Ranking TOP 10: Frezarka kosmetyczna do paznokci

Frezarka do paznokci jest urządzeniem, które ułatwia pracę nie tylko w salonie kosmetycznym, ale także, jest pomocne przy domowym manicure i pedicure. Obróbka paznokci wymaga wprawy i może być czasochłonna bez odpowiednich narzędzi. W profesjonalnych salonach kosmetycznych frezarka do paznokci jest jednym z podstawowych narzędzi pracy, ponieważ jest narzędziem wielozadaniowym. Sama frezarka byłaby jednak bezużyteczna bez odpowiednich końcówek. Ilość frezarek do paznokci dostępnych na rynku stale rośnie, aby ułatwić decyzję i dokonać dobrego wyboru przygotowaliśmy na podstawie opinii i parametrów, ranking frezarek do paznokci zestawieniu TOP 10.

Frezarka do paznokci co to jest i jak działa?

Frezarka za pomocą ruchu obrotowego frezu opiłowuje powierzchnię lub usuwa skórę. Frezarka do domowego użytku pozwala na uzyskanie perfekcyjnego wyglądu paznokci oraz stóp. Frezarka to sprzęt wielofunkcyjny, który z użyciem odpowiednich frezów pozwala na wielozadaniowość urządzenia elektrycznego. Frezy i nakładki pozwalają dotrzeć nawet do najbardziej trudno dostępnych miejsc. Frezarka bardzo dobrze sprawdza się przy twardych i grubych paznokciach, gdzie tradycyjny pilniczek jest bezużyteczny. Wiemy już jak działa i do czego służy, jednak jaka frezarka do paznokci jest najlepsza? Sprawdź ranking.

Ranking najlepszych frezarek do paznokci Marzec 2021

 

Zaprezentowany ranking frezarek do paznokci to zestawienie TOP 10 najchętniej wybieranych, polecanych i niezawodnych frezarek do paznokci. Uwzględniając produkty sprawdziliśmy zarówno drogie jak i tanie frezarki do paznokci, porównaliśmy opinie użytkowników, ceny oraz funkcje dodatkowe. Frezarki do paznokci- ranking z pewnością pomoże Ci wybrać najlepsze urządzenie do frezowania paznokci w najlepszej cenie.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze frezarki:

Ranking frezarek do paznokci
 • Jakość wykonania i ergonomia uchwytu.
 • Moc na poziomie 35 Wat.
 • Prędkość obrotowa z możliwością regulacji 4-40 tys. obr/min.
 • Łatwość wymiany frezów – twist-lock / klik.
 • Zmiana kierunku obrotów.
 • Dołączony zestaw frezów.
 • Długość przewodów.
 • Dodatkowe wyposażenie jak: pedał nożny regulujący prędkość obrotową.
 • Waga.
 • Głośność.
 • Wielkość wejścia na frezy w głowicy: 2,35 mm. – Europejska norma.
 • Długość gwarancji.

Frezarka akumulatorowa czy sieciowa?

Mini frezarki do paznokci na baterie lub akumulatorowe to urządzenia o znacznie mniejszej mocy niż, frezarki sieciowe. Tania frezarka do paznokci małych rozmiarów jest bardzo wygodna, gdyż zajmuje miejsca w torebce tyle, co przeciętny flamaster. Kompaktowe rozmiary małej frezarki do paznokci niestety nie pozawalają ze względu na niedostatek mocy na zastąpienie profesjonalnej lub domowej frezarki do paznokci. Urządzenie o małej mocy i bezpieczniejszej prędkości obrotowej to dobra frezarka do paznokci dla początkujących, która także jest świetnym pomysłem na praktyczny i stylowy prezent. Mini frezarka do paznokci wyposażona w akumulator, dość często pozwala na ładowanie popularnym kablem USB. Mała frezarka jest także wygodna do usuwania skórek, mocniejsze modele mogą poradzić sobie także z hybrydową płytką paznokcia. Warto dodać, że takie urządzenia również uwzględnia nasz ranking frezarek do paznokci.

Jaka frezarka do paznokci hybrydowych?

Dobra frezarka nie musi być z przeznaczeniem do profesjonalnych salonów kosmetycznych. Frezarka do paznokci 35W poradzi sobie ze zdjęciem żelu czy hybrydy bez problemu. Tanie frezarki dorównują mocą droższym modelom, różnica cenowa wynika z jakości materiałów wykańczających np. rączkę frezarki, marki producenta, prędkości obrotowej i złożoności zestawu. Słabe frezarki wymagają dłuższej pracy przy ścieraniu, na co w domowym zaciszu można czasami sobie pozwolić.

