty pozwalają na odpowiednie przenoszenie wysokich i niskich dźwięków, co zdecydowanie ma znaczenie dla gracza. Niskiej jakości pianki lub elementy konstrukcyjne mogą wpływać na dyskomfort, uciskając i utrudniając rozgrywkę.

Aktualizacja: Sierpień 2021

ZOSTAW OPINIE

Zostaw opinie
Please enter your name here

spis treści:

Ranking TOP 10: Szklanki z podwójnym dnem — termiczne

Szklanka jest pojemnikiem na osobisty napój. Każdy wie, do czego służy, do niedawna niedostępne dla sektora publicznego szklanki termiczne podbijają rynek. Doskonale utrzymują ciepło i zimno wewnątrz, co sprawia, że dłużej można delektować się napojem o niezmienionej temperaturze. Dobre szklanki powinny być dopasowane i mieć możliwość mycia w zmywarce, no właśnie jak je wybrać, żeby był trwałe?

Ranking TOP 10: Najlepsza płyta gazowa

Kuchnia to miejsce, w którym przygotowuje się najdoskonalsze posiłki, jest nieodłącznym elementem każdego mieszkania oraz domu. Pierwsze co przychodzi na myśl, mówiąc o kuchni to kuchenka, która umożliwia przygotowanie gorących posiłków. Sama kuchenka to jednak na miarę XXI wieku za mało, wolnostojące kuchenki zastępowane są najczęściej przez nablatowe płyty gazowe, które bardziej pasują do nowoczesnych kuchni i są bardziej ekonomiczne w użytkowaniu. Pozostaje pytanie, która i dlaczego jest korzystniejsza?

Ranking TOP 10: Najlepszy robot planetarny

Robot planetarny to kuchenny pomocnik, który może znacząco przyspieszyć gastronomiczne prace i ułatwić przygotowanie posiłku dla rodziny. Wszechstronne urządzenia są dzisiaj tak rozbudowane, że zastępują wiele innych urządzeń. Rynek, jak i ranking pełen jest różnych propozycji, jak wybrać takiego robota, który będzie przydatny i poradzi sobie z codziennymi daniami? Sprawdź nasz poradnik i dowiedz się czego można oczekiwać po robocie kuchennym.

Ranking TOP 10: Najlepsza suszarko-lokówka

Suszarka suszy włosy, ale nie radzi sobie z modelowaniem fryzury. Lokówka z kolei umożliwia zakręcanie włosów w loki, ale trudniej wykonać lokówka delikatne fale. Z pomocą przychodzi wielozadaniowa suszarko-lokówka, która kręci, faluje, suszy, wyczesuje i jonizuje włosy. Dobrej jakości lokówko-suszarka może zastąpić kilka pielęgnacyjnych AGD. Jak wybrać takie urządzenie, czym się kierować, na co zwracać uwagę i jak przy tym nie wydać fortuny? Na te więcej pytań odpowiadamy w naszym poradniku, prezentując modele, które spełniają właściwe kryteria.

Ranking TOP 10: Najlepszy smartwatch damski

Inteligentne zegarki coraz częściej zastępują klasyczne, które z reguły mierzą tylko czas. Nowoczesne smartwatche mają elegancki design, co oznacza, że pasują nawet do sukienki czy do casualowego stylu. Wybór odpowiedniego smartwatcha nie jest łatwy, między modelami występuje wiele różnic w parametrach, trwałości i wytrzymałości. Sprawdź rankingowe propozycje, aby wybrać najlepszy model smartwatcha damskiego i ciesz się doskonałym prezentem przez wiele lat.

Ranking TOP 10: Najlepszy monitor do 500 zł

Ograniczenie możliwości inwestycyjnych w dodatkowy ekran do laptopa, do pracy biurowej, do grania lub klasycznego przeglądania internetu, może być problematyczne. Istnieje jednak sposób by znaleźć na rynku prawdziwe perełki — monitory do 500 zł, które sprostają nawet najbardziej wymagającym. W naszym poradniku prezentujemy ranking topowych modeli, które pozwalają cieszyć się rozgrywką, na dużym i dobrej jakości ekranie.

Zobacz również:

Ranking TOP 10: Najlepsza prostownica do włosów

Naturalnie włosy mają tendencję do skręcania, nie zawsze jednak chcemy, aby tak się działo. Doskonałym sposobem na proste włosy jest prostownica do włosów. Czym prostownice różnią się od siebie i z czego wynika tak duża rozbieżność cenowa? Jaką prostownicę wybrać, aby nie zniszczyć włosów, a nawet wspierać je w odbudowie. Proste i lśniące włosy są możliwe do uzyskania i to wydając tylko kilkadziesiąt złotych na sprzęt.