Jak używać obrotów frezarki?

Frezarka powinna mieć przynajmniej 4000 obr/min. aby sprawnie przeprowadzić tradycyjne manicure. Do paznokci żelowych potrzebny jest zakres regulacji obrotów przynajmniej do 30 000 obr/min. Podstawową zasadą do regulacji obrotów, jest wielkość frezów, im frez mniejszy tym obroty powinny być większe. Frezarki poza prędkością obrotową mają także moc, która dość często idzie w parze z prędkością. Najbardziej popularne moce frezarki to 35W, 40W, 45W, 50W, 55W, 60W oraz 65W. Zaawansowany sprzęt do salonu kosmetycznego może mieć nawet 200 Wat.

Frezarka do paznokci do domu

Wybierając zestaw do domu, warto kupić model, który w wystarczający sposób będzie zaspokajał potrzeby obróbki paznokci. Warto wybrać zestaw z dużą ilością końcówek, co pozwoli nabrać wprawę początkującej osobie, bez zniszczenia płytki paznokcia. Komplet frezów, nakładek polerskich i kamieni to także mniejszy wydatek w przypadku zużycia niektórych elementów ciernych. Bogaty zestaw z frezarką umożliwi także wybór swoich ulubionych frezów i gramatury ścierającej.

Na początek, jeżeli potrzeba dopiero nabyć doświadczenia, bezpiecznie będzie wybrać frezarkę do domu o mocy około 20W. Prędkość obrotowa takiej frezarki powinna pozwolić na kształtowanie paznokcia z prędkością 20 tys. obr/min.

Najlepsza frezarka do paznokci

Jak używać frezarki do paznokci?

 1. Frezy powinny być dobrej jakości, w przeciwnym wypadku mogą pokrzywić tuleję głowicy lub szybko się zużywać.
 2. Usuwanie skórek należy wykonywać drobnoziarnistymi, diamentowymi lub kamiennymi frezami.
 3. Usuwanie masy żelowej lub akrylu, powinno rozpoczynać się od gruboziarnistych frezów, stopniowo poprawiając kształt płytki paznokcia drobnoziarnistymi frezami. W kolejności: frez z węglika spiekanego, diamentowy – stożkowy.
 4. Obróbka wałów wymaga wprawy, dlatego lepiej używać cienkich, drobnoziarnistych frezów.
 5. Polerowanie wykonuj za pomocą frezów polerskich, przeznaczonych do polerowania akrylu. W kolejności: polerka wyrównująca, a potem polerka khaki.
 6. Skracanie paznokci dobrze zrobić białym frezem kamiennym, do wyrównania boków lepiej posłużyć się frezem diamentowym oraz czołowym (boczne ścianki gładkie a czoło drobnoziarniste).
 7. Matowienie naturalnej płytki paznokcia wykonuje się, używając frezów kamiennych lub diamentowych – drobnoziarnistych.
 8. Prędkość obrotowa powinna być dostosowana do wielkości i rodzaju frezu, producenci frezów podają dokładne wartości w instrukcji.
 9. Pedicure odmocz nogi przed przystąpieniem do pracy, po wyschnięciu owiń ręcznikiem lub folią aluminiową stopę, która będzie następna w kolejności, zapobiegnie to całkowitemu wysuszeniu stopy.
 10. Maseczkę i pochłaniacz wilgoci stosuj, kiedy zaczynasz pracę, drobinki z drobnoustrojami i toksycznymi żelami czy lakierem są trujące.

Frezarka do paznokci — końcówki?

Niezależnie do tego, czy frezarka jest z profesjonalnego salonu, czy domowego zacisza, do korzystania z możliwości obróbki potrzebne są frezy ścierające. Zbiór frezów dołączonych do zestawu zawsze można rozbudować w zależności od kosmetycznych potrzeb. Większość z klasycznych frezów ma ten sam system mocowania.

Jaką frezarkę do paznokci wybrać?
 • Frezy diamentowe – używane są do usuwania skórek.
 • Frezy gruboziarniste z silikonem – Najczęściej stosowane do paznokci żelowych i hybrydowych.
 • Frez cienki/drobnoziarnisty – służy do obróbki wałów paznokciowych.
 • Frez diamentowy lub kamienny – skutecznie pomaga zmatowić płytkę paznokcia.
 • Frezy diamentowe TWISTER – tzw. kapturki ścierne, służą do usuwania naskórka ze stóp.