Ranking TOP 10: Szklanki z podwójnym dnem — termiczne

Szklanka jest pojemnikiem na osobisty napój. Każdy wie, do czego służy, do niedawna niedostępne dla sektora publicznego szklanki termiczne podbijają rynek. Doskonale utrzymują ciepło i zimno wewnątrz, co sprawia, że dłużej można delektować się napojem o niezmienionej temperaturze. Dobre szklanki powinny być dopasowane i mieć możliwość mycia w zmywarce, no właśnie jak je wybrać, żeby był trwałe?

Ranking TOP 10: Najlepsza płyta gazowa

Kuchnia to miejsce, w którym przygotowuje się najdoskonalsze posiłki, jest nieodłącznym elementem każdego mieszkania oraz domu. Pierwsze co przychodzi na myśl, mówiąc o kuchni to kuchenka, która umożliwia przygotowanie gorących posiłków. Sama kuchenka to jednak na miarę XXI wieku za mało, wolnostojące kuchenki zastępowane są najczęściej przez nablatowe płyty gazowe, które bardziej pasują do nowoczesnych kuchni i są bardziej ekonomiczne w użytkowaniu. Pozostaje pytanie, która i dlaczego jest korzystniejsza?

Ranking TOP 10: Najlepszy robot planetarny

Robot planetarny to kuchenny pomocnik, który może znacząco przyspieszyć gastronomiczne prace i ułatwić przygotowanie posiłku dla rodziny. Wszechstronne urządzenia są dzisiaj tak rozbudowane, że zastępują wiele innych urządzeń. Rynek, jak i ranking pełen jest różnych propozycji, jak wybrać takiego robota, który będzie przydatny i poradzi sobie z codziennymi daniami? Sprawdź nasz poradnik i dowiedz się czego można oczekiwać po robocie kuchennym.

Ranking TOP 10: Najlepsza trampolina dla dzieci i dorosłych

Trampoliny są doskonałym narzędziem do połączenia przyjemności i ćwiczeń, także tych w domu. Aktywność w każdym wieku jest wskazana dla tych, co chcą żyć zdrowo. Trampoliny są różnej wielkości i z różnym przeznaczeniem, dla zaawansowanych, do fitnessu albo dla dzieci, jak wybrać odpowiedni i trwały model a przy tym nie przepłacić?

Ranking TOP 10: Najlepsza witamina D3

Witaminy są elementarnym składnikiem jaki powinien być częścią każdej diety czy zdrowego odżywiania. Witamina szczęścia - D3, pełni wiele funkcji w organizmie a jej niedobór sygnalizowany jest wieloma schorzeniami. Jak dostarczyć wit D do organizmu? gdzie i dlaczego występuje naturalnie? sprawdź

Polecane wpisy:

Ranking TOP 10: Najlepsza hulajnoga elektryczna

Hulajnoga elektryczna to urządzenie, które na męczących nogi odcinkach trasy odciąża zmęczony organizm. Jest też elementem świetnej zabawy i szybkiego poruszania się między odległymi punktami. Hulajnoga może zastąpić popularne środki lokomocji i transport publiczny, bez konieczności kupowania biletu. Jak wybrać sprawdzony model, który będzie trwały, odpowiednio szybki, a przy tym prawnie dopuszczony do ruchu? Sprawdź nasz poradnik i wybierz najlepszy model dla siebie.

Ranking TOP 10: Najlepszy szampon na wypadanie włosów

Jak poradzić sobie z wypadającymi włosami? Nieprzyjemny problem dotyczy 40% polaków, dlatego możesz oswoić się z łysiną lub podjąć walkę, korzystając z naszych porad.

Ranking TOP 10: Najlepszy blender wysokoobrotowy

Sprzęt kuchenny na co dzień ułatwia pracę i wyręcza w trudnych oraz męczących czynnościach. Blendery kielichowe służą głównie do rozdrabniania i mieszania różnych produktów, nie tylko dla dzieci, ale również koktajli orzeźwiających, dietetycznych czy zup. Wybranie blendera, który pozostawi cenne właściwości w koktajlu, a nie pozostawi drobnych kawałków, nie jest łatwe, dlatego przygotowaliśmy praktyczny poradnik. Sprawdź i wybierz najlepszy blender dla siebie.