Frezarka do paznokci, do czego służą końcówki z zestawu?

Najczęstszy zestaw końcówek do frezarki, jaki można kupić to 5-6 nasadek. Dlatego poniżej opisujemy, do czego można wykorzystać dołączone do frezarki końcówki.

Frez MANDREL – pozwala na nałożenie nakładki ściernej o różnej gradacji. Umożliwia pozbycie się masy akrylowej, żelu oraz pomaga w zmatowieniu płytki paznokcia. Dobrze sprawdza się także przy usuwaniu zrogowaciałego naskórka.

Frez CYLINDER – Służy do skracania paznokci i nadawania kształtu.

Frez STOŻEK – przydaje się przy pracy ze skórkami, zrogowaceniem i przy matowieniu paznokci.

Frez WRZECIONO – Pozwala w sposób precyzyjny usunąć resztki żelu, akrylu i zmatowić tipsy.

Frez IGŁA – służy do ściągania żelu, akrylu oraz ozdób z paznokcia, pomaga przy precyzyjnych pracach i stylizacji paznokci. Używany jest także do przekuwania brzegu paznokcia np. do piercingu.

Przydatność frezarki do paznokci

Do czego przydaje się frezarka?

 • Usuwanie zrogowaciałego naskórka, nagniotków, odcisków.
 • Skracanie paznokci – naturalne, żelowe i hybrydowe.
 • Zmatowienie powierzchni — wzmacnianie przyczepność lakieru.
 • Usuwanie wyrastających skórek
 • Formowanie kształtu paznokcia — modelowanie płytki.
 • Oczyszczanie płytki paznokcia z pozostałego żelu lub lakieru.
 • Wypolerowanie powierzchni akrylowej paznokcia.
 • Przygotowanie wgłębienia pod ozdobę.

Frezarka do paznokci i pięt

Wielofunkcyjna frezarka to oszczędność na wizytach w salonie, jednak wiąże się z inwestycją w urządzenie i akcesoria. Paznokcie u dłoni zwykle są miękkie, w porównaniu z tymi na stopach, a ponadto ścieranie zrogowaciałego naskórka, także wymaga odpowiedniej mocy, aby głowica się nie zatrzymywała. Frezarka do pięt, aby spełniała oczekiwania przy wygładzaniu pięt, powinna mieć przynajmniej 65W. Słabszymi modelami także można wykonywać zabiegi podologiczne, jednak może to się okazać bardzo czasochłonne i wyczerpujące. Mając dużo czasu i możliwość odmoczenia pięt trzeba by się zastanowić, czy klasyczna tarka zamiast słabej frezarki nie wykona tej samej pracy. Frezarki słyną z szybkości wykonywania tych samych czynności, w krótszym czasie, szczególnie kiedy rozpoczynając zabieg kosmetyczny, nie wiadomo, ile czasu pozostało np. do przebudzenia dziecka. Słabsze frezarki lepiej sobie poradzą z drobniejszymi frezami, które doskonale sprawdzą się do usuwania nagniotków czy odcisków. Do zadań specjalnych, jak wygładzanie pięt lepiej używać frezarki 65W.

Jak używać frezarki do pięt?

Frezarki podologiczne wymagają większej mocy, a co się z tym wiąże, ich cena jest wyższa niż frezarki do manicure. Z tego właśnie względu należy dbać o czystość urządzenia, aby wydłużyć jego żywotność. Podstawowym elementem wyposażenia do frezowania stóp jest pochłaniacz pyłu. Pochłaniacze nawet średniej jakości bardzo dobrze filtrują unoszący się pył, wraz z pozostałymi zanieczyszczeniami bakteryjnymi z powietrza. Do frezowania stóp lepiej sprawdzają się frezy o średnicy maksymalnie 10 mm, ponieważ pył przy dużych prędkościach obrotowych frezarki, nie jest odrzucany na tyle daleko, aby nie poradził sobie z nim pochłaniacz. Wielkość frezów 7-10 mm wymaga używania prędkości obrotowej w granicach 8-10 tys. obr/min. Większe obroty mogą prowadzić do odkształcenia frezów lub głowicy zaciskowej frezarki. Regulacja ilości zbierania zrogowaciałego naskórka nie powinna opierać się na regulacji obrotami, a za pomocą gramatury frezu. Frez do skóry należy delikatnie dociskać, długie trzymanie w jednym miejscu frezu, może powodować oparzenia, wywołane tarciem frezu o skórę. Dobrze jest stosować frezy z obrączką silikonową, która zabezpiecza przedostawanie się pyłu do głowicy frezarki. Technika frezowania naskórka wymaga doświadczenia lub praktyki, są od tego specjalne szkolenia, na które można się zapisać, aby zgłębić temat.

Pochłaniacz pyłu, czy maseczka?

Korzystanie z frezarki nie wymaga stosowania pochłaniacza oraz maseczki, jest to element dodatkowego wyposażenia, który ma wpływ na komfort pracy. Obróbka paznokci frezarką z dużą lub małą prędkością obrotową powoduje odrywanie drobinek żelu, lub lakieru z płytki paznokcia. Zabieg szlifowania, matowienia frezarką wytwarza znaczne ilości pyłu, zdejmując stare warstwy lakieru z kilkudziesięciu paznokci, wokół stanowiska tworzy się nieprzyjemny nalot. W profesjonalnych salonach praca bez pochłaniacza jest niemożliwa. Bez masek, czy pochłaniaczy, pracownicy wdychaliby codziennie przez kilka godzin, drobiny szkodliwego lakieru i pyłu z paznokci. W domowym zaciszu, przy sporadycznym używaniu, zagrożenie jest znikome, a pochłaniacz pyłu ma zabezpieczyć miejsce pracy przed bałaganem. Po szlifowaniu, paznokcie trzeba pomalować, a drobinki pyłu unoszące się w powietrzu, mogą wydłużać proces malowania paznokci.

Ile kosztuje domowa frezarka do paznokci?

Podręczne małe frezarki mogą kosztować nawet 30 zł. Elektryczna sieciowa frezarka o znacznie większej mocy to inwestycja rzędu 1000 zł. Zapas mocy zapewni komfort z korzystania i wielofunkcyjność urządzenia. Dobra tania domowa frezarka do korzystania we własnym zakresie to wydatek od 150 do 300 zł. Zakup frezarki do własnego użytku może się zwrócić już po kilku tygodniach, w przeliczeniu na wizyty w profesjonalnych salonach. Trzeba jednak mieć na uwadze, że na początku potrzeba cierpliwości i nabrania wprawy. Ranking frezarek do paznokci który zaprezentowaliśmy powyżej uwzględnia zarówno frezarki do manicure, frezarki do pedicure jak i frezarki do pięt. W rankingu znajdziesz niezawodne frezarki, cieszące się dobrymi opiniami użytkowników w przystępnych cenach. Nie wiesz jaka frezarka do paznokci jest dobra, a która najlepsza? Sprawdź nasz ranking.

FAQ:

Co to jest frezarka do paznokci?

Frezarka do paznokci jest urządzeniem ułatwiającym pracę przy manicure i pedicure. Pozwala nadać paznokciom odpowiedni kształt, zwiększyć przyczepność płytki paznokcia oraz umożliwić w łatwy sposób usunięcie skórek. Frezarka jest urządzeniem pracującym z wymiennymi frezami, które wprawione w ruch obrotowy mają działanie frezująco-szlifujące.

Jaka powinna być moc frezarki?

Najlepsze modele osiągają moc 200W jednak do domowego użytku i nawet zaawansowanych zabiegów kosmetycznych, potrzebna jest frezarka o mocy przynajmniej 40W.

Jakie frezy do manicure i pedicure?

Do klasycznych zastawów dołączone są w większości frezy typu:
Frez MANDREL – pozwala na nałożenie nakładki ściernej o różnej gradacji.
Frez CYLINDER – służy do skracania paznokci i kształtowania.
Frez STOŻEK – używany przy pracy ze skórkami, zrogowaceniem oraz matowienia płytki paznokcia.
Frez WRZECIONO – w precyzyjny sposób umożliwia usunięcie resztek żelu, akrylu.
Frez IGŁA – pomaga przy precyzyjnych pracach i stylizacji paznokci.

Ile kosztuje frezarka do paznokci?

Klasyczna frezarka sieciowa z zestawem frezów, pedałem regulującym prędkości to inwestycja rzędu 500 zł.