Ranking TOP 10: Najlepszy zegarek sportowy

Smartband, Smartwatch, czy zegarek sportowy? Czym się od siebie różną, co wybrać i jak dopasować odpowiedni do własnych potrzeb? Jakie funkcje można odnaleźć, w osobistym asystencie do treningów i poprawy wyników sportowych. Jak inteligentny zegarek może zastąpić, lub rozszerzyć funkcjonalność telefonu? Sprawdź nasz poradnik i łatwo podejmij decyzję.

Ranking TOP 10: Najlepszy smartwatch damski

Inteligentne zegarki coraz częściej zastępują klasyczne, które z reguły mierzą tylko czas. Nowoczesne smartwatche mają elegancki design, co oznacza, że pasują nawet do sukienki czy do casualowego stylu. Wybór odpowiedniego smartwatcha nie jest łatwy, między modelami występuje wiele różnic w parametrach, trwałości i wytrzymałości. Sprawdź rankingowe propozycje, aby wybrać najlepszy model smartwatcha damskiego i ciesz się doskonałym prezentem przez wiele lat.

Ranking TOP 10: Najlepszy smartfon do 500 i 600 zł

Smartfony obecnie mają coraz to więcej funkcji, lepsze aparaty wyświetlacze i wytrzymałość baterii. Producenci prześcigają się w sprzedawaniu liczb w specyfikacji, ale nie zawsze przekłada się to na wzrost wydajności smartfonu. Podpowiadamy jak wybrać modele tanie i dobre, a przy tym w najlepszej cenie oraz jakości, tak żeby służyły długo i wydajnie.

Ranking TOP 10: Najlepsze gry dla dorosłych

Zastanawiasz się jaką grę wybrać na spotkanie towarzyskie? Gra na telefonie nie rozkręci imprezy tak dobrze, jak tradycyjna domowa gra. Dowiedz się więcej, jak rozkręcić towarzystwo.

Ranking TOP 10: Najlepszy smartwatch do 500 zł

Dobranie stylowego zegarka do codziennego stroju nie jest łatwe, tym bardziej wybór funkcjonalnego smartwatcha jest o wiele trudniejszy. Mnogość funkcji pozwala na zastąpienie smartfonu inteligentnym zegarkiem, który dużo trudniej zgubić z nadgarstka. Sprawdź jakie modele spełniają standardy najbardziej wymagających i to w cenie do 500 zł.

Ranking TOP 10: Najlepsza obroża przeciw kleszczom

Choroby przenoszone przez zewnętrzne pasożyty, to problem nie tylko dla pupila, ale także zagrożenie dla dzieci i domowników. Podpowiadamy, w jaki sposób skutecznie ochronić się przed inwazją kleszczy i pcheł. Zagrożeniem mogą stać się również nieodpowiednie obroże przeciw uporczywym kleszczom. Sprawdź jak dobrać obroże dla swojego pupila, nie szkodząc innym zwierzętom w domostwie.

Ranking TOP 10: Najlepsza suszarko-lokówka

Suszarka suszy włosy, ale nie radzi sobie z modelowaniem fryzury. Lokówka z kolei umożliwia zakręcanie włosów w loki, ale trudniej wykonać lokówka delikatne fale. Z pomocą przychodzi wielozadaniowa suszarko-lokówka, która kręci, faluje, suszy, wyczesuje i jonizuje włosy. Dobrej jakości lokówko-suszarka może zastąpić kilka pielęgnacyjnych AGD. Jak wybrać takie urządzenie, czym się kierować, na co zwracać uwagę i jak przy tym nie wydać fortuny? Na te więcej pytań odpowiadamy w naszym poradniku, prezentując modele, które spełniają właściwe kryteria.

Ranking TOP 10: Najlepszy depilator laserowy

Depilacja może niektórym kojarzyć się tylko z torturami, tymczasem na rynku dostępne są depilatory laserowe, które bezboleśnie pozwalają pozbyć się włosów z całego ciała. Zabieg można wykonać samemu w domu, w 15 minut raz na miesiąc. Co sprawia, że depilatory laserowe różnią się tak od siebie cenowo? Na co zwracać uwagę i jak wybrać dobry depilator laserowy? Kiedy nie powinno się używać domowego depilatora? Sprawdź więcej.

Ranking TOP 10: Najlepsza antena pokojowa DVB-T

Masz problem z montażem wielkiej anteny na dachu? Nic straconego, zainstaluj do swojego telewizora pokojową antenę DVB-t, na którą nie trzeba mieć zgody administratora, a sama instalacja jest dziecinnie łatwa.