Frezarki kosmetyczne wyróżnione przez redakcję 2021

Aktualizacja: Marzec 2021

1 opinia

 1. Przydatny ranking frezarek do paznokci, cieszę się że znalazłam opinie, która domowa frezarka kosmetyczna jest najlepsza i ile kosztuje taki sprzęt. Swoją przygodę z domowym manicure i pedicure dopiero zaczynam, więc jak dla mnie taka wiedza jaką frezarkę do paznokci wybrać jest bardzo przydatna, bo patrząc na opinie innych użytkowniczek nie zawsze opisana jako dobra tania frezarka musi okazać się skuteczna, a z kolei profesjonalna frezarka może zbytnio szarpnąć po kieszeni.

ZOSTAW OPINIE

Zostaw opinie
Please enter your name here

spis treści:

Ranking TOP 10: Suszarka do włosów

Dobra suszarka do włosów to podstawowe wyposażenie łazienki. Suszarka do włosów umiejętnie wykorzystywana, pozytywnie wpływa na stan zdrowia oraz kondycję włosów. Zobacz jak poprawnie używać suszarki, jak wybrać odpowiedni model, który nie zniszczy Twoich włosów. Przedstawiamy poradnik i ranking najlepszych modeli suszarek do włosów.

Ranking TOP 10: Depilator laserowy

Depilacja może niektórym kojarzyć się tylko z torturami, tymczasem na rynku dostępne są depilatory laserowe, które bezboleśnie pozwalają pozbyć się włosów z całego ciała. Zabieg można wykonać samemu w domu, w 15 minut raz na miesiąc. Co sprawia, że depilatory laserowe różnią się tak od siebie cenowo? Na co zwracać uwagę i jak wybrać dobry depilator laserowy? Kiedy nie powinno się używać domowego depilatora? Sprawdź więcej.

Ranking TOP 10: Domowy depilator IPL

Włosy dobrze wyglądają na głowie, a w pozostałych miejscach ciała niekoniecznie. Dla kobiet szczególną udręką są odrosty, które sprawiają, że gładka skóra, zaczyna przypominać powierzchnię kaktusa. Można skorzystać z drogich i bolesnych zabiegów, jednak depilacja IPL, w domowym zaciszu to dużo wygodniejsza i dająca większy komfort alternatywa. Jak wiec wybrać skuteczny depilator IPL do bezbolesnego pozbycia się włosów na długo? Na co zwrócić uwagę przed zakupem? Jak używać depilatora świetlnego? Kiedy depilacja jest niewskazana?

Ranking TOP 10: Lampa do hybryd

Trwała stylizacja paznokci, zmusza producentów do tworzenia innowacyjnych rozwiązań, w postaci żeli UV i lakierów hybrydowych. Nowoczesne lakiery wymagają utwardzenia odpowiednią lampą, a od jej jakości zależy, ile wytrzymają zrobione paznokcie. Jak wiec wybrać ekonomiczną, trwałą, uniwersalną, bezpieczną dla zdrowia lampę do hybryd? Czym lampy się od siebie różną? Na ile ważna jest moc i jakie mogą być skutki wybrania złej lampy. Sprawdź nasz poradnik i wybierz mądrze lampę do paznokci.

Ranking TOP 10: Trwały lakier do paznokci

Wybór koloru lakieru nie jest łatwy, co dopiero wybrać trwały lakier o wymarzonym kolorze. Opisujemy najważniejsze aspekty malowania paznokci, jak maksymalnie wydłużyć trwałość lakieru, nie zniszczyć płytki paznokcia, dzielimy się wiedzą, której nie powstydzą się profesjonaliści. Dowiedz się więcej o technikach malowania paznokci.

Ranking TOP 10: Szczoteczka soniczna do zębów

Mycie zębów to codzienna czynność, która pozwala cieszyć się pięknym uśmiechem. Zaniedbanie może prowadzić do chorób zębów i dziąseł. Jak powszechnie wiadomo elektronika usprawnia proces dokładnego mycia zębów, niektóre szczoteczki soniczne kosztują dużo więcej niż pozostałe, dowiedz się skąd wynikają różnice i jak wybrać właściwą szczoteczkę.

Zobacz również:

Ranking TOP10: Klawiatura mechaniczna do 200 zł

Rynek klawiatur został zdominowany przez klawiatury mechaniczne, rozszerzając swoją ofertę codziennie o kolejne modele. Jak wybrać najlepszy model i na co zwrócić uwagę wybierając klawiaturę za 200 zł. Sprawdź nasz praktyczny poradnik zakupowy i wybierz z rankingu model klawiatury mechanicznej dla siebie. Dowiedz się jakie przełączniki wybrać, jaki rodzaj materiału chroni przed wytarciem klawiszy, jakie funkcje może mieć klawiatura do pisania lub do gier.

Ranking TOP 10: Najlepsze białko

Suplementacja i odżywienie organizmu, przed, w trakcie i po treningu to rzecz bardzo ważna dla każdego sportowca czy kulturysty. Od tego między innymi zależy efektywność treningów i ich rezultaty. Wiadomo, że nic nie przychodzi bez ciężkiej pracy, więc białko bez treningu niewiele zdziała, jeżeli jednak Twoje treningi nie przynoszą oczekiwanych rezultatów, to oznacza, że czegoś w organizmie brakuje. Sprawdź jak wzmocnić organizm i efektywność treningów.

Ranking TOP 10: Smartwatch męski

Smartwatchy męskich na rynku jest bardzo wiele modeli, jak nie pogubić się w specyfikacji i parametrach inteligentnych zegarków dla mężczyzny? Podpowiadamy także jak dopasować wielkość smartwatcha do nadgarstka właściciela, tak aby zegarek był chętnie noszony. Zobacz ranking najlepszych smartwatchy i zapoznaj się z naszym poradnikiem zakupowym.

Ranking TOP 10: Słuchawki do 200 zł

Jakość słuchawek zależy od kilku parametrów, chociaż doznania słuchowe to indywidualna kwestia odczuć, to z pewnością można znaleźć kilka wspólnych cech dla najlepszych modeli. Sprawdź praktyczny poradnik: jak wybrać mądrze tanie i dobre słuchawki i na co zwrócić uwagę, możesz także skorzystać z naszego gotowego rankingu topowych modeli wybranych wg ściśle określonych w poradniku zasad jakości.

Ranking TOP 10: Komputer do gier do 2000 zł

Kupienie gotowego komputera do gier nie jest łatwe, a co dopiero złożenie go samodzielnie z podzespołów współgrających ze sobą. Z tego właśnie względu, kierując się stosunkiem jakość do ceny, utworzyliśmy ranking i zestawienie najbardziej rentownych propozycji w cenie 2000 zł. Sprawdź jak złożyć samodzielnie komputer i czy jest to bardziej opłacalne niż kupno zestawu.

Ranking TOP 10: Smartwatch dla dzieci

Smartwatche dla dzieci to coraz częściej wybierany zamiennik smartfonów, który pozwala na komunikację z opiekunami, daje dziecku dużo frajdy i jest stylowym dodatkiem. Dzięki smartwatchom kontrola rodzicielska przechodzi na wyższy poziom i odbywa się w cyfrowy sposób. Bogata funkcjonalność służy rodzicom i przede wszystkim daje dziecku poczucie bezpieczeństwa. Jak wybrać smartwatch, żeby nie znudził się dziecku po kilku dniach, czy tygodniach? Przedstawiamy poradnik i wskazówki jak wybrać dobry smartwatch dla dziecka.

Polecane wpisy:

Ranking TOP 10: Hulajnoga elektryczna

Hulajnoga elektryczna to urządzenie, które na męczących nogi odcinkach trasy odciąża zmęczony organizm. Jest też elementem świetnej zabawy i szybkiego poruszania się między odległymi punktami. Hulajnoga może zastąpić popularne środki lokomocji i transport publiczny, bez konieczności kupowania biletu. Jak wybrać sprawdzony model, który będzie trwały, odpowiednio szybki, a przy tym prawnie dopuszczony do ruchu? Sprawdź nasz poradnik i wybierz najlepszy model dla siebie.

Ranking TOP 10: Szampon na wypadanie włosów

Jak poradzić sobie z wypadającymi włosami? Nieprzyjemny problem dotyczy 40% polaków, dlatego możesz oswoić się z łysiną lub podjąć walkę, korzystając z naszych porad.

Ranking TOP 10: Blender wysokoobrotowy

Sprzęt kuchenny na co dzień ułatwia pracę i wyręcza w trudnych oraz męczących czynnościach. Blendery kielichowe służą głównie do rozdrabniania i mieszania różnych produktów, nie tylko dla dzieci, ale również koktajli orzeźwiających, dietetycznych czy zup. Wybranie blendera, który pozostawi cenne właściwości w koktajlu, a nie pozostawi drobnych kawałków, nie jest łatwe, dlatego przygotowaliśmy praktyczny poradnik. Sprawdź i wybierz najlepszy blender dla siebie.

Ranking TOP 10: Zegarek sportowy

Smartband, Smartwatch, czy zegarek sportowy? Czym się od siebie różną, co wybrać i jak dopasować odpowiedni do własnych potrzeb? Jakie funkcje można odnaleźć, w osobistym asystencie do treningów i poprawy wyników sportowych. Jak inteligentny zegarek może zastąpić, lub rozszerzyć funkcjonalność telefonu? Sprawdź nasz poradnik i łatwo podejmij decyzję.

Ranking TOP 10: Smartfon do 500 i 600 zł

Smartfony obecnie mają coraz to więcej funkcji, lepsze aparaty wyświetlacze i wytrzymałość baterii. Producenci prześcigają się w sprzedawaniu liczb w specyfikacji, ale nie zawsze przekłada się to na wzrost wydajności smartfonu. Podpowiadamy jak wybrać modele tanie i dobre, a przy tym w najlepszej cenie oraz jakości, tak żeby służyły długo i wydajnie.

Ranking TOP 10: Gry dla dorosłych

Zastanawiasz się jaką grę wybrać na spotkanie towarzyskie? Gra na telefonie nie rozkręci imprezy tak dobrze, jak tradycyjna domowa gra. Dowiedz się więcej, jak rozkręcić towarzystwo.

Ranking TOP 10: Smartwatch do 500 zł

Dobranie stylowego zegarka do codziennego stroju nie jest łatwe, tym bardziej wybór funkcjonalnego smartwatcha jest o wiele trudniejszy. Mnogość funkcji pozwala na zastąpienie smartfonu inteligentnym zegarkiem, który dużo trudniej zgubić z nadgarstka. Sprawdź jakie modele spełniają standardy najbardziej wymagających i to w cenie do 500 zł.

Ranking TOP 10: Obroża przeciw kleszczom

Choroby przenoszone przez zewnętrzne pasożyty, to problem nie tylko dla pupila, ale także zagrożenie dla dzieci i domowników. Podpowiadamy, w jaki sposób skutecznie ochronić się przed inwazją kleszczy i pcheł. Zagrożeniem mogą stać się również nieodpowiednie obroże przeciw uporczywym kleszczom. Sprawdź jak dobrać obroże dla swojego pupila, nie szkodząc innym zwierzętom w domostwie.

Ranking TOP 10: Depilator laserowy

Depilacja może niektórym kojarzyć się tylko z torturami, tymczasem na rynku dostępne są depilatory laserowe, które bezboleśnie pozwalają pozbyć się włosów z całego ciała. Zabieg można wykonać samemu w domu, w 15 minut raz na miesiąc. Co sprawia, że depilatory laserowe różnią się tak od siebie cenowo? Na co zwracać uwagę i jak wybrać dobry depilator laserowy? Kiedy nie powinno się używać domowego depilatora? Sprawdź więcej.

Ranking TOP 10: Antena pokojowa DVB-T

Masz problem z montażem wielkiej anteny na dachu? Nic straconego, zainstaluj do swojego telewizora pokojową antenę DVB-t, na którą nie trzeba mieć zgody administratora, a sama instalacja jest dziecinnie łatwa.

Ranking TOP 10: Komputer do gier do 2000 zł

Kupienie gotowego komputera do gier nie jest łatwe, a co dopiero złożenie go samodzielnie z podzespołów współgrających ze sobą. Z tego właśnie względu, kierując się stosunkiem jakość do ceny, utworzyliśmy ranking i zestawienie najbardziej rentownych propozycji w cenie 2000 zł. Sprawdź jak złożyć samodzielnie komputer i czy jest to bardziej opłacalne niż kupno zestawu.

Ranking TOP 10: Trwały lakier do paznokci

Wybór koloru lakieru nie jest łatwy, co dopiero wybrać trwały lakier o wymarzonym kolorze. Opisujemy najważniejsze aspekty malowania paznokci, jak maksymalnie wydłużyć trwałość lakieru, nie zniszczyć płytki paznokcia, dzielimy się wiedzą, której nie powstydzą się profesjonaliści. Dowiedz się więcej o technikach malowania paznokci